Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Iceman - Twingo RS-Cup : Renaultforum tím a členovia - 16

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Apr 2024 01:00

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 20 Jún 2012 08:48 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý

Založený: 10 Apr 2010 14:41
Príspevky: 124
hmmm kiez by to aj u nas malo taku uroven, pred vela rokmi to bolo podobne aj u nas aspon co sa rally tyka, boli posadky zo zahranicia zvyhodnovane .Dnes je to tu chudoba jezisova. :(

_________________
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 08 Júl 2012 22:41 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Včera som si perfektne zajazdil na Ruskovskom autoslalome zarátavaného do Majstrovstiev SR. Už cestou tam, ma v relácii Pozor zákruta na SRoTVoznačili za favorita preteku, čo som nechápal, ale zobral som to vážne. Vyvaroval som sa chýb z minulého ročníka (4.absolútne a 2. v S-1600) a to je zabávanie divákov. Pešo som si viackrát obhliadol trať, aby som v rozbitých úsekoch mohol dobre akcelerovať. I keď táto bola trošku zmenená, darilo sa mi ísť na doraz a bez chýb. Po prvých dvoch kolách som bol stále absolútne 1., čo sa mi doteraz javí ako sen, keď si predstavím, aké autá zdolávam. Perfektný raly jazdec Peťo Danielis nakoniec zabojoval v znamení zachovať česť pretekárskych áut a nenechať sa poraziť sériovkou a dal ma dole so svojim Seato Ibiza Cupra 2,0 l. Ale aj tak 2. miesto absolútne a 1. v triede si radím medzi cenné tromfy. Tu je videjko z 3. ostrej jazdy. http://www.youtube.com/watch?v=IvkzfyAg6wc


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 15 Júl 2012 21:51 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
super len tak dalej

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 15 Júl 2012 22:33 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Romix ďakujem. ... Chalani, možno ste sa stretli aj Vy s niečim podobným a netreba sa obávať poruchy, aj keď to vyzerá na problém. Twingo RS a možno aj iné Renaulty majú ľavý horný silentblok motora v "olejovom kúpeli". V poslednom období boli veľmi vysoké teploty. Ja som si všimol cestou do Ruskova už na prechode cez Donovaly, že sa mi hýbe rýchlostná páka ako reakcia motora na plynový pedál. Nerovná trať v Ruskove dávala tiež veľmi zabrať uloženiu motora, čo sa prejavilo už aj búchaním výfuku pri normálnej jazde ako reakcia na plyn, takisto pri naštartovaní a vypnutí motora. Vonku bolo 32°C. Prezreli sme ešte v prestávke medzi jazdami spodok auta a všetko bolo o.k., len sa motor hýbal v uložení viac ako normálne. Nemalo to vplyv na redenie rýchlostí. Došiel som s tým aj domov do Bratislavy. Pri pomalšej jazde cez horské prechody sa páka hýbala a klopal výfuk. Pri rýchlej jazde po rovine bolo všetko O.K. V nedeľu ráno bolo 20°C a nič nebúchalo. Až vo štvrtok ma mohli zobrať na zdvihák v Istrose. No a tam tiež zistili, že všetko je v poriadku. Silentbloky sú nenarušené a tuhé. Ten olejový je zrejme náchylnejší na teplo, ale vďaka nemu v kabíne nič nevybruje. Je to prvá vec na Twingu, čo ma vystrašila, ale našťastie zbytočne.:-) ...po tom všetkom, čo si Twingo so mnou užilo za 2 a pol roka (28 000km) si zaslúži ho pred spaním hladkať po kapote.;-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 31 Júl 2012 23:14 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Pri teste nového Twinga RS sa niečo ušlo aj mojemu Twingu. Hurá.:-)http://www.autoshow.sk/sk/Testy/2418/te ... ngo-rs-16/


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 19 Sep 2012 18:08 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
V sobotu 15.9.2012 som s Twingom absolvoval ďaľší pretek MSR v autoslalome na tradičnej trati v padocku na Pezinskej babe. Po dvoch kolách som bol 3., ale chalani zabojovali a tak som nakoniec skončil 4. So strednou zmesou v pneumatikách sa nedalo zlepšiť čas. Poradie bolo Saxo, Honda, Saxo. Twingo, Saxo,...Vyzerá to bodovo tak, že keď sa nestane niečo nepredvídané, tak budem na konci sezóny 3. v seriáli MSR a predo mnou je len SAXO Kit car bratov Hrobovcov, ktorí sú 1. a 2. Bude to bomba ak sa to podarí.
V staršej relácii Top Gear chválili benzín BP Ultimate super, tak som ho išiel pred pretekom natankovať do najbližšej čerpačky, ktorá je až v Rakúskom Neusiedler am Sie (je to však kúsok od nákupného strediska v Pandorfe). Urobil som veľmi dobre. Je to síce len 98-ka, ale motor sa išiel zblázniť. Bol super pružný a na Babe stále prehrabávali kolesá-aj to je asi chyba, že som neskončil na bedni.:-) Zatiaľ najlepší benzín. Vrelo odporúčam, ale bacha, nemusí vyhovovať starším motorom. A cena bola 1,598 Eur. Shell Nitro stál v BA cca 1,849 Eur.:-)


Prílohy:
AutoSlalom-2012-Pezinok-september-101 - kópia.jpg
AutoSlalom-2012-Pezinok-september-101 - kópia.jpg [ 108.61 KiB | Zobrazená 3319 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 21 Sep 2012 08:17 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 21 Mar 2011 14:30
Príspevky: 255
Bydlisko: Near Senec City
AUTO: Momentálne bez Rencka... :/
Hmmm... gratulácia aj k zemiakovej medaile... ;)

Inak si ma na ten benzín navnadil, takže v sobotu ideme aj s kamarátom natankovať to BéPé-čko doplna do tých našich "nemecko-francúzskych" šijacích strojov... som zvedavý... :roll:

_________________
Twingo 1.2 16V, r.v.2003, Initiale... CANDY - SOLD...
Obrázok

Peugeot 1007 1.4e, r.v.2007, Cedre... CHARLOTTE
Peugeot 207 1.4VTi, r.v.2011, ObsidianBlack... BLACKBIRD
Peugeot 207 1,4 16V, r.v.2007, Silver... DIRT FAMILY CAR


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 21 Sep 2012 09:40 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Ďakujem. Dúfam, že budete spokojný s benzínom a že nevyhovoval len môjmu Twingu s variabilným časovaním ventilov. K pumpe Vás dovedie buď navigácia alebo treba sa ťahať po obchádzke v Neusiedler am Sie, ktorá zo stavebných dôvodov začína už pred ním, hneď za NC v Pandorfe a dovedie Vás to ku nej.:-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 21 Sep 2012 12:27 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 21 Mar 2011 14:30
Príspevky: 255
Bydlisko: Near Senec City
AUTO: Momentálne bez Rencka... :/
Budem tankovať do toho môjho tátoša (207), tak snáď mu bude chutiť... je to VTi, takže by mohlo... ;)

PS: Ak som správne hľadal tak je to tu: http://goo.gl/maps/AzTpm ?
V Parndorfe sme párkrát boli na "nákupoch" ale benzínky išli nejak mimo mňa... :mrgreen:

_________________
Twingo 1.2 16V, r.v.2003, Initiale... CANDY - SOLD...
Obrázok

Peugeot 1007 1.4e, r.v.2007, Cedre... CHARLOTTE
Peugeot 207 1.4VTi, r.v.2011, ObsidianBlack... BLACKBIRD
Peugeot 207 1,4 16V, r.v.2007, Silver... DIRT FAMILY CAR


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 21 Sep 2012 14:33 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Áno, je to ona. Len teraz je tam zhustená premávka kvôli tej obchádzke.:-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©