Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Objednávacie limity : Renault Fluence - 5

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 08:25

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 13 Júl 2010 23:01 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 27 Feb 2010 02:46
Príspevky: 7
Barbora napísal:
Prosim Vas poradte tí,
ktori uz preberali auto alebo budu preberat. Po zaplateni akontacie (ak mate lizing) alebo ak ste kupili auto v hotovosti v dany den, ste v ten isty den aj auto odviezli si domov? Lebo mne predajca povedal, ze od zaplatenia musim cakat asi do 5 dni kym si auto odveziem, kym vystavia papiere. Doteraz sme auto kupovali viackrat (ine znacky)ale s tymto som sa este nestretla. Vzdy to prebehlo v priebehu 1dna. Akontacia, poistka, prebratie auta. Dakujem za odpoved.

Ja som zaplatil akontaciu prebral auto v ten isty den a siel domov technicak dosiel o pat dni prihlasil a uz jazdim


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 14 Júl 2010 13:55 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
čauko...tak ja som auto zaplatil...a tiež som čakal tak 4-5 dní už si to nepamätám...kým som sa k nemu dostal....tiež vraveli že sa čaká na papiere /osvedčenie o evidencii/ a u mňa bol problém aj v tom že mi zamenili kolá 17 za 16 a musel som čakať kým zohnali 17ky....


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 16 Júl 2010 17:08 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Júl 2010 16:47
Príspevky: 2
Ahojte <zmuk>

Ja som tiež ešte čakateľom na Flu. objednával som ho 19.3.2010 v MA,predbežný termín dodania som mal určený na 19.6.2010
Lenže sa to trošku skomplikovalo,9.7.2010 mi prišlo autíčko a 12.7.2010 som zistil,že mi prišlo v inej výbave,akú mám na objednávkovom liste.
Dneska som bol v Renaulte v MA sa s nimi dohodnúť,že buď zruším objednávku,alebo mi objednajú nové autíčko,vyšli mi veľmi ochotne v ústrety-mám 2 možnosti,buď si vyberiem nové a príde niekedy v septembri,alebo si vyberiem od nich,čo majú na parkovisku,výbava by mi vyhovovala,akurát je biele 1.5 dci 78 kW 105 k Exception RadioSat Classic 3D Sound by Arkamys 4x30W s Bluetooth + USB


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 17 Júl 2010 19:17 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 10 Apr 2010 12:55
Príspevky: 22
Ja by som si na tvojom mieste pýtal nejakú lepšiu zľavu a počkal by som si znova na to svoje <hr>

.....Hmm a mohoíl by si sem napísať aka to je predajňa aby si ďalší na ňu dali pozor???


Naposledy upravil BRZDA dňa 17 Júl 2010 19:26, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 17 Júl 2010 19:23 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 10 Apr 2010 12:55
Príspevky: 22
Barbora napísal:
Ahojte, tak aj ja mam objednany Flu od 30.aprila v Malackach a ma prist prelom jul-august. Mne by zase celkom bodlo keby to bolo aj neskor, kvoli prachom, ktore nie a nie prist a termin sa blizi, lizing moc nechcem, chcela som to v hotovosti aby som nepreplatila. No uvidim...
Inak zlavu mi nedali ziadnu, svine hnusne, ze ceny pojdu hore od 1.maja a tie isli akurat o 300 eur. No nech sa strcia.

Fluence 1,6 16V, Privilege, cierna metaliza, bezova koza


Mala si ist do nejakej inej predajne trbárs aj v inom meste a mali by po probléme! <hhm>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 17 Júl 2010 21:11 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Júl 2010 16:47
Príspevky: 2
Ahojte

Ako doteraz som nemal žiaden problém s touto predajňou a servisom,chodieval som k nim s Thaliou a bolo všetko v pohode

Proste sa niekto pomýlil a treba sa zase dohodnúť,

Uvažujem nad tým bielym Flu. s tým,že sa s nimi dohodnem na nejakej zľave alebo výbave


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 18 Júl 2010 16:43 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 22 Jún 2010 23:00
Príspevky: 3
AUTO: Škoda Superb II, Škoda Fabia kombi
Predtym ako som si auto objednavala v Malackach, bola som sa este pytat aj Blave v oboch predajniach co su tam, ale zlavu nechcel dat nikto, ze auto ma aj tak nizku cenu oproti inym statom (mimochodom som pozerala, ze toto auto sa predava v Rakusku i Francuzsku od necelych 20 000 eur!) a ze Francuzi ich tlacia s cenami hore. Ja viem, ze keby chceli, tak by mohli. Ale kedze byvam v Ma a pracujem v Blave inde som to uz neskusala. Je pravda, ze tyzden na to isli ceny o nieco hore.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 07 Sep 2010 20:56 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 07 Sep 2010 20:36
Príspevky: 5
Pozdravujem všetkých čo už autíčko majú doma a aj tých medzi ktorých patrím aj ja .Čiže poslušných ,no netrpezlivých čakateľov. Termín mám niekedy v 43-44 týždni , čo po prečítaní tých takmer polročných dodacích terminov nie je zlé.A tie dva mesiace rýchlo ubehnú. Podarilo sa mi dokonca s predajcom dohodnúť aj zľavu vo forme výbavy - Tom Tom v tom bude...


Objednaný 1,6 16V Exception , čierna metalíza


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 15 Sep 2010 22:05 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 10 Apr 2010 12:55
Príspevky: 22
Tak aspon volačo si uhral lebo mnohým nedali nič.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Objednávacie limity
OdoslaťOdoslané: 06 Nov 2010 13:13 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05 Nov 2010 21:32
Príspevky: 1
Ja si idem pre auticko buduci tyzden uz sa nanho tesim <heh>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©