Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
horný display na autoradio : Renault Scénic I a RX4

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 00:24

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 8 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 02 Jan 2011 13:15 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 21 Okt 2010 09:13
Príspevky: 15
Bydlisko: Zvolen..Nova Dubnica...Nova ves nad Vahom
AUTO: renault megane scenic 1,9dt 66kW
Zdravym ... chcem sa opytat či niekto nemá skusenosti s originálnym autoradiom Philips.... vymienal som autobateriu a prestal mi svietit horny display na autoradio potom prestalo ist aj ovladanie radia pod volantom a nakoniec nejde ani radio ...vedel by niekto poradit čo by mohlo byt s tym ...dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 05 Jan 2011 17:09 
Neprítomný
Moderátor
Moderátor

Založený: 28 Aug 2009 18:16
Príspevky: 580
Bydlisko: Stará Bystrica
AUTO: Renault Laguna III 2.0 dci 131kw INITIALE PARIS
spam: Nie
asi zákodované rádio,,

_________________
MY EX CAR:Renault Clio 1,9D MIRAGE
MY CAR :Renault Scenic 1,6 16V


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 05 Jan 2011 21:00 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 03 Jan 2011 19:09
Príspevky: 11
Podľa toho čo mám vyskúšané keď zapojíš autobatériu a zapneš rádio malo by si hneď pítať kód. Ale pokiaľ ti nesvieti horný displej tak potom netuším ako ho zadáš. Ak to vôbec ani nezasieti bude problém inde. V prvom rade by som skontroloval poistky.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 05 Jan 2011 21:08 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 21 Okt 2010 09:13
Príspevky: 15
Bydlisko: Zvolen..Nova Dubnica...Nova ves nad Vahom
AUTO: renault megane scenic 1,9dt 66kW
Zdravym ... chcem sa opytat či niekto nemá skusenosti s originálnym autoradiom Philips.... vymienal som autobateriu a prestal mi svietit horny display na autoradio potom prestalo ist aj ovladanie radia pod volantom a nakoniec nejde ani radio ...vedel by niekto poradit čo by mohlo byt s tym ...dakujem
....
v jakém autě ??
....
renault scenic I 1,9 dT 1997....ide o to že horny display zacal svietit ,len na nom nic nenahodi ani cod
....
Ahoj, možná to nemá co společného s tou výměnou baterky a je jen potřeba rozhýbat a prostříknout konektor, kterým je k rádiu připojeno právě ovládání a display. Tím bych asi začal. A možná by neuškodil reset rádia, nech ho třeba přes noc úplně odpojené od napájení. Také se tu někde debatovalo o nějaké pojistce v kapličce rádia u Laguny, ale podrobnosti nevím, lagunu nemám a dané téma jsem pustil z hlavy.

Přeju úspěch.
....
dakujem zatial za radu ... vyskušam a potom ti dam vediet ...pekný zvyšok dna
....
V laguně šlo o pojistku pod popelníkem proto jsem se ptal co má za auto.
....
nepomohlo to ...ani odpojenie baterie na noc a ani vycistenie kontaktov ....
....
Rádio jde zapnout? Respektive, zapni parkovačky a na rádiu musí svítit jen čudlík na zapnutí. Když ho zmáčkneš, měly by začít svítit všechny čudlíky.
....
čudliky svietia a aj display ,len na nom nič nezobrazuje a radio na nič nereaguje iba na vypnutie a zapnutie...čo s tým je :(
....
Rádio ani nepípá? Zkus zadat kód přes rádio. Dělá se to tak, že zmáčkneš jedničku tolikrát, jaké je první číslo kódu. Pak zmáčkneš dvojku a zase tolikrát kolik je druhé číslo v kódu, pak trojku a čtyřku. Potvrdíš to podržením šestky. Pokud to aspoň nějak zapípá, nebo začne hrát, tak je rádio ok a může být špatný displej. Nevím, jak je zapojený ovladač pod volantem, jestli do rádia, nebo do displeje.
....
nie radio ani nepipne ,,,bol som vyskusat to čo si mi radil a nic ..nefungule to ,,,,,to zapojenie neviem jak je ,ale ked som zadaval pred tym kod tak som ho zadaval pomocou ovladania pod volantom ,,,,,mysliš že by to ovladanie mohlo byt zle??.. lebo ked sa to pokazilo najskor prestalo reagovat ovladanie pod volantom neslo na nom nič navolit ,potom vyplo dislay nič na nom nezobrazovalo a nakoniec presto hrat radio .....mohlo by mat vplyv na to aj to že auto bolo vystavene mrazu pod -25C????..dakujem
....
Ten displej je sdružený s hodinama? Jestli ano, hodiny ukazují?
....
hodiny su na vedlajšom display a funguju



Dobrák nám tu skopíroval celú stranu príspevkov i s popismi z iného fóra. Nabudúce bude stačiť link.
Prečistil som príspevok a jednotlivé odpovede sú oddelené bodkami. Pastorek


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 05 Jan 2011 23:03 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Mne to pripadá ako poškodené rádio. Vyskúšaj ho mimo auta alebo na skúšku pripoj iné.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 10 Jan 2011 19:21 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 10 Jan 2011 19:13
Príspevky: 1
zdravím všetkých!potreboval by som poradiť- horný displej my slabo svieti,radio je orig. funguje všetko ako má len si musím zobrať lupu aby som to videl /oči sú ok-dufam:)) / sú tam neake diody ale čo??? vďaka!!!!!!!!!
scenic 1.4 16v r.v.2000


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 10 Mar 2011 14:54 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 21 Okt 2010 09:13
Príspevky: 15
Bydlisko: Zvolen..Nova Dubnica...Nova ves nad Vahom
AUTO: renault megane scenic 1,9dt 66kW
problem bol v radiu....dakujem všetky za rady a ochotu


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: horný display na autoradio
OdoslaťOdoslané: 19 Mar 2011 17:24 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 08 Mar 2011 20:42
Príspevky: 14
AUTO: Renault Scenic 1,9Dci 2001
robonr napísal:
zdravím všetkých!potreboval by som poradiť- horný displej my slabo svieti,radio je orig. funguje všetko ako má len si musím zobrať lupu aby som to videl /oči sú ok-dufam:)) / sú tam neake diody ale čo??? vďaka!!!!!!!!!
scenic 1.4 16v r.v.2000

ahoj, music demontovat horny kryt na palubovke a dostanes sa k diodam na displeji, su vypalene


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©