Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Stierače : Renault Mégane II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 27 Apr 2024 12:24

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Stierače
OdoslaťOdoslané: 05 Mar 2011 16:30 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Okt 2010 15:15
Príspevky: 12
AUTO: Mégane Grandtour 1.5 dCi, 63 kW
Zdravím Vás Renaulťáci... Predminulé leto, akonáhle som si kúpil svojho milovaného Mégana, musel som vymeniť aj stierače... Pochodil som asi zo šesť predajní, no len v dvoch predajniach mi dokázali poskytnúť tie, čo som ja potreboval... chcem tým povedať - s tým správnym úchytom, to bol ten problém - s tým správnym úchytom. Skúšal som tam napasovať z Octavie a pod., no proste uchytenie toho stierača ma nepustilo. Keďže stierače už vŕzgajú a poriadne ani nestierajú, rozmýšlal som, že kúpim iba gumičky. No to sa mi takisto nemusí vyplatiť, pretože môžu byť časom unavené tie silikónové samonosné výstuže... Nerobil by som z toho taký problém, keby som v tej dobe za nové stierače nevysolil 40 eur !!!!!!! Bez žartov. Značka Valeo. A stejne nadarmo, lebo ako prišli prvé mrazy, vŕzgania som sa nezbavil ani v tridsaťstupňových teplotách !!!!! Preto len chcem vedieť, ako kupujete tie svoje stierače vy. Lebo ak mám zase zaplatiť taký majland za blbé stierače, to radšej vymením celé ramená a budem kupovať obyčajné stierače v tesku za 1 euro... A keď budú vŕzgať, tak ich každý mesiac budem meniť, no a čo... :DDD Tak vie mi niekto poradiť?


poradím ti.. precitaj si pravidla a vyvaruj sa druhy krat vulgarizmom bo budu BANany

edit / krestan


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Stierače
OdoslaťOdoslané: 05 Mar 2011 18:20 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 02 Jan 2010 17:13
Príspevky: 35
Bydlisko: Banská Bystrica
AUTO: Megane Grandtour II 1.5 dCi 60kW
no aby sme ti vedeli poradiť musíme poznať aký megane máš a aký spôsob uchytenia stieračov máš na svojom megane. ja mám na háčik a kupujem náhrady za 6€ 60+45cm


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Stierače
OdoslaťOdoslané: 05 Mar 2011 19:04 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Keď chceš s originál uchytením tak kupuj v Renaulte ale inak temer všetky univerzálne majú viacej typov úchytiek. Ja kupujem temer na všetky autá stierače Champion v autokelly a zatiaľ nebol problém s uchytením.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Stierače
OdoslaťOdoslané: 07 Mar 2011 17:25 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Okt 2010 15:15
Príspevky: 12
AUTO: Mégane Grandtour 1.5 dCi, 63 kW
Mám Mégane Grandtour r.v. 2006 a uchytenie nie je na háčik... rameno je rovné a na jeho konci je štvorcová dierka do ktorej stierač zapadne... a ináč, neviete mi poradiť ako dostať parametre svojho auta do svojho profilu, aby som pri každej téme nemusel zadávať stále dookola to isté?

upravene

/krestan


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Stierače
OdoslaťOdoslané: 07 Mar 2011 23:52 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Viem aké ukončenie ramienok máš na mysli a určite bol na ne adaptér pri bezramienkových stieračoch Champion ktoré som pred pol rokom kupoval v AutoKelly. Tento týždeň majú na ne akciu a určite ti budú vedieť poradiť.



upravene

/krestan


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©