Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Renault Master 2,5 DCI, r.v. 2002 - problém s el. systémom : Ostatné modely

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 19 Apr 2024 16:17

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Renault Master 2,5 DCI, r.v. 2002 - problém s el. systémom
OdoslaťOdoslané: 28 Jan 2011 13:23 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Jan 2011 13:20
Príspevky: 1
Zdravím všetkých priaznivcom a odborníkov !!!

Potreboval by som odbornú radu. Vlastním Renault Master 2,5 DCI r.v. 2002. Pred pár dňami sa mi stala taká záležitosť zrazu počas jazdy dym spod kapoty :(. Tak som v čas zareagoval a odstavil auto našťastie to bolo ešte pred jazdou cca 500m. Zistil som že je to alternátor, tak som ho vybral a hneď som zaregistroval že to budú asi ložiská ok povedal som si že zoženiem náhradu ale komplet, tak sa aj stalo zohnal som používaný kus cca 30 000 Km. Len že po namontovaní a zapojení zo začiatku nádhera úplne úžasný zvuk motora, ale to som ešte nevedel že chyba nie je alternátore. Po 5 min klepania na voľnobeh som zaregistroval opäť čudný zápach, tak som auto vypol odpojil baterku a následne aj alternátor. Následne som začal merať keď dám klúč do polohy žhavenia s odpojenou bateroku tak (plusový kontakt) z aletrnátora voči kostre kladie pochybný odpor zdá sa mi že to ide do skratu. Nameral som len 35 ohm možno je to v poriadku. Neviem som zúfalí :( Viem mi stým niekto prosím Vás poradiť ? čo by to mohlo byť ? respektíve ako nato ako mám ďalej postupovať ? Prípadne neviete niekto zohnať el. schému zapojenia ? Vopred ďakujem a cením si Vašu pomoc.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©