Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112
renault cabrio. : Renault Mégane II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 26 Apr 2024 15:47

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 11 Okt 2013 18:07 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 11 Okt 2013 17:22
Príspevky: 13
spam: Nie
:?: zdravim damy a pani. kupil som renault megane cca mam pocit ze to auto nejako do kopca netaha spojka ide ok po rovinke ide pekne ale ma to motor 1,9dci 88kw a myslim ze je trosku lenive pri rozbehu do kopca.turbo je tam nove ma asi 10tisic erg ci egr ventil ci ako sa to vola je tiez vtedy meneny ale frkal mi olej na motor niekde od tej hrubej plastovej hadice co ide od turba smerom ku intercoleru je tam taka klapka plastova a tu ovlada nejaky podtlakovy ventil no tusim len sk paska bola povolena ale ten olej by tam asi nemal byt nie? a nevie niekto o nejakej stranke kde je navod na to cabrio lebo chcem niekedy nieco zistit co sa kde nachadza a nemozem najst o tom aute nikde nic . <au> nevie niekto co je tam v zadnom tapacire taky biely plast take ako vemeno co ma tri cecky :) co to vlastne je? repraky tam chcem dat no neviem co je hento hned vedla priestoru na repro a idu do toho dva kable.dik za kazdu radu.auto nedymi a je to rv 2005.diky


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 11 Okt 2013 21:09 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
Vemeno co ma tri cecky som nikdy nevidel, no mozno starsi sudruhovia medzi nami este mali tu cest take vemena omakavat.

Pises, ze turbo je nove?

Tak mas 3 moznosti:

1. Turbo nie je nove
2. Turbo je nove a je zle
3. Turbo je nove a je zle namontovane (zle tesnenia)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 12 Okt 2013 02:00 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 11 Okt 2013 17:22
Príspevky: 13
spam: Nie
Falco napísal:
Vemeno co ma tri cecky som nikdy nevidel, no mozno starsi sudruhovia medzi nami este mali tu cest take vemena omakavat.

Pises, ze turbo je nove?

Tak mas 3 moznosti:

1. Turbo nie je nove
2. Turbo je nove a je zle
3. Turbo je nove a je zle namontovane (zle tesnenia)

<heh> no dobre tak som to zle opisal tak nie vemeno:D ale za toho boha neviem co to moze byt:( myslis ze to turbo je v koncoch?koli tomu oleju v tej hadici alebo koli tomu vykonu?ja to porovnavam lebo som mal cordobu 1,9 a a isla odspodu ako raketa ale toto je lenivsie preto mam pocit ze ten vykon je slabsi ale ten olej ma znepokojuje.turbo menili sudruhovia v NDR mozno opat urobili chybu <gr>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 12 Okt 2013 12:47 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
Podla toho co pises, tak je turbo zle.
Ak je olej v intercooleri, resp. v hadici od turba do sania, tak turbo ma zle tesnenia vo vnutri olejoveho obvodu. Takze turbo je KO.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 13 Okt 2013 09:58 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 11 Okt 2013 17:22
Príspevky: 13
spam: Nie
<aa> a myslis ze uplne ko alebo len pretesnit?lebo auto ide vcelku normalne zatial a davat to do renaultu radsej nebudem lebo tu v pd vsetko trva vecnost kym nieco objednaju tak aj tyzden a aj tak niekedy pride nieco uplne ine :lol: vlastna skusenost.nepoznas nejakeho odbornika co by to vedel kuknut a povedat co treba pomenit?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 13 Okt 2013 20:12 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
Keby si mal cestu okolo Trnavy, tak Ti to vieme pozriet. V PD hm .. moc nie. Ale tam nemas co riesit. Pokial je olej v hadici co ide z turba do sania, tak to tlaci olej z vnutorneho kanala. Ak je olej pod autom, resp. na motore pod turbom tak to tecie z tesneni vonkajsich.

Pretesnit sa to neda ak je to prvy pripad (podla toho co si pisal, je). Treba zrepasovat to turbo alebo menit za nove.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 15 Okt 2013 01:19 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 11 Okt 2013 17:22
Príspevky: 13
spam: Nie
<au> a co stoji nove turbo?ked ja som to auto kupil a na stvrty den som mal olej na minime ale som ho nepozeral ked som auto kupoval vies iby som tam nasiel ten zaspineny motor od tej hadice co tam kvapkal ten olej no a dolial som olej a tyzden jazdil takych 700km a olej nezmizol ani trosku iba okolo tej hadice bolo trosku mastne aj okolo toho podtlakoveho ventilu tak reku ci to nemoze cez tie tenke hadicky niekade tam kvapkat dnu do toho ventilu kedze to turbo bolo menene nedavno v renaulte tak neviem ale ci dali repas alebo fungl ale vyzera cistucko ako nove
no a tam povedali ci to v nemecku vsetko vycistili a ci to nebude ten erg ci egr :D ventil tak neviem.ale som teraz mimo sk no pojdem tam niekde pri senec pozriet radio do toho na to vrakovisko co tam je a tak by sa dalo prist to pozriet lebo uz rozmyslam ci som nemal volit radsej forda vrrrr:(


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 15 Okt 2013 11:17 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
Jeb na Forda <o> .. tie maju dost svojich much. Kazde auto ma nieco. Neodsudzuj renault. Kupis Forda a budes riesit rovnake problemy. Fordy maju problem s common-rail od Delphi, s vysokotlakovym cerpadlom, servom .. je toho dost ..

Ked to bolo menene v Renaulte, tak to daj na reklamaciu. Olej sa tam nema kde inde vziat. A z vrakoviska by som moc turbo nekupoval. Tam nemas zarucene ci je OK. Bud kup od niekoho kto to predava z vlastneho auta alebo kup repas. Repas sa da zohnat aj za 150eur z Polska. A EGR s olejom uz vobec nema nic.

Len je otazka casu kedy to prdne uplne a vygrca Ti to pol olejovej vane do sania.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 16 Okt 2013 00:51 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 11 Okt 2013 17:22
Príspevky: 13
spam: Nie
<oko> bolo to sice v renaulte ale niekedy v marci a bolo to v renaulte v nemecku podla vinka mi to povedali doma v renaulte a ja nemam ziadne blocky faktury od tej opravy ani servisna ku autu nebola na slovensku sa vsetko zahadne straca po dovoze. <zm> a nejde o peniaze ja by som tam dal aj nove ale uz mi menili priamo v renaulte zhavice a mam pocit ako keby menili nie 4 ale len dva aspon nevypadali ako nove vsetky 4 alebo mali hrdzave kluce v renaulte v servise a tu su take divne zvyky ze nevidis co ti na aute robia a to mne dost vadi ked to nemozem vidiet.Mam audi a tu ked mam v servise v bb ked treba tak mi povedia je to predsa vase auto mozete sa pozerat co sa na nom robi ale v renaulte v pd vas nepustia do dielne vraj aby sa vam nic nestalo a to som zazil zatial len v renaulte.mozno to je len v prievidzi neviem ale po skusenostiach tam uz moc nechcem chodit vsetko im trva tyzden nic nevedia objednat na cas radsej by som to dal niekomu co vie co robi a nerobi len podla nastudovanych postupov podla prirucky mladeho svišta :lol:pockam ci nezmizne viacej oleja ale po tyzdni som nezistil ziadne zmeny a to som najazdil dost km a unik ziadny na ryske iba v okoli tej hadice a toho podtlakoveho ventilu tak dufam ze to vydrzi. chcelo by to dobreho mechanika <lo>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: renault cabrio.
OdoslaťOdoslané: 16 Okt 2013 09:07 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 22 Sep 2010 16:45
Príspevky: 52
mne tiez megane na spodku netahal, az kym som dosiahol 1 800 otacok, turbo sa zaplo a tahal.... problém bol v EGR ventile, bol uplne rozpadnuty vnutri. Vymenili ho a auto taha zase v poriadku.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©