Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Iceman - Twingo RS-Cup : Renaultforum tím a členovia - 15

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Apr 2024 10:40

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 16 Apr 2012 20:51 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Prešovský autoslalom máme za sebou. Po niekoľkých "nepódiových" umiestneniach je tu krásny tromf. Twingo skončilo 2. v MSR v S-1600 a 2. vo FIA CEZ v produkčných autách, absolútne 10. a čo je senzácia, dalo dolu jeden KIT Car Citroen Saxo bratov Hrobovcov. Nádhera. Ešte teraz sa mi to zdá ako sen. Trať bola ako ušitá pre Twingo. Taká motanica.:-) V iných pretekoch nevýhoda o 20 mm väčšieho priemeru kolies a tým slabšie zrýchlenie sa tu dala využiť. Technickú pasáž som mohol jazdiť na 1-ku a nemusel som radiť hore-dole 1-2. Týmto výsledkom som sa posunul na 2. miesto v seriáli FIA-CEZ.:-)
Krásne jazdil aj Oreille na jeho neskutočne dravej R 5-ke a bolo vidno, že ho má v rukách a baví ho jazdenie. Jeho umiestnenie bohužiaľ neviem(ešte nie sú výsledky na nete), ale patrí mu moja poklona.;-)


Prílohy:
IMG_0245 - kópia.jpg
IMG_0245 - kópia.jpg [ 66.9 KiB | Zobrazená 3285 krát ]
kopia.jpg
kopia.jpg [ 46.47 KiB | Zobrazená 3285 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 17 Apr 2012 00:07 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý

Založený: 10 Apr 2010 14:41
Príspevky: 124
Vdaka Iceman, napodobne tebe patgri moja poklona. Co som sa bavil s par chlapcami tak hovorili ze ten chlapik v tom twingu RS siel neskutocne cisto a rychlo takze asi tak :)
Nase miesta boli o dost horsie ako tvoje ja 6. v triede amaterov a bracho 7mi, no je to prva sutaz po takmer 6 mesiacoch za volantom diesela, konecne s R5. par veci zasvyskocilo ale beriem to tak ze je to proste tym ze je to takmer prototyp. Inak auto vo mne budilo dost respekt kedze malo 2x tolko koni ako Cordoba vario a o polovicu menej kg.
Toz ukazalo to ze len na pretekoch jazdit R5kou nestaci atreba obcas potrenovat a diret gumy aj na letisku
Do svojho topicu hodim nejake linky na fotogalerie od chlapcov z fotoHD.sk

_________________
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 17 Apr 2012 16:58 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
fiiiha gratulujem ti iceman za to druhe miesto len tak dalej

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 18 Apr 2012 12:37 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 21 Mar 2011 14:30
Príspevky: 255
Bydlisko: Near Senec City
AUTO: Momentálne bez Rencka... :/
Twingáč opäť nesklamal... gratulujem ku krásnemu umiesneniu a nech sa darí aj nadaľej... ;)

_________________
Twingo 1.2 16V, r.v.2003, Initiale... CANDY - SOLD...
Obrázok

Peugeot 1007 1.4e, r.v.2007, Cedre... CHARLOTTE
Peugeot 207 1.4VTi, r.v.2011, ObsidianBlack... BLACKBIRD
Peugeot 207 1,4 16V, r.v.2007, Silver... DIRT FAMILY CAR


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 23 Apr 2012 22:01 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Chalani ďakujem a pre predstavu pripájam videjká ako vyzerá jedna z najkrajších autoslalomových tratí (Rakúsky Teesdorf): http://www.youtube.com/watch?v=wK286Wp9mfE a pravá autoslalomová trať (na Prešovskom autoslalome 2012): http://www.youtube.com/watch?v=9xws09242Lk . Všetko v podaní Twinga.:-) Ja osobne ešte aj teraz mám zimomriavky, keď to vidím a prajem vám každému si to zajazdiť. Je to fakt dobrá zábava.:-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 24 Apr 2012 15:39 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
ty si iny blazen :D fakt klobuk dole

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 16 Máj 2012 21:29 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Asi z dôvodu striedania dvoch super áut (Twingo a novo kúpený Colt ralliart) sa mi v poslednej dobe zdalo, že Twingo slabšie brzdí, tak som v predpríprave na ťažké víkendové preteky FIA-CEZ v ČR nechal vymeniť aspoň predné brzdové doštičky. Hrúbka bola pred výmenou O.K., ale zdali sa mi spálené (veď mali byť prečo). Po ich vybratí v servise som zistil, že sú úplne v poriadku a s hrúbkou od 6 do 7 mm (minimálna povolená hrúbka sú 2 mm). Aby som bol férový voči servisu, ktorý mi objednal nové, tak som ich nechal aj tak vymeniť.
Ak máte niekto Lagúnu 3 alebo Twingo RS, tak Vám ich dám (fľaška polosladkého Hubertu na grgnutie mi neublíži):-).
Aj to hovorí o perfektnej kvalite súčasných Renaultov. Twingo má najazdených 25 440 km a tretiu pretekársku sezónu a v podstate ani brzdy nepotrebovalo vymeniť. Len mením olej v motore každých 3000 km (pre istotu).
P.S. Colt má iný charakter motora(1,5 turbo benzín) a k tomu má prispôsobené nenormálne dobre brzdiace brzdy a preto sa mi zdalo Twingo slabšie brzdiace. Ináč Colt na neho nemá. Twingo svojou ochotou zatáčať a spontánnosťou motora je jednička;-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 18 Jún 2012 23:36 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Cez víkend som absolvoval autoslalom FIA-CEZ v Chorvátskom Záhrebe. Bál som sa cesty s Twingom do tej oblasti(pruženie), ale obavy boli zbytočné. Na trase Csorna, Sombathely, Lendava, Varaždin, Zagreb sú také cesty, že som si pripadal, akoby som jazdil so služobným Bavorákom. Hamba našim politikom za Slovenské cesty. Zvlášť úsek Varaždin-Záhreb by som si dával každý deň namiesto raňajok. Nádherné stúpania, klesania, zákruty, super asfalt, krajina,... Nevhodné sprevodovanie Twinga na diaľnicu sa tu ukázalo ako perfektné. Všetko sa išlo na 4-ku a 5-ku. Sem tam, keď bolo treba predbehnúť naraz dlhšiu kolónu kamiónov tak aj 3-ku. To som sa cítil ako v služobnej 750-ke.:-) Je to zážitok s takýmto malým žihadielkom. Tých zahanbených domácich frajeríkov s Passatmi TDI a Octaviami, ktorým vadilo, že som ich predbehol a chceli to vrátiť (márne), som už ani nerátal. Cca 340 km za 4 hodiny relaxačnej jazdy so spotrebou 6,7 litra na 100 km/h vrátane preteku, čo je viac než super. A žiadna únava. Twingo bolo naložené sadou 4 kolies, batožinou a manželkou. Píšem toto nie preto, aby som pomachroval, že aký som frajer, ale preto, že aj po dva apol roku som nadšený z Twinga. Jazdím svižne a plynulo aj po Slovensku, ale je to utrpenie. Kamarát pracujúci v Záhrebe, vie urobiť túto trasu za 3 hodiny, ale plné stresu. Dovolenkárom ju vrele odporučujem. Mala povesť rozbitých ciest, ale to je až na nejaké malé úseky, ktoré nie sú však také zlé, ako cesty po Blave a vlastne celom Slovensku už minulosť. Report z preteku dám v ďaľšom príspevku.:-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 19 Jún 2012 00:26 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Slalom v Záhrebe bol najlepšie zorganizovaný pretek čo som absolvoval a konštatovali to aj iní zahraniční jazdci. Super trať, starosť o jazdcov (zahraniční jazdci mali depo hneď pri štarte, zadarmo ubytovanie, stravu, štartovné, malý propagačný balíček,...), asi dvadsať tisíc divákov, priamy prenos nete, kamery na vysokozdvižných plošinách, kolotoče, v prestávkach živé predvedenie Street racingových áut(Chevy Malibu-1086 PS, Opel Corsa-2 motory po 420 PS),... Mňa dojalo, keď boli za mnou fanúšikovia, že ma poznajú z YT a sú radi, že mňa a Twingo vidia osobne, ...keď mi tlieskali pri návrate aj traťoví komisári, Slovenská vlajka pred oficiálnou tribúnou, ...proste zážitok na celý život. Ja som skončil po perfektnom súboji 3. a vrátil som porážku Rakúšanovi Wernerovi na Fieste Sport v predošlom preteku v Zlíne, čo som tu vlastne ešte nepísal. V máji Zlíne som skončil 4. a v Přerove 3. (1. a 2. miesto obsadzujú Maďari Vizkeleti a Sepeši na nedokázateľne (protest stojí 500,- Eur), ale viditeľne upravených autách Honda CRX a Suzuki Swift Sport (dávajú nám aj 4 sekundy a umiestňujú sa aj medzi špeciálmi na popredných miestach, ale nedá sa to riešiť. Je to na ich svedomí.) Ja som si v Záhrebe udržal 2. miesto v seriáli 2012(Sepeši v Prešove nevedel prečítať trať a skončil tam až 5., preto som ja druhý, ale na konci sezóny, ak sa nič nezmení, budem celkove 3.).:-)


Prílohy:
599081_410007359051177_1380100123_n - kópia.jpg
599081_410007359051177_1380100123_n - kópia.jpg [ 32.09 KiB | Zobrazená 3174 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 19 Jún 2012 22:41 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Pripájam krátky zostrih zo Záhrebu. http://www.youtube.com/watch?v=wFCmpneK384


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©