Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 02 Mar 2024 01:15

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebookuZamknuté fórum Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pravidlá
OdoslaťOdoslané: 13 Feb 2014 22:28 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 11 Aug 2009 21:23
Príspevky: 770
Bydlisko: Vrable
AUTO: mazda zatiaľ
1. Každý člen je povinný sledovať, brať na vedomie a dodržiavať pravidlá fóra.

2. Fórum nezaručuje pravdivosť informácií, každý príspevok je vyjadrením osobného názoru jeho autora a renaultforum.sk zaň nenesie žiadnu zodpovednosť, nevyjadrujú názor autora a predstaviteľov fóra. Za obsah príspevku zodpovedá autor daného príspevku.

3. Zakázany je off-topic, krátke odpovede typu "hh" a prispievanie príspevkov bez obsahu (smajlíky) :-D .

4. Nové témy vkladajte do správnych kategórii. Pokiaľ sa téma nenachadza na fóre tak upovedomte adminov súkromnou spravou.

5. V témach by sa nemali vyskytovať osobne osočovania, alebo iné formy urážania jednotlivých užívateľov.

6. Moderátor a Admin. fóra si vyčleňuje pravo presunúť príspevok do iného fóra v prípade, že nie je v súlade s tematikou daného fóra. Ak priamo porušuje pravidla tak je vymazaný alebo presunutý do koša.

ĎAKUJEM ŽE SI TO VŠETCI PREČITATE !!!!!!


Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.

Píšte k veci. Príspevky "mimo mísu" budú zmazané. Snažte sa najmä o to, aby príspevky mali informačnú hodnotu a aby tak poslúžili aj iným. Pokiaľ cítite silnú potrebu exhibicionizmu, nájdite si na to iné fórum :)

Buďte slušní. Nenadávajte, neohovárajte, nepoužívajte neslušné výrazy. Autorom príspevkov odporúčame autocenzúru :) V opačnom prípade váš príspevok nemilosrdne vymažeme.

Dajte svojmu príspevku správny a výstižný titulok (t.z nepoužívajte názvy ako "HELP" alebo "Prosím o radu"). Do titulku uveďte čo najkonkrétnejšiu formuláciu. Nevhodné názvy budú upravené tak, aby bolo zrozumiteľné, o čom sa diskusie v danej téme. Ak budete opakovane pridávať príspevky s nezodpovedajúcim titulkom, budú rovno zmazané.

Píšte prosím spisovne. Prečítajte si po sebe príspevok predtým, než ho odošlete. Nech to má nejakú kultúru a úroveň :)
Píšte prosím po slovensky. Nepoužívajte slangové poangličtené výrazy typu "wiem" namiesto "viem", "wyborne" namiesto "výborne", "ush" namiesto "už". /zatoto by som niekoho aj zabil !!! /

Nepíšte zbytočne VEĽKÝMI PÍSMENAMI. Veľké písmena používajte len vtedy, keď chcete niečo zdôrazniť. Text veľkými písmenami znamená, že "kričíte" a vyjadruje rozčúlenie. Alebo len neznalosť jeho autora. Taký text sa zle číta.

Prevádzkovateľ diskusného fóra si vyhradzuje zmazať či upraviť príspevky, ktoré budú poškodzovať alebo ohrozovať jeho dobré meno, a tiež príspevky, ktoré budú obsahovať vulgárne výrazy, nebudú súvisieť s témou alebo budú reklamného charakteru.

Nepridávajte rovnaké príspevky viackrát, ani do rôznych fór. Váš príspevok či tému stačí pridať jedenkrát.

Je prísne zakázané vkladať do príspevkov akýkoľvek spam a iné reklamné odkazy!

Necitujte bezprostredne predchádzajúci príspevok! Ak citujete, tak sa odvolávajte len na konkrétnu časť predchádzajúceho príspevku.

Buďte trpezliví. Poradenstvo nie je honorované, členovia fóra sa delia so svojimi skúsenosťami a odpovedajú vo svojom voľnom čase.

Nezabúdajte na spätnú väzbu – ak sa vám niečo podarilo vyriešiť, napíšte o tom. Prinajmenej sa poďakujte za dobrú radu.

Pomáhajte aj Vy a podeľte a so svojimi skúsenosťami. Je to základ správne fungujúcej komunity.

Buďte trpezliví s novými členmi. Nedajte im pocítiť, že sú nešikovní a neschopní. Každý raz začínal.

Ak niekto predstaví svoj navrh , zlepsovak, ci navod a nemáte konštruktívne pripomienky, radšej nereagujte, ako by ste mali uraziť tvorcu .

Vulgárne, obscénne a rasistické prejavy sa netolerujú a okamžite vymažú.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Zamknuté fórum Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©