Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Injection Fault : Renault Mégane II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 20 Apr 2024 10:38

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Injection Fault
OdoslaťOdoslané: 07 Nov 2013 18:28 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 21 Okt 2012 17:31
Príspevky: 17
spam: Nie
Zdravím Vás,

už viackrát som mal so svojim Meganom II Combi 1.9 DCI, r.v. 2006 problém, že mi na displeji vyskočila kontrolka Check Injection, blo to však najmä ak auto stálo dlhšie na priamo slnku alebo v chlade a po čase to samé zmizlo.

Teraz mám však väčší problém, pri štartovaní vyskočila kontrolka Injection Fault a Stop, a auto nešlo vôbec našťartovať. Na ďaľší deň išlo znovu bez problémov, po týždni sa to zopakovalo s tým, že jeden deň som ho nerozštartoval a ďaľší deň išlo ako by nič.
Teraz ho neviem naštartovať už 6. deň, čiže sa budem asi musieť dať odtiahnuť do servisu, ale po všetkých skúsenostiach, ktoré som tu čítal sa obávam, aby som nevysolil stovky eur za kadejaké výmeny súčastok, ktoré samotný problém neporiešia...

Neviete mi prosím poradiť, ako by som mal tento problém riešiť, či v Bratislave nie je odskúšaný človek čo takúto problematiku na Renaultoch, najlepšie Meganoch riešil?

Vopred pekne ďakujem!


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Injection Fault
OdoslaťOdoslané: 02 Dec 2013 22:35 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ
Obrázok používateľa

Založený: 02 Dec 2013 21:59
Príspevky: 8
AUTO: Megane II 2006 facelift 1.9dCi 96kW
spam: Nie
Treba to napichnut na diagnostiku ta povie viac. Keby si z okolia PU nebol by problem dojst k tebe.

_________________
Megane II kombi 2006 facelift, 1.9dCi 96kW + chip, robim diagnostiku Can-Clipom, PU


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©