Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Nové auto alebo jazdené auto? : Auto ankety

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 20:16

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Nové auto alebo jazdené
Nové 44%  44%  [ 15 ]
Jazdené 56%  56%  [ 19 ]
Celkový počet hlasov : 34
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 29 Dec 2009 19:13 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 11 Aug 2009 21:23
Príspevky: 770
Bydlisko: Vrable
AUTO: mazda zatiaľ
Takže táto otázka je dosť závislá na finančnej situácii kupujúceho.
Ale aj tak nové alebo jazdené :?: <a>
Aj jedno aj druhe má svoje + alebo-
Osobne preferujem jazdené, pretože ak by som kúpil nové, tak za mesiac je jeho cena v čudu.. <bee>
Avšak zase nové by bolo nové.... <heh>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 30 Dec 2009 22:56 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Nové je paráda!! Tá aróma plastov, všetko krásne čisté, všetko funguje. Kilometre určite sedia. Nastanú chvíle keď sa v duši vrátime do detských liet a objavujeme čo všetko náš miláčik má, študujeme manuály aby sme zistili načo je táto páčka, tento gombíček... ...umývame, čistíme, doplňujeme výbavu, inštalujeme nové doplnky... proste nádhera, romantika, pre technicky založeného chlapa je hodina v garáži lepšia ako sex s manželkou....
Potom príde prvý defekt, prvá vypálená žiarovka, prvá faktúra za servis, prvý škrabanec, prvý ťukanec na dverách s parkoviska pred supermarketom, prvá porucha, prvá depka s ťukanca na skle... Niekto ho obehol kľúčom...ľudia sú svine.... Koľko krát si zažijeme sklamania a stresy .... čaro nového zaniká...
Prvá nehoda...nezavinená...je nám do plaču. Toho haj..la čo nevidel červenú máme chuť rozštvrtiť. Auto mesiac v servise, cena opravy čo vyrazí dych, plnenie poisťovne ho vyrazí opäť... permanentná depka a to ho ešte nikto neukradol...

Kúpime ojazdené. Určite to bola dobrá kúpa. Interiér zachovalý, málo najazdené, lak ako nový... "viete on to mal starší pán a chodil na tom iba s manželkou v sobotu na nákupy a v nedeľu do kostola." Po čase zistíte že keď to má nabehané iba 75000 prečo je tam nálepka že remeň bol menený pri 115 000? Aj tu pri nosníku je trochu popukaný tmel ale to je iba otrasmi z našich mizerných ciest a to polámané strešné čalúnenie je od toho ako si tam dedo dával lepšiu anténu. Po čase zistíme že sme naleteli podvodníkovi, nikomu sa s tým nepriznáme ale v duchu nás to hryzie. Už nás nebaví stále vrážať prachy do opráv aby všetko pekne fungovalo, objavujú sa prvé "trvalé" závady... aj tie ťukance sú nezaujímavé.... Zase trávime viac času s manželkou ako v garáži...
Prvá nehoda. Nič hrozné...diely zoženiem z vrakoviska, kamoš poskladá, bude ako predtým.

Kúpime staré. Svieti? Trúbi? Ide? Tak čo riešiť? Kilometre neráta, olej žerie iba trochu, tmiče síce trochu búchajú ale nepláva po ceste. Koberec je trochu prešlapaný, výfuk trochu hlučný... Šrabance? Ťukance? Ďobka od kamienka na okne? Nezáujem, veď to ide tak čo riešiť. Manželka ošrela blatník? To sa strekne sprejom.
Prvá nehoda. Hmmm, oplatí sa to opravovať? Viete čo, zhrabte ho z cesty idem si kúpiť druhé.


A po tomto všetkom sa niekto opýta či nové alebo jazdené. :lol:


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2009 01:19 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 19 Okt 2009 21:56
Príspevky: 28
Jednoznačne nové ak na to niekto má. Moji kolegovia kupovali všetci ojazdené a ked vidím kolko už do toho každý jeden vrazil ,tak som rád že mám nové. A ostatní ,ktorý predtým hovorili ,že načo nové a potom kupili nové predsa len ,tak hovoria už nikdy ojazdené, takže asi tak.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2009 05:29 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 07 Okt 2009 09:27
Príspevky: 460
Bydlisko: Bratislava
AUTO: Dacia Logan II Arctica 1,2 16V 55 kW
spam: Nie
To je asi tak. Kto nemá žiadne peniaze, auto nepotrebuje a stačí mu MHD. Kto má nejaké peniaze, kúpi si ojazdené a je rád, že má auto. Kto má veľa peňazí, kúpi si nové a machruje, že na to má :-D


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2009 07:57 
Neprítomný
Moderátor
Moderátor

Založený: 28 Aug 2009 18:16
Príspevky: 580
Bydlisko: Stará Bystrica
AUTO: Renault Laguna III 2.0 dci 131kw INITIALE PARIS
spam: Nie
ja by som nové nechcel...ked už,tak by som sadol s tatkom do auta smer holandsko a tam by som si za dajme tomu 8000eur doniesol auto v lepšom stave ako vyšlo z predajne...ale nie...ja len ojazdene so serviskou....

_________________
MY EX CAR:Renault Clio 1,9D MIRAGE
MY CAR :Renault Scenic 1,6 16V


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 03 Jan 2010 21:15 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 30 Dec 2009 15:54
Príspevky: 11
Bydlisko: Skalica
AUTO: Renault Clio 15dci 60Kw Billabong r.v 2003
Nove je nove,staršie je najidealnejšie kupovat tak dva roky stare.Dvoj ročne auto zo serviskou,auto je zajete,cena vozu spadla dolu 30 až40%,to je podla mna naj volba.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 09 Jan 2010 00:00 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 02 Jan 2010 15:14
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
AUTO: NEW Megane III RS250
Renault Laguna III GT
Ja len nove, max nejaku predvadzacku, aj to taku, ze viem kto na nej jazdil. Ale ja mam auto na max 1 rok, potom ho predavam... Doteraz som mal 12 renaultov (8xLaguna, 3xmegane, 1xclio). ROcne urobim asi 100.000 km, takze sa fakt nepotrebujem hrabat v motore a riesit servis...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 09 Jan 2010 00:03 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 11 Aug 2009 21:23
Príspevky: 770
Bydlisko: Vrable
AUTO: mazda zatiaľ
No a renaulty si si oblubil alebo...je nejaké ktoré bolo lepšie


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 09 Jan 2010 00:06 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 02 Jan 2010 15:14
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
AUTO: NEW Megane III RS250
Renault Laguna III GT
Ja predavam nove kamiony RENAULT TRUCKS, tak asi tolko k tomu... :) Ale nie, pomer kvalita - cena a vela dobrych kamaratov v servisoch po celom Slovensku. Nemam ziadny problem so servisom, zarukami, poznam cele RENAULT SLOVENSKO, proste RENAULT POZITIV !!! A najlepsie auto ? Po zabavnej stranke je to MEGANE RS a ako rodinne jednoznacne LAGUNA III GT, vsetko benzin !!!


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nové auto alebo jazdené auto?
OdoslaťOdoslané: 09 Jan 2010 00:17 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 08 Jan 2010 23:07
Príspevky: 7
Bydlisko: Praha - Bratislava - Závažná Poruba
AUTO: Laguna Grandtour II Dynamique 1.9 dCi 88kW (F9Q 674) 2005
Ja mam odjakziva jazdene auta, najprv som mal otcov Citroen BX (od cca 1995), potom Fabiu 1.6, potom Passat 1.9 TDI a teraz Lagunu...
Keby som mal zbytocne prachy tak snad kupim nove, ale vzdy ked kupujem auto tak moc penazi nemam a nevadi mi hrabat sa v aute sam takze aj nieco usetrim, hlavne odkedy mam lagunu tak som si zohnal aj diagnosticky kabel a celkom ma to bavi :-)
Fakt je ze lepsie je mat auto od zaciatku, potom si ho clovek zabeha tak ako chce a ma istotu ze na nom nejazdilo nejake prasa...

BTW: vsetky doterajsie auta co som mal, boli burane, napriek tomu ze predosly majitel/predajca sa dusoval ze nikdy nebolo burane :-)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©