Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Recenzie servisov : Recenzie servisov a opravárov

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 11:45

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 04 Feb 2012 19:33 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 11 Aug 2009 21:23
Príspevky: 770
Bydlisko: Vrable
AUTO: mazda zatiaľ
V tejto sekcii sú názory užívateľov fóra

Renaultfórum nenesie žiadnu zodpovednosť za témy a názory v tejto sekcii


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 04 Apr 2012 22:56 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: 24 Jan 2012 18:51
Príspevky: 75
Bydlisko: NR
AUTO: Renault Clio Storia 2008
RENAULT TT CAR NITRA : Pridávam recenziu na tento originál servis. Bol som tam na opravu zadných bubnových bŕzd. Bol som milo prekvapený prístupom k zákazníkom/ku mne. Videl som priamo závadu na aute ako bola odhalená v servise a upozornený na možné riziká pri neodstránení závady. S odstránením závady som súhlasil a tak mi bola ponúknutá náhradná súčiastka, no cena bola aj s prácou tak povediac ,, likvidačná,, čo potvrdil aj servisman. Tak mi ponúkol prijateľnejšiu alternatívu schválenú RENAULT servisom. Závada bola odstránená za použitia novej súčiastky za približne 45min. Počas opravy auta som sa nachádzal na poschodí v ,,zákazníckej zóne,, kde boli k dispozícii otvorené rôzne modeli áut, veľký TV, občerstvenie, príjemná sedačka pri ktorej bolo množstvo časopisov. Práca bola odvedená výborne čo na druhý deň pochválili aj na STK. Jediné mínus bolo že cena práce bola takmer vyššia ako samotná súčiastka. Inak som spokojný.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 05 Apr 2012 16:13 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
keby takych servisov bolo viac <aa>

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 11 Máj 2012 11:36 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 22 Mar 2012 19:05
Príspevky: 6
AUTO: FLUENCE Exception 1,6 16V 81 kW/110 k + Navigačný a komunikačný systém Carminat TomTom, farba béžová cendré
spam: Nie
No asi to nebude náhoda, ale prave v TT CAR NITRA som prave absolvoval servis tiež.
A som nad mieru spokojny s pristupom, a so službami. <heh>
Inde by som uz ani nesiel, aj ked je to trochu od ruky.

Na rozdiel od toho v MOTORHOUSE, s.r.o. Okružná 79 - Tovarníky by som uz nikdy nekupil ani šrob ! ! !
Arogantny, neochotny a ked som tam mal auto na servise, nechal som v aute pustenu kameru, a ked som si to potom prehral, nestacil som sa cudovat.
Servisakove vyroky boli: "tento k***t si to tu co namontoval" , "sa mu na to je*em" , atď .....
Ked sa mi pri 3000Km zacal supat volant, presviedcali ma ze sa mi moc potia ruky a ze je to moja chyba.
Ked sa mi objavila 3x chybova hlaska motora , tak to len vzdy vymazali a nic neriesili , ked uz bolo auto mesiac po zaruke, tak naratali 150 - 200 euro za nejaky snimac a zrazu vedeli kde je chyba.
A to som u nich kupoval dva roky a rok dozadu 2 nove auta.
Takto si teda uctili zakaznika. <hov> <hov> <hov>

_________________
FLUENCE Exception 1,6 16V 81 kW/110 k + Navigačný a komunikačný systém Carminat TomTom, farba béžová cendré


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 13 Máj 2012 18:29 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
si im mal potom pustit to video by sa riadne cudovali ti egresi

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 06 Sep 2012 10:05 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Sep 2012 09:54
Príspevky: 1
spam: Nie
Ja som bol so svojim Cliom skusit servis na Puchovskej v Bratislave http://www.assistservice.sk v neautorizovanom servise kde som zistil ze maju radi v oblube robit Renaultiky a nadmieru spokojni. Kedze som mal nepojazdne auto kvoli nefunkcnemu imobilizeru v oboch klucov riesil som to formou odtahovej sluzby ktora mi ponukla lepsiu cenu na odtah v ramci BA ak si to dam tam robit ( neskor som zistil ze odtahovka je ich). Domov ma odviezli ich autom ( Renaultom ;) )a o oprave ma informovali tak jak sa patri. Chalani boli priatelsky a cela oprava dvoch klucov aj s odtahom ma vysla na 150eur s tym ze mi rucia ze kluce uz neodidu. Urcite vyuzijem ich sluzby aj pri najblizsej vymene oleja.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 04 Dec 2012 22:52 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Nov 2012 13:46
Príspevky: 2
Bydlisko: Gbeľany
AUTO: Renault Clio Storia zatiaľ
spam: Nie
pridávam moju skúsenosť s autoriz. servisom Renault Automarket v ZA - v rámci povinných servisných prehliadok - prístup OK, dokonca aj ako k žene, síce trošku trvalo, kým si ma niekto všimol, ale však treba kričať, prehliadka bola celkom rýchla záležitosť, odvoz ponúkli, prešli so mnou papierovo celú diagnostiku, drobné sťažnosti typu vŕzgajúce dvere atď. odstránili predo mnou, dokonca mi dali aj zľavu z letáčika, nebolo si ju treba vyžiadať, odvoz tiež ponúkli, kam som potrebovala, akurát sme mali pol roka zle zapojené rádio, ktoré nechytalo poriadne signál, dávali sme to opravovať v rámci záručnej, pýtali sa, kde nám to zapájali, ale keď sa dozvedeli, že to bolo u nich, už nemali žiadne pripomienky, našťastie sme nemali za 2 roky žiadne veľké závady a po záručnej sme to už dávali opravovať do iných servisov kvôli cene, ale skúsenosti s ďalšími 2 ZA servismi nič moc... stále hľadáme niekoho normálneho (zatiaľ po 5 rokoch nášho Clia stále len na drobné opravy)...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 10 Dec 2012 12:24 
Neprítomný
Odborník
Odborník

Založený: 16 Aug 2011 18:31
Príspevky: 441
...


Naposledy upravil Falco dňa 09 Sep 2013 17:08, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 17 Feb 2013 14:20 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 25 Júl 2011 21:32
Príspevky: 3
Ladislav Mokran LM-Racing team Topoľčany

Človek robí v živote chyby a ja si chybu vždy poctivo priznám a aj teraz som jednu urobil,že som si vozidlo prevzal do servisu bez prehliadky vizuálneho stavu.Vozidlo bolo špinavé a to ,že mohla byť prasklina už v tom čase sme si nevšimli.Ešte sa mi nikdy nestalo,že by sme demontážou plastu rozbili čelné sklo.Majiteľ tvrdil po prevzatí vozidla zo servisu,že to nemal.Je to tvrdenie proti tvrdeniu a napriek nepriamym dôkazom poškodzuje dobré meno firmy. Ponúkol som možné riešenie,ale zákazník nebol ochotný čakať pokiaľ som nedostal vypracované návrhy od poisťovní.Bol som ochotný urobiť kompromis,ale zákazník si zvolil pre neho lepšiu cestu verejného ohovárania.
Čo sa týka ceny,tak to je neskutočné klamstvo,pretože neplatil 600eur ako uviedol ,ale 452 aj zo zrovnaním bloku a hlavy.Je pravda,že auto bolo týždeň v servise,lebo vo firme ktorej mi rovnali hlavu ochorel sústružník.Preto som mu cenu upravil.

Mrzí ma to osobne a záleží mi na tom ,aby som takéto nepríjemné situácie viac nemusel zažívať.

S prianím pekného dňa
Ladislav Mokran LM-Racing team


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 04 Mar 2013 00:39 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 05 Feb 2013 23:50
Príspevky: 2
spam: Nie
www.opravakaroserie.com


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©