Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Iceman - Twingo RS-Cup : Renaultforum tím a členovia - 20

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 27 Apr 2024 00:17

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 04 Máj 2014 22:46 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Tak úvodný pretek mám za sebou. Takto som si začiatok slalomovej sezóny ani vo sne nepredstavoval. Dnes som na Prešovskom autoslalome vyhral skupinu ISPC (upravované sériové autá) v seriáli FIA-CEZ a skupinu S-1600 v seriáli MSR. Absolútne som skončil 9. Nové Twingo je o dve triedy lepšie ako predošlé. Klobúk dole konštruktérom. Najväčšiu radosť mám však z toho, že som dal dolu také eso ako je Vlado Okáli na super porobenom Renaulte Clio Sport (asi nemal svoj deň).:-)


Prílohy:
P5040010 - kópia.JPG
P5040010 - kópia.JPG [ 58.18 KiB | Zobrazená 4628 krát ]
P5040029.JPG
P5040029.JPG [ 82.59 KiB | Zobrazená 4628 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 05 Máj 2014 08:47 
Neprítomný
Renault King
Obrázok používateľa

Založený: 18 Okt 2009 11:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Galanta
AUTO: Renault Megane IV GrandCoupe 140 Intens 2/2023
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009 - dcera
spam: Nie
Gratulujem. <o> <o> <o>

_________________
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 12 Máj 2014 00:19 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Ja som tu písal, že už nebudem jazdiť na SK (okrem minulého preteku v Prešove, ktorý bol súčasťou seriálu FIA-CEZ), ale veľa priateľov ma prehováralo, aby som jazdil aj u nás, že je škoda také auto neukazovať v akcii slovenským divákom, že len málo ich má možnosť navštevovať preteky mimo SK. A tak budem jazdiť celý seriál MSR 2014. Teraz som sa práve vrátil z ďalšieho preteku MSR v autoslalome v Košiciach, ktorý sa išiel v rámci seriálu MTE Cup, čo je taká "východniarska" slalomová liga s veľmi dobrou členskou a automobilovou základňou. Veď len na tomto preteku štartovalo 100 posádok. Prvé dve kolá nádherne lialo, čo mne aj Twingu veľmi vyhovuje a bol som absolútne 5. Tretie kolo sa išlo na suchu a výhodu už mali silnejšie autá, ale aj tak som skončil na krásnom 6. mieste absolútne. Boli z toho aj premiérovo tri pobyty na "bedni" : Absolútne 2. miesto v MSR, 1. miesto v S-1600 v MSR, 3. miesto v triede PD2 v MTE cupe (majú ináč delené autá ako má FIA). To 6. miesto absolútne v MTE Cupe si vážim asi najviac. A mám aj ďalšiu Renaulťácku obeť. Dal som dolu Clio RS (myslím, že dokonca verzia Ragnotti) majstra Vlada Hudyho. Najbližší pretek mám 25.5. v Moldave a už teraz sa naň teším (klop, klop, klop).:-)


Prílohy:
P5110071 - kópia.JPG
P5110071 - kópia.JPG [ 60.81 KiB | Zobrazená 4611 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 12 Máj 2014 10:21 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13 Feb 2012 14:09
Príspevky: 94
Bydlisko: Bratislava
AUTO: Renault Scenic 1,6 16V r.v. 2000
Gratulujem k uspechom , drzim palce do zvysku sezony.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 25 Máj 2014 22:10 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Práve som sa vrátil z ďalšieho preteku seriálu MSR v autoslalome v Moldave nad Bodvou. Cestou tam sa Twingu udiala milá udalosť, ktorej foto prikladám. Horšie to bolo na preteku, lebo na trati boli 4 dlhšie rovinky, kde mali výhodu silné autá a tak som skončil 2. v S-1600 a 4. absolútne (Som neskromný, veď ešte nedávno by som takýto výsledok bral ako sen, ale treba mať veľké ciele.). Aj tak mám veľkú radosť, lebo diváci a bolo ich neúrekom, si chodili Twingo s uznaním pozerať do depa. O.i. príčinou bola aj jazda na predných kolesách pri prvom ostrom brzdení v tréningu, od čoho som v meraných jazdách upustil z dôvodu bezstarostného návratu do BA po vlastnej osi, aj keď brzdenie na úplne poslednú chvíľu ostáva moja "úchylka". Proste s Twingom sme sa našli. Sviatočné pre mňa bolo aj osobné stretnutie s pánmi vodičmi Bérešovcami a aj pre tieto chvíle tá dlhá cesta na "východ" nachádza zmysel.:-)


Prílohy:
61hegcsi_1090.JPG
61hegcsi_1090.JPG [ 72.31 KiB | Zobrazená 4486 krát ]
DSC00199.JPG
DSC00199.JPG [ 56.85 KiB | Zobrazená 4575 krát ]


Naposledy upravil Iceman dňa 26 Jún 2014 22:37, celkovo upravené 1 krát.
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 09 Jún 2014 23:20 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Ahojte. Víkend som s Twingom prežil na Morave, kde sa konali ďalšie dva preteky FIA-CEZ v slalome. V sobotu na vojenskom letisku v Přerove sa išla klasická slalomová trať, kde treba hľadať stopu, čo je moja srdcovka. Na štarte bolo 14 perfektných áut v mojej triede a vyzeralo to, že bude úspech, keď získam 1 bod za 10. miesto. Po prvej jazde, som zistil, že jazdci robia chyby a ja som na neskutočnom 1. mieste. Dokonca prišiel za mnou Rakúsky jazdec Lidauer jazdiaci na Mitsubishi EVO 9, ktorý mimochodom absolútne vyhral prvý pretek 2014 v Prešove a vie, že som policajt na dôchodku a odovzdával mi svoj "vodičák", nakoľko som mu udelil viac ako 1 sekundu s "nákupnou taškou".:-) Prvý som bol aj po ďalších troch jazdách, ale ochladenie prišlo, keď vyvesili oficiálne výsledky po preteku a v druhej jazde, ktorá bola najrýchlejšia, som dostal 2 trestné sekundy za zhodený kužel, čo ma odsunulo na celkové 3. miesto. Bol to aj tak pekný výsledok po začiatočných očakávaniach, ale mrzelo ma to. Vedel som, že som neurobil žiadnu chybu a aj doma po niekoľko násobnom prezretí on board záznamu som nenašiel žiadnu chybu. Čo už, život ide ďalej. Nemal som záznam "zvonku", lebo manželku, moju kameramanku, nepustili do priestoru trate. Hlavné je, že som si perfektne zajazdil.
Druhý deň sa jazdilo na úžasnej trati rýchlostnej skúšky Barum rallye- Řetechov. je to priamo nad kúpeľmi Luhačovice. Niečo ako pred rokom RS Maják, ale organizačne úplne bez chyby a trať bola s perfektným povrchom, plná zákrut a poriadkumilovných divákov. Apexy (vnútorné vrcholy zákrut) nechali organizátori bez kužeľov a tými vybavili len dlhšie rovinky. Aj podľa slov riaditeľa preteku Jána Regnera (jeden zo šéfov Barum rallye), chceli nám dať zažiť atmosféru Barumky a aj porovnať naše časy s majstrovskými S-2000 a WRC-čkami. Vraj to nebol až tak veľký rozdiel.;-)
Ja viem zajazdiť veľmi dobrý čas hneď na prvý pokus (to ma živilo pri práci vodiča ústavných činiteľov na ÚOÚČ) a po prvej ostrej jazde som bol 1. v mojej skupine ISPC. Vedel som, že je to dočasné, lebo trať má miestami veľké stúpanie a predbehnú ma silnejšie autá, ktorých jazdci sa ju postupne naučia. Bolo z toho nakoniec nádherné 3. miesto. Radosť mi spravil aj potlesk divákov a traťových komisárov pri návratoch z cieľa na štart. Prajem vám každému, ktorý aspoň trochu rád jazdí, zažiť túto atmosféru a trať.
Nové Twingo je fakt podarené auto. Pri prezúvaní kolies po preteku sa mi stala nemilá príhoda, keď sa zlomil 4 ročný hydraulický zdvihák. Twingo ostalo bez viditeľných následkov (ešte boli nasadené kolesá), ale mne vyskočil pravý ramenný kĺb. Mám dva týždne pauzu do preteku FIA-CEZ na Maďarskom Kakucs-ringu, tak dúfam, že rameno dovtedy spojazdním. Momentálne som vedúci jazdec šampionátu FIA-CEZ 2014 a bolo by fajn to dokončiť úspešne, aj keď to nebude ľahké. Držte palce. :-) P.S. Hotové sú aj videjka posledných jázd.: http://youtu.be/GscyYinZYNA a https://www.youtube.com/watch?v=4U7Y9BGyfQI


Prílohy:
r12 - kópia - kópia.jpg
r12 - kópia - kópia.jpg [ 49.34 KiB | Zobrazená 4541 krát ]
P6080096 - kópia.JPG
P6080096 - kópia.JPG [ 134.05 KiB | Zobrazená 4541 krát ]
P6080097 - kópia.JPG
P6080097 - kópia.JPG [ 161.63 KiB | Zobrazená 4541 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 23 Jún 2014 20:26 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Kakucs ring mám za sebou a priebeh preteku bol taký istý ako v tých predošlých. Po dvoch kolách prvý a v treťom ma dal dole Rakúšan HANS Werner na Honde CRX. Nevadí, lebo som si perfektne zajazdil a Werner je kamarát a výborný jazdec, s ktorým sa bijem o desatinky už 4 roky. Maďarskí organizátori sú umelci v stavaní trate, lebo i napriek tomu, že sa jazdí na stabilnom pretekárskom okruhu, vedia vždy poskytnúť novú, nádhernú trať. Rakúšan Lidauer na Mitsubishi EVO 9, ktorý mi v Přerove odovzdával "vodičák", je už z Twinga nešťastný (a aj z tej Hondy), lebo zase sme mali takmer rovnaké časy. On je v inej skupine ako my. http://youtu.be/qbUB47WMPUA :-)


Prílohy:
61hegcsi_0598.JPG
61hegcsi_0598.JPG [ 70.56 KiB | Zobrazená 4486 krát ]
61hegcsi_0599.JPG
61hegcsi_0599.JPG [ 57.06 KiB | Zobrazená 4486 krát ]
61hegcsi_0102.JPG
61hegcsi_0102.JPG [ 65.84 KiB | Zobrazená 4486 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 18 Aug 2014 23:47 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Mám za sebou najťažší, ale krásny víkend v slalomovej sezóne 2014. Opäť sa dokázalo, že keď človek niečo veľmi chce, tak to dosiahne. V piatok na slalome FIA-CEZ v Rakúskom Teesdorfe som dosiahol krásne 6. miesto v ISPC a tak som si trošku poistil celkové víťazstvo v seriáli 2014 (klop, klop, klop) a 4. miesto v S-1600 v Rakúskych majstrovstvách. A to po zhliadnutí oficiálnej štartovnej listiny som si vzdychol, že nemám ani na posledné, 10. bodované miesto. V sobotu ráno som už štartoval na opačnom konci Slovenska, v Cesticiach pri Košiciach, kde bol ďalší pretek seriálu MSR v slalome. Z dvojice Twingo a ja sa stávame super nástroj a podarilo sa mi vyhrať triedu S-1600 a 2. miesto absolútne v MSR, taktiež 1. miesto v MTE cupe v tr. PD2 (predokolky nad 1,3 l a vrchný objem je neobmedzený) a 8. miesto absolútne. Sú to také malé majstrovstvá Východného Slovenska (A to sa mi niektorí jazdci ráno posmievali, keď som si bol pešo prejsť trať. Ono to jednoducho bez toho nejde). Toľko nahnevaných majiteľov Hondy TR, BMW M3, Mazda RX 7,...ste ešte nevideli. V nedeľu bol pretek MSR v autoslalome v Prešove na perfektnej, novej trati pred Športovou halou, ktorá akoby bola postavená pre mňa a tak som ju musel v triede S-1600 vyhrať. Že však skončím absolútne v MSR 2. a v rámci celého preteku 3., tak tomu ešte teraz neverím. Prekvapený som bol so vztýčených palcov divákov po jazdách, lebo mne sa každá zdala nie 100%-ná. Asi som perfekcionalista. Dojala ma poznámka viceprezidenta SAMŠu p. Bánóciho pri odovzdávaní pohára za absolútne 3. miesto "Tak až takto?" Týmito výsledkami som ešte pred skončením sezóny naplnil podmienky získania titulu Majstra SR v autoslalome (konečne) a 2. absolútne, čo však ešte závisí od pánov zo SAMŠu.
Ako odmenu som si cestou do BA udelil prejazd cez horský prechod Čertovica a dúfam, že chlapci z "objektívnej zodpovednosti" mi to prepáčia, veď keby mali také autíčko, tak by to tiež urobili a aj mojim spôsobom.:-) Za moje výsledky s Twingom mi bolo po preteku v Prešove ponúknuté členstvo v tema rallye sport, ktoré som prijal a som hrdý, že som ich súčasťou. Hlavne je to skupina fajn ľudí a budú ma mediálne podporovať na "východe". 30.8. ma čaká pretek FIA-CEZ v Rakúskom Linczi.
https://www.youtube.com/watch?v=TamhwOl ... e=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=dkZtNqg ... e=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=bBgjzOH ... e=youtu.be
P.S. Chalani, pred Rakúskym pretekom som dva krát tankoval Shell W-Power Racing v BA na Ružinovskej a auto bolo nejaké udusené. Menil som aj filtre za športové a naopak. Myslel som si, že tankujem špičku, ale na SK to neplatí. Po preteku v Rakúsku som dal do prázdnej nádrže Racing v BA na Drieňovej a Twingo sa išlo zblázniť cestou do Cestíc. Takto super fungovalo aj na Racing natankovaný v Prešove. Mňa to stálo ešte lepšie umiestnenie v Rakúsku. Takže radím, vyhýbajte sa Shell v BA na Ružinovskej. Sú to zlodeji.:-)


Prílohy:
10570406_726444700726771_8368718380779842209_n.jpg
10570406_726444700726771_8368718380779842209_n.jpg [ 32.87 KiB | Zobrazená 4354 krát ]
DSC00417.JPG
DSC00417.JPG [ 73.01 KiB | Zobrazená 4354 krát ]
DSC00415 - kópia.JPG
DSC00415 - kópia.JPG [ 52.33 KiB | Zobrazená 4354 krát ]


Naposledy upravil Iceman dňa 01 Sep 2014 22:55, celkovo upravené 1 krát.
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 31 Aug 2014 20:30 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Aj takýto je autoslalom na najvyššej úrovni. Včera na ďalšom preteku FIA-CEZ v Rakúskom Linzi sme stáli v depe vedľa seba. Legenda, ktorá v svetovej rallye uviedla v značke Renault predný náhon na super úrovni a jedna z jej posledných modifikácii, moje Twingo. V poslednej, 3. jazde nezvládol šmyk a zastavil ho strom. Jazdec bol smutný, ale už vedel o jednej opustenej karosérii, takže v rallye historikov nebude dlho chýbať. Len sa hanbí (ako sám povedal), že takto skončil v slalome a nie v rallye.
Trať bola perfektná, na slovenské pomery však až nebezpečná, ale toto sú Majstrovstvá strednej Európy a nie tuningový zraz. Bola postavená na cestách priemyselného parku s perfektne hladkým asfaltom, lemovaná obrubníkmi, stromami a spústou "kadibudiek". V jednej časti bola taká "štrikovacia" pasáž a tá sa išla dva krát v jednej jazde, čo mi veľmi vyhovovalo, ale hlavne mi veľmi vyhovoval dážď, aj keď som bol i napriek pršiplášťu až do špiku kostí premočený. Bola nádej na dobré umiestnenie. Moja radosť bola predčasná, lebo na "štrikovaciu" pasáž dali Rakúski champióni protest a po tréningovej jazde ju zrušili. No a po prvej ostrej jazde prestalo aj pršať, trať uschla a tak som skončil "až" na 6. mieste. Škoda. Takže o konečnom umiestnení v seriáli sa rozhodne až 4.10. na Hungaroringu. Pred druhým Čechom Dominikom Šurínom na Saxe mám náskok 17 bodov. No neviem, neviem. Tam je to na Twingo moc rýchle.
A aby som nezabudol, tak jasnačka, že po vyzdvihnutí áut z uzavretého parkoviska o 19.30 !!! hod.prišiel opäť obrovský lejak a pri prezúvaní pneumatík som bol zase celý premoknutý. To aby som nezabudol, že čo je dobré...:-) https://www.youtube.com/watch?v=Zz7rkzZ ... e=youtu.be


Prílohy:
P8300008 - kópia.JPG
P8300008 - kópia.JPG [ 50.82 KiB | Zobrazená 4322 krát ]
P8300007 - kópia.JPG
P8300007 - kópia.JPG [ 71.66 KiB | Zobrazená 4322 krát ]
P8300003 - kópia.JPG
P8300003 - kópia.JPG [ 52.58 KiB | Zobrazená 4322 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 06 Okt 2014 21:22 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
TWINGO VÍŤAZ SERIÁLU FIA-CEZ CHAMPIONSHIP 2014 V AUTOSLALOME TRIEDY ISPC (Majstrovstvá Strednej Európy.
Včera na poslednom preteku sezóny FIA-CEZ 2014 v autoslalome sa mi podarilo získať víťazstvo v seriáli v triede ISPC (sériové autá s dovoleným tuningom). Čechov Šurínovcov (otec a syn) jazdiaci na "sériovom" Saxe (vozia ho na vozíku, tak preto tie úvodzovky, ale je to vec ich svedomia) som síce neporazil , ale skončil som hneď za nimi, takže bodov bolo až, až. Trať bola úžasná, merala 2 km, ráno aj mokrá, ale uschla (škoda). Nedali sa používať obrubníky, lebo sme ju išli v protismere ako ju jazdia F1 a sú na ten smer zošikmované. Ďalšia nevýhoda z tohto dôvodu boli výbehové zóny, ktoré chýbali. Bol to hlavne pretek nervov. Aj ja som už bol zmierený s 2. miestom v ISPC, lebo neboli zverejňované časy jázd a údaje z Racing monitoru v Twingu mi dávali časy, ktoré ma radili po dvoch jazdách na 6.-7. miesto a ja som potreboval max. 5. miesto na zisk titulu Majstra. Krátko pred štartom do tretieho kola zverejnili priebežné výsledky aj s penalizáciami za zhodené kuželky a ja som v nich bol na úžasnom 4. mieste, so stratou cca 1 sekundu na 3. Favoriti z iných pretekov robili chyby a tak sa "vyšachovali". Zrazu bola šanca na 3. miesto a získať "Maďarské pódium", tak som sa jej chytil. Vypil som rýchlo Red Bull (fakt mi pomáha, len potom doma neviem zaspať dva dni) a povedal som si, že buď alebo. Boli tam dve zákruty (prvá a posledná, v závere ktorej bola cieľová fotobunka-úžasné:-) ), v ktorých by som vedel získať potrebnú sekundu na to 3. miesto, keď ich prejdem bez naťuknutia bŕzd a s plynom na podlahe. Bolo to riskantné (v prvom kole v tej poslednej zákrute skončil Čech Adam Konečný a zrušil krásny Peugeot 106 Raly silným bočným nárazom do zvodidiel). Risk je zisk. Buď alebo. Štvrté miesto mám už aj tak isté. Vyšlo to a môjho Rakúskeho kolegu HANSA Vernera na Honde CRX som predbehol dokonca o viac ako 2 sekundy a skončil som 3. Hurá!
No a dnes ráno mi prišli oficiálne výsledky z FIA a skoro som odpadol. Ako som písal vyššie, veľa favoritov robilo chyby aj v iných triedach a mňa to 3. miesto vynieslo na 2. miesto (zatiaľ neoficiálne, lebo to musí schváliť komisia FIA) v seriáli v skupine produkčných áut (spojené SPC a ISPC), čo je pre mňa až neuveriteľné. Prvý je Lotus Elit, druhý Renault Twingo RS a tretie Subaru Impreza STi. Kde sú všetky tie KTM, Porsche, Mitsubishi,...? Zaujímavé je tiež, že som robil časy Slováka Laca Pakšiho, ktorý jazdil na super Honde Civic 1,6 Turbo (260 PS a 280 Nm) v tr. E1 (špeciály). Laco po preteku hovoril, že s tým musí niečo porobiť.:-D
P.S. Keď raz budem veľký a budem sa volať Maťo Homola, tak budem v médiách aj ja. Sorry Maťo.:-D Videjko z poslednej jazdy http://youtu.be/QZqIoymuN6I :-)


Prílohy:
hun 1.jpg
hun 1.jpg [ 92.24 KiB | Zobrazená 4245 krát ]
hun 3 - kópia.jpg
hun 3 - kópia.jpg [ 92.24 KiB | Zobrazená 4245 krát ]
P1010056 - kópia.jpg
P1010056 - kópia.jpg [ 39.96 KiB | Zobrazená 4245 krát ]


Naposledy upravil Iceman dňa 15 Dec 2014 16:07, celkovo upravené 1 krát.
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©