Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
stesne okno : Renault Scénic II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 03 Máj 2024 21:56

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: stesne okno
OdoslaťOdoslané: 22 Máj 2013 17:59 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 12 Sep 2010 15:47
Príspevky: 24
Ahojte....prestalo mi fungovat stresne okno.Nemozem ho otvorit a spolu s nim mi nefunguje ani stahovanie okna na strane vodica. Stalo sa mi to aj predtym, ale po precisteni konektorov pod sedadlom spolujazdca( boli velmi hrdzave) mi to fungovalo znova, ale iba asi mesiac a pol. Raz, ke som zamykal auto(pravdepodobne som urobil dvojity klik), mi padlo okno. Hore sa mi ho podarilo dostat asi po pol hodine a to tak, ze po odpojeni a napojeni baterie mi okno zacalo reagovat na spinac a hore sa posuvalo po centimetri. Odvtedy uz sa neda otvorit( aj po precisteni konektorov) a to iste plati aj o stresnom okne....neviete niekto poradit, kde moze byt problem?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: stesne okno
OdoslaťOdoslané: 22 Máj 2013 21:45 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
To posúvanie po centimetri vyzerá na nastavovanie koncovej polohy. Pri úplnom zatvorení je treba chvíľu podržať tlačítko.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: stesne okno
OdoslaťOdoslané: 22 Máj 2013 22:11 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 12 Sep 2010 15:47
Príspevky: 24
no tie pohyby okna vyzerali tak nejako, len som sa stym hral skoro pol hodinky a nereagovalo to na kazde tuknutie.....normalne som to potom skusal aj s centralnym zamykanim.....niekedy to okno poskocilo, aj ked som odomkol auto dvojitym klikom..... <heh> .....a to som bol v servise menit dve zadne mechanizmy na okne a v predu na pasazierovej strane....a teraz nefunguje na strane vodica... :twisted: ....a este aj stresne.... :evil:


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: stesne okno
OdoslaťOdoslané: 23 Máj 2013 00:18 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 30 Sep 2012 12:35
Príspevky: 16
AUTO: GRAND Scenic II-1,9 Dci,88kW,2004
spam: Nie
Ako ti hovori Pastorek treba inicializaciu okien (dostan okno do uplne vrchnej polohy a potom podrz vypinac 3sec.potom daj okno do dolnej polohy a zas podrz 3 sec potom ti pojde normalne jednym tuknutim hore aj dole)a inicializaciu stresneho treba tiez citaj- http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=44&t=51936 alebo http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=60&t=51157


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: stesne okno
OdoslaťOdoslané: 23 Máj 2013 09:21 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 12 Sep 2010 15:47
Príspevky: 24
dakujem velmi pekne....skusim <zmuk>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: stesne okno
OdoslaťOdoslané: 23 Máj 2013 17:28 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 12 Sep 2010 15:47
Príspevky: 24
cauko...vyskusal som podla uvedenych navodov .....stresne okno funguje tak ako ma :roll: , ale s tym oknom vodica to ani necuklo....nic....nereaguje vobec....mohol by som este nieco vyskusat predtym, ako s tym pojdem do servisu? A co sa moze skryvat za tym, ze to okno padlo samo od seba pri zamykani auta?....ale to stresne okno ma velmi potesilo, ze funguje....dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©