Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Nesvietia zadné svetlá : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 20 Apr 2024 05:58

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nesvietia zadné svetlá
OdoslaťOdoslané: 20 Aug 2013 12:10 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 15 Aug 2012 20:38
Príspevky: 29
spam: Nie
Čaute, mám nasledovný problém. Pred pár dňami som si všimol, že na mojom renault megane hatchback 1998 nejde na ľavej strane jedno z dvoch svetiel. Myslel som, že je to len žiarovka, no keď som tam dal novú tak mi už nešla ani tá druhá žiarovka na ľavej strane. Dnes som sa do toho pustil s tým, že to pomeriam, aby som zistil kde je chyba. Zistil som, že na svetlá je modrý káblik, kým som to však zistil meraním atď tak mi prestali svietiť svetlá aj na pravej strane. Takže ani v jednom z modrých káblikov teraz nie je šťava a netuším kam vedú, pretože sa mi strácajú pod volantom. Poistky v boxe pod volantom som tiež vymenil, takže nimi to nebude. Všetko ostatné vzadu ide spiatočky, smerovky, hmlovky a aj brzdové svetlá. Len tieč hlavné nie. Rozmýšľal som, že tie káble možno vedú k páčke kde sa svetlá zapínajú a že niečo môže byť tam ? Pretože napríklad aj smerovky oboje mi niekedy nezapne hneď, ale musím aj dva trikrát zapnúť a vypnúť...aj keď to robí len málokedy. No neviem či na páčke sú zvlášť výstupy pre predné a zadné svetlá, pretože predné idú normálne a je jedno či je motor naštartovaný, alebo nie. Ak niekto vie čo, alebo kde by som mal hľadať prosím o radu, pretože okrem tej páčky, ktorú som už dnes nestihol pozrieť ma nič nenapadá...a ak je to tá páčka, ako sa k nej doistanem, čo musím dať dole, aby som niečo nespackal ? Dík za rady


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nesvietia zadné svetlá
OdoslaťOdoslané: 20 Aug 2013 21:36 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
Ak je zla packa, tak sa k nicomu nedostanes. Kupit novu za 50eur. Starsiu za 20.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nesvietia zadné svetlá
OdoslaťOdoslané: 20 Aug 2013 22:53 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 15 Aug 2012 20:38
Príspevky: 29
spam: Nie
a čo keby som "plusko" potiahol z predných svetiel rovno dozadu ? Samo cez poistku


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©