Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Renault Twingo 1.2i - burany zadok,plne pojazdny+TP, lacno : Predám

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 26 Apr 2024 18:47

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Renault Twingo 1.2i - burany zadok,plne pojazdny+TP, lacno
OdoslaťOdoslané: 15 Aug 2011 23:03 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 15 Aug 2011 22:44
Príspevky: 3
Ahojte, hodím to aj sem

Predam Renault Twingo, je to r.v. 1996, motor 1.2 benzín 40 KW, 3 dv., základná výbava (tj žiadna)

Auto je po búračke na zadok. Na križovatke sa odbočovalo do ľava a 84 ročný pán to donho napálil zozadu. Momentálne sa rieši poistná udalosť.

Auto bolo kupované presne pred rokom, ako prvé auto pre moju polovičku. Auto bolo kúpene zo 156 tis. KM na tacho, teraz má nejakých 162 500 km. Auto je kupovane na SK, ziadny dovoz.

Auto malo v 120 tis. KM robene rozvody. Majitel pred predajom daval novy koncovy tlmic vyfuku + cele potrobie az po katalizator. Takze auto ma novy vyfuk. Robili sa aj capi na prednej naprave + daval novu baterku.

Po kupe išlo auto hned na opravu brzd, ktore boli uz v zlom stave, dostalo nove kotuče, platničky, vyčistene brzdice, nove prachovky, nove pakne do zadnych bubnovych brzd, nova repasna sada do zadnych bubnovych brzd (komplet vsetky strunky, haciky atd) + nove lanovody na rucnu brzdu, samozrejem nova brzdovka a odvzdusnenie. Na tychto brzdach je najazdenych 6500 km !!!

Pred 400 KM bol meneney olej, olejovy a vzduchovy filter + nove sviecky Bosch Itrium Plus + novy predny stierač Valeo

Auto je na zimnych pneu, letne som ani neplanoval kupovat, nakolko sa s autom jazdi malo, a ked sa s nim jazdi, tak je to pomala jizda (jazdi na nom polovicka )

V zime kupovane uplne nove pneu na predok Matador Nordica 155X70xR13, zadne boli pri predaji skoro nove. Predne maju dezen 9,6 mm, zadne maju niečo cez 8 mm (je to vidiet i na fotkach).

Auto malo pri kupe v prahoch prehnite diery, takze to cierne pod prednym blatnikom, to je z opravy. Hned po kupe sa tam vyrezal cely plech, vyrobil sa novy, navaril, a natrel gumoasfaltom.

Auto bolo kupovane s oskretymi bocnimi dverami na strane spolujazdca plus oskretym zadnim blatnikom. Takze to sa neriesilo, a to tak vlastne bolo.

Po havarii nejde otvorit zadny kufor, vypadava vnutri taka tycka, takze jedine manualte cez zadne sedacky. Spolujazdcove dvere sa tazsie zatvaraju. Z naraznika som kus vypiloval, a troska sklepal plech, auto je plne pojazdne, startuje, jazdi, trubi, svieti, ale pri jamach zadne koleso chyta o zvlneni plech, takze urcite to tam chce but vyrovnat, alebo vypilovat. V kazdom pripade z bodu A do bodu B pri setrnej jazde prejde v pohode, aj ked koleso suchne o plech, vyklepal som to tak aby tam neboli ziadne ostre hrany.

Auto nebolo doteraz nikdy burane, predok je komplet original (okrem jedneho svetla), ma original nevystrelene pyropatroni.

Na prednej kapote je vidiet drot, pri buracke som isiel otvorit kapotu, aby si policajt mohol odfotik VIN cislo, a jak som bol nasrany, tak som roztrhal lanko. Takze bolo by treba opravit. Ten drot na prednej kapote je zatial na otvaranie

Auto ma TP, SPZ, novu STK a EK, poistku, proste vsetko. Motor chyta na brnk, nezerie olej, netecie, je uplne Ok. Napravy nebuchaju.

Auto predávam za 200 EUR !!! Najlacnejsie pojazdne s TP a SPZ som videl za 750 Eur. Rozumnej dohode, ale naozaj "ROZUMNEJ" vzhladom na cenu sa nebránim.

Auto odpredám až po ukončení poistnej udalosti. Zatial to dávam iba na peugeot a renault forum, akonáhle sa ukončí poistna udalost, dam to aj inde na internet, a ak sa do 2 tyzdnov nepreda, tak berem z neho cast dielov, a da sa na vrakovisko.

Vsetky fotky su tu

https://picasaweb.google.com/1076686668 ... bookPhotos

Otazky kludne sem alebo pripadne tel +421 902 535 823 alebo kollar.lubos@gmail.com

V pripade ze sa nepreda, tak budem predavat cast dielov, ak by mal niekto zaujem tak to budu nasledovne

- kapota = 30 Eur
- predny naraznik = 30 Eur
- predne svetlo (na strane vodica original, na strane spolujazdca DEPO) = 10 Eur/kus
- zadne svetlo na strane vodica = 10 Eur
- koncovy tlmic vyfuku (ma 1 rok a nabehanych 6500 km) = 20 Eur
- trubka od koncove tlmica az dopredu (myslim ze ku KATU, neviem ci ho ma, taktiez 1 rok a 6500 KM) = 20 Eur
- 4x plechove disky so zimnymi pneu 155x70xR13 (2x Matador Nordica 9,6 mm dezen, 2x Matador nejake myslim MP55, pozrem este, dezen cez 8mm) = 80 Eur komplet
- alternator = 20 Eur
- starter = 20 Eur
- oiriginal nestrelene pyropatroni na pasi = 20 Eur
- dvere na strane vodica = komplet cele zo sklom, zamkom, tapacirom a veslovacim mechanizmom = 30 Eur

Na diely pojde ale len v pripade, ze sa nepreda ako celok, aj to po ukonceni poistnej udalosti. Dakujem

ESTE som zabudol, auto je v Trnave


Naposledy upravil Lubk0 dňa 16 Aug 2011 00:34, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault Twingo 1.2i - burany zadok,plne pojazdny+TP, lacno
OdoslaťOdoslané: 27 Aug 2011 15:58 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 15 Aug 2011 22:44
Príspevky: 3
Dnes predané !!!


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©