Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Trasenie a piskot od predneho kolesa : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 10:36

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Trasenie a piskot od predneho kolesa
OdoslaťOdoslané: 20 Okt 2013 00:11 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Feb 2013 20:30
Príspevky: 16
AUTO: Renault Megane Grandtour 1,9 dci
spam: Nie
Dobry den, mam taky problem ,ze na megane 1,9 dci mi asi rok piska predne prave koleso, pozeral som platnicky viackrat bolo ich tam este dost a kotuc tiez OK, piska to pri beznej jazde ako keby tie platnicky kdesi skreli alebo ako keby sa nevracali spat v tej celusti, ked pribrzdim piskot prestane... a je to ticho niekedy aj desiatky kilometrov potom to zacne a ked znova zabrzdim tak to prestane a tak dalej , ako keby sa to proste kdesi drelo, kedze vsetko brzdilo tak ako malo tak som to neriesil ale po vymene capov riadenia sa mi capy nepodarilo dat uplne asi na ten isty zavit tak trochu musim mat volant vytoceny dolava aby auto islo rovno, vsetko bolo OK vravel som si ze pojdem teraz na geometriu ale auto zacalo pri urcitom vytoceni volantu, pri velmi lahkom vytoceni strasne hucat od praveho kolesa, vybrovat a vrcat, ked zabrzdim alebo pohnem volantom o kusok tak to prestane...co to moze byt? moze to byt rozhasena geometria plus nieaky problem s brzdovym oblozenim? prosim o rady dakujem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Trasenie a piskot od predneho kolesa
OdoslaťOdoslané: 20 Okt 2013 12:08 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
Kedze brzdy sa tocia spolu s kolesom, tak tie by som asi najskor vynechal. Vacsinou hadze vonkajsi klb na poloosi ked je koleso vytocene. K tomu napisat asi tolko, ze pozriet vsetko ci niekde nie su vole. Pripadne to zobrat na geometriu a oni uz si vsimnu ci tam nie je problem (ak to nie su blbci)

edit: este raz som so poriadne precital a asi by som pozrel tu poloos. Ta moze aj piskat a robit hluposti.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©