Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
samovoľné otváranie batožinového priestoru Renault Clio : Diskusia o všeličom

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 27 Apr 2024 22:34

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: samovoľné otváranie batožinového priestoru Renault Clio
OdoslaťOdoslané: 11 Jún 2013 20:04 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 11 Jún 2013 19:05
Príspevky: 1
spam: Nie
Kto poradí ? Dlhšie mi "štrajkujú" stierače, tzn. občas sa zablokujú, teda ak sú zapnuté, zrazu nejdú, potom sa po chvíľke vypnutia zas rozbehnú. Dokonca šli aj keď boli vypnuté. Teraz mi navyše začal haprovať kufor, otvára sa počas jazdy samovoľne. Ak zastanem a vypnem motor, dá sa zamknúť, no ak otvorím diaľkovým, je zrazu zablokovaný, teda sa nedá otvoriť, pritom centrál je odomknutý. Ak je auto odstavené, zaparkované, dá sa zamknúť, no ak sa naštartuje a uvedie do chodu, zrazu kufor samovoľlne "odskočí", teda sa odomkne. Počas jazdy akoby sa chcel zamknúť, vydáva pravidelné cvakanie, no nezamkne. Kto mi poradí ? Stretol sa niekto s niečím podobným ? Ďakujem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: samovoľné otváranie batožinového priestoru Renault Clio
OdoslaťOdoslané: 11 Jún 2013 20:44 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13 Feb 2012 14:09
Príspevky: 94
Bydlisko: Bratislava
AUTO: Renault Scenic 1,6 16V r.v. 2000
Ten kufor by som zacal ,premazanim mechanizmu. Predpokladam,ze drhne a ked ho tvoris je zablokovany, ked ides tak sa odblokuje a otvori. Potom preba pozriet kableaz a servomotor centralu. Ale myslim si ze to bude skor ten drhnuci mechanizmus. Premazat najlepsie cistym silikonovym olejom a rozhybat.

Tie stierace by som si typol na motorcek stieracov. Pozrel by som uhliky a prevodovy mechanizmus. Uhliky vymenit a mechanizmus namazat. Tu toho moze byt viac ako napriklad vadny prepinac, ale mozno aj len povysunuty konektor, ktory straca kontakt. No skor si myslim, ze sa motorcek prehreje a potom sa skekne, ked sa schladi tak ide dalej.

Tazko sa mi radi ked to nevidim.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©