Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Skontroluj hlidani mrt. uhlu a skontroluj park. asistenta : Renault Mégane IV

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 21:42

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Skontroluj hlidani mrt. uhlu a skontroluj park. asistenta
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2019 22:34 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 08 Jan 2019 22:11
Príspevky: 1
AUTO: Renault Megane Grandtour GTLine TCe 140 GPF Euro 6d
spam: Nie
Zdravím Vás páni,

na tomto fóre som nový a prichádzam si sem pre radu. Som mesačným majiteľom Renaultu Megane IV GrandTour (2018). Dnes, nakoľko bolo v hlavnom meste Slovenska snehová kalamita, stretol som sa s dvoma problémami. Ráno som išiel ku autu, odhrnul sneh z neho, sadol a naštartoval. Všetko bolo v poriadku do momentu kým mi na palubnom displeji nezačalo svietiť hlásenie: Skontroluj hlídaní mrt. úhlu. Následne som sa pozreal a tento systém sa mi automaticky vypol a po zapnutí sa opať na palubke objavilo hlásenie o chybe. Skúšal som ho zapnúť, avšak márne. Po druhom naštartovaní som toto hlásenie dostal opäť, ale s tým že po chvíli zmizlo a senzory kontroly mŕtveho úhla chvíľu fungovali (kontroloval som aj v asistentoch na stredovom displeji a bol zapnutý). Z ničoho nič, počas jazdy 40 km/h mi vyskočilo opäť toto hlásenie a potom už orandžové varovanie, ktoré ma upozornilo: skontroluj park. asistenta a rozsvietil sa znak kľúča na palubovke. Avšak po chvíli aj ten zmizol. Takto to išlo celú cestu, chvílu fungoval mŕtvy uhol, potom zas nie (po hláške na palubovke) potom zase vyskočilo varovanie s parkovacím asistentom, potom zase zmizlo a dookola. Priznám sa, mierne mi blbi aj 365kové parkovacie senzory. Zahlásili, že je niečo v bezprostrednej vzdialensoti auta, pritom tam nič nebolo. Chcem sa vás opýtať či je vhodné navštíviť servis a teda sa jedná o závadu senzorov alebo len zblbi kvôli snehovej resp. ľadovej vrstve na nich.

Za odpovede vopred ďakujem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Skontroluj hlidani mrt. uhlu a skontroluj park. asistenta
OdoslaťOdoslané: 10 Jan 2019 09:57 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Veď ich očisti a ak sa bude závada opakovať tak reklamácia.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©