Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
FLUENCE problemy so startovanim : Renault Fluence - 4

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 26 Apr 2024 20:27

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 23 Máj 2013 09:12 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Mal by na nej byť štítok s vyznačením dátumu výroby, porovnaj s dátumom výroby auta.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 24 Máj 2013 08:21 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 24 Apr 2012 15:07
Príspevky: 26
Bydlisko: TRNAVA
AUTO: Renault Fluence 1,5 dCi, EDC,Privilege, r. výroby 2011
spam: Nie
OK díky, pozriem sa na to, bol som na služobke, tak som nemal čas a pri preberaní auta som nedával kryty batérie dole ...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 17 Jún 2013 13:02 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 24 Apr 2012 15:07
Príspevky: 26
Bydlisko: TRNAVA
AUTO: Renault Fluence 1,5 dCi, EDC,Privilege, r. výroby 2011
spam: Nie
Ahoj pastorek pozeral som tú batériu, je ako nová, ale nakoľko mám najazdených iba cca 7000 km tak aj tá pôvodná bola zachovalá, vypadala ako nová, je rovnakej značky tak neviem. Na tom štítku sú tieto čísla , neviem z nich vydedukovať žiadny dátum výroby,jedine tých 1911, ale to je samozrejme somarina, prosím Vás o pomoc, díky moc :

IE 7 C 207 272 0844 V 70
77 11 238 598
544 598 RA
546 72 RA

244 387 766 R A 1911


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 17 Jún 2013 13:52 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
1911 nie je somarina ale 19. týždeň roku 2011.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 18 Jún 2013 11:26 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 24 Apr 2012 15:07
Príspevky: 26
Bydlisko: TRNAVA
AUTO: Renault Fluence 1,5 dCi, EDC,Privilege, r. výroby 2011
spam: Nie
Ďakujem Ti veľmi pekne pastorek za odborné vysvetlenie toho dátumu. Škoda, že som si to staré číslo batérie nezapísal, alebo si ju neoznačil. Takto mám fakt podozrenie, že mi ju iba nabili nie vymenili, pretože auto som kupoval v júli 2011, čiže ten dátum by sedel.
Ale ako som písal, žiadny blok mi nedali vraj to je ešte v 2 ročnej záruke a na novú vymenenú baterku sa vraj záruka ďaľšie 2 roky nevzťahuje, ak som si ju sám nekupoval.
Tento víkend som zabudol zhasnúť po zaparkovaní na aute stretávacie svetlomety cca na 15 minút a už mi počítač hlásil, že je batéria slabá, naštartujte motor.Môže takto reagovať nová batéria ?.
Chystám sa ísť do toho istého servisu i na prvú garačnú prehliadku, môžem im to spomenúť, ale až po jej vykonaný, aby mi to nezrátali aj s drobnými, že som sa sťažoval. Asi by bolo potrebné tam ísť ešte pred termínom, keď uplynú 2 roky záruky, i keď mám zaplatenú predľženú záruku Renault garancia na 5 rokov. Aký je prosím Ťa na celú vec Tvoj osobný názor, samozrejme prijímam i názory ostatných členov fóra nakoľko to je moje prvé auto , ktoré vlastním a nemám so servismi žiadne skúsenosti.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 18 Jún 2013 12:03 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
15 minút svietenia môže byť na baterke poznať no záleží aká je veľká. Osobne si myslím že ti ju len nabili.
Na garančku by som šiel tesne pred termínom skončenia záruky.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 18 Jún 2013 13:04 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 24 Apr 2012 15:07
Príspevky: 26
Bydlisko: TRNAVA
AUTO: Renault Fluence 1,5 dCi, EDC,Privilege, r. výroby 2011
spam: Nie
OK díky moc pastorek, pozeral som i na nete ako sa vyznať v tých výrobných číslach bateriek, každá firma to má ináč , či už Varta, Bosch atď. .Toto je batéria čo som vyčítal na štítku Renaultácka pre Renault Megane, Clio, Flunce sa tam nespomínalo, koľko má Ah to neviem, musím sa pozrieť. Ale ak si ten dátum vylúštil správne, tak je to naozaj podozrivé, aby mi dali novú batériu s rokom výroby 2011, teda rokom výroby auta.Ale ako im to dokázať, túto som si už pre istotu tajne označil i opísal tie výrobné čísla. Jedine sa sťažovať, že nie som s ňou spokojný, že nedrží kapacitu , ale chodím s autom raz väčšinou iba dva krát týždenne po cca 27 km, tak sa poriadne nedobije ...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 23 Mar 2015 13:22 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 23 Mar 2015 12:55
Príspevky: 3
AUTO: Renault Fluence - Techno Feel
spam: Nie
Ja mam tiez podobny problem so startovanim Fleunce(1.6+LPG), teda, niekedy ked mi auto stoji tyzden, tak nastartuje na prvy krat a niekedy az na 3-4x, ked mam motor zohriaty tak so startom nema ziadny problem do 2sek. vzdy naskoci, tak isto nemam problem ani s opakovanymi startami, horsie je ked idem na nom rano(alebo vecer) a potom az poobede(alebo rano), vtedy mam z toho ozaj zly pocit, toci toci a nic, niekedy to musim sam vypnut a inokedy motor naskoci a hned zhasne, 3-4x a potom ide normalne, ale zasa inokedy ked je vonku teplo tak v pohode naskoci(ked je zima napr.pod 3 stupne tak ani raz nechitilo na prvý krat).......mam ho len dva mesiace, auto ma 2 roky, ale o startovani mi nic podobne predchadzajuci majitel nepovedal, co ma hneva a trosku trapi kedze je to moje prve vlastne auto,.... ako tu uz bolo pisane asi si na to treba iba zvyknut, to auto som si oblubil a nerad by som ho vratil spat prvemu majitelovi..... :?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 23 Mar 2015 19:25 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 16 Nov 2010 06:40
Príspevky: 226
AUTO: Renault Megane II 1,6 16v, 83 KW
8Tino88 napísal:
ako tu uz bolo pisane asi si na to treba iba zvyknut

To určite nie, na nič také si nemusíš zvykať, takto by to štartovať nemalo, len neviem, či to nemá niečo spoločné s LPG. Prípadne sa opýtaj predošlého majiteľa, možno to má len nejaké "muchy"...

_________________
RENAILT MEGANE II 2003 1,6 16V 83kW
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: FLUENCE problemy so startovanim
OdoslaťOdoslané: 22 Apr 2015 10:34 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 23 Mar 2015 12:55
Príspevky: 3
AUTO: Renault Fluence - Techno Feel
spam: Nie
Vymenil som sviecky, auto startuje pomerne lepsie, ale neviem ci to nebude aj lepsim pocasim, skratka, teraz mi auto nastartuje a potom zhasne(len pri studenom starte, ked je zohriaty nema problem), nemyslim si ze tu bude mat nieco s lpg, ked jazdim len na benzin, robi mi to tiez dokonca asi pred vcerom mi to urobilo asi 5x za sebou - nastartoval a zhasol,.... teraz som vymenil vsetky filtre lpg systemu(podla naplanovanej kontroly), pridal aditivum na precistenie vstrekovacieho systemu, ..chcem teraz na benzine prejst cca 200 km a potom uvidim co to bude robit ...... ale sranda je ze ked mi auto stoji 3 a viac dni tak nemam problem pekne nastartovat, ale ked auto stoji asi 4 hodiny a do priblizne 24hod idem na nom opat, tak sa problem vyskytne....


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©