Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Nezastavitelne stierace. : Renault Fluence

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 25 Apr 2024 09:02

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nezastavitelne stierace.
OdoslaťOdoslané: 17 Jan 2017 17:44 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 17 Jan 2017 16:45
Príspevky: 1
AUTO: Renault Scenic 2003
spam: Nie
Cauko,
mam renault scenic 1.9 diesel 2003 a po navrate z vianocnej dovolenky som nemohol nastartovat auto.Baterka uplne vybita.Tak som zavolal servis a nejako mi to chlapci nastartovali ,chvilku som pojazdil a baterka ok.Ale to nebol problem.Problem nastal hned ako servisaci napojili kable.Stierace sa rozbehli a po vyskusani uplne vsetkeho sa nedaju zastavit.Demontaz ovladania spod volantu,kompletne odpojene a stale stieraju.Zamknute auto a vsetko zhasnute,no stale makaju.Iba vytiahnutie poistky vedla baterie ich zastavi.Ako je to riesenie,len trosku nepohodlne ked prsi a vzdy vybehnut von,otvorit kapotu,odstranit kryt na poistky vlozit poistku a ked prestane prsat tak zasa to iste lebo to nevypada moc zdravo jazdit so zap.stieracmi ked neprsi.
Idu v tom istom rytme, tak v celku kludnom tempe by som to nazval a nereaguje ziadna poloha na packe iba ked dam na tu najrychlejsiu,tak potom stieraju uplne rychlo.A ked zacnem prepinat opacne tak sa iba hodia do svojho kludneho tempa ale nezastavia...Este som nespomenul ze to ma senzor,ale asi ani nebolo treba spomenut.Poistky som skontroloval a to je asi najdalej kam siahuju moje znalosti.
Napadlo ma ze ked sa ta baterka vybila,mozno ze sa skratovali kable a stierace kompletne vymlatili baterku.Ale je to len mytus.
Tak by som vas chcel poprosit ci nemate niekto nejake riesenie alebo skusenosti co dalej.Na auto nemozem povedat nic zle,sluzi ,jazdi,startuje uplne ako rozpravky...len tie stierace <aa>

Tak vam pekne dakujem za kazdu radu a zelam len to naj s vasim autom.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nezastavitelne stierace.
OdoslaťOdoslané: 17 Jan 2017 18:44 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Problém bude priamo v motorčeku stieračov. Celý systém funguje tak že do motorčeka je dovedené plus i mínus aby fungoval dobeh. Páčkou stačí ťuknúť aby sa rozbehli a potom dobehový mechanizmus zabezpečí aby stierače urobili celý cyklus a zostali stáť v nulovej polohe. To isté je pri cyklovači, tiež dá iba impulz a dobehový mechanizmus zabezpečí vykonanie celého cyklu.
V prevodovke motorčeka stieračov je koliesko s vačkami ktoré ovládajú kontakty dobehu a tam je niekde problém lebo vačka pri konci cyklu nepreruší obvod.
Vymeň motorček alebo ho daj opraviť.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©