Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Pomoc po nabiti baterie v aute sa mi resetoval pocitac : Diskusia o všeličom

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 13:34

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pomoc po nabiti baterie v aute sa mi resetoval pocitac
OdoslaťOdoslané: 30 Dec 2013 19:41 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 30 Dec 2013 19:31
Príspevky: 6
spam: Nie
Kedze sa bliži zima chcel som nabit bateriu na remault megane senic 2004 rok viroby 1.5 DCI ako som bateriu opetovne nasadil vimulovalo mi hodiny co je normalne aj radio radiu som dal heslo a radio ide ale ked dam cas tak po niekolkych startoch auta sa mi cas vinuluje tak ties sa chcem spitat okna mam elektricke lenze najskor nesli stiahnut uplne len po kuskoch ale po dlhsej dobe sa lava strana unormalnila po tom ako som sa vrtal v poiskach lenze ta prava strana sa stale neda stiahut uplne len po kuskoch poradte co je stim poslite obrazok ako na to alebo videho hoci co pomoc email Fric1308@gmail.com


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pomoc po nabiti baterie v aute sa mi resetoval pocitac
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2013 01:20 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 30 Sep 2012 12:35
Príspevky: 16
AUTO: GRAND Scenic II-1,9 Dci,88kW,2004
spam: Nie
Mam pre teba dobru ale asi aj zlu spravu takze:
Okna treba zinicializovat to znamena ze okno posuvat do dolnej polohy a na konci podrzat spinac na min 3sec. to same urobit hore a druhe okno taktiez.To bola dobra sprava.
Ta zla je ze ti asi odchadza display ked sa ti nuluju hodiny ale este je mozne ze je spatna bateria ale tak sa prejavuju ine modely nie scenic 2.

Vela stastia.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pomoc po nabiti baterie v aute sa mi resetoval pocitac
OdoslaťOdoslané: 31 Dec 2013 11:37 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 30 Dec 2013 19:31
Príspevky: 6
spam: Nie
Dakujem za radu ale ja som sa us pital jedneho mechanika ale neni som si ity ci to pomoze zevraj to auto statilopamet a ze ho treba nacipovat ci take daco ale mne sa zda ze to auto ma dobru pamet tie hodiny mi zmizli hnet po tom ako som otvoril poiskovu skrinu neviec ci som sa dakej nahodou nechitil a preto sa vinulovali naposledy je tu jedna vec ze tie hodini boli pred tim nabitim baterie uplne v poriadku len mi poradili ked budem nabijat bateriu tak mam baterku zhodit a tak ju nabit ale iny mi potradili ze bateriu mozem nabijat aj pokial je nahodena na aute co je na tom praudy nespali sa nic? a od tedi mi blbnu tie hodiny poradte


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©