Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Renault najhoršie auto - ano alebo nie : Diskusia o všeličom - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 19 Apr 2024 23:17

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 12 Feb 2011 23:32 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09 Máj 2010 12:07
Príspevky: 6
Ono to tak vyzera ze ani jedno auto dnes nie je zle ale any perfektne. A keby bol renault az taky zly uz by isto na cestách nebehal. Ale ako vydim tak ich beha dost hufne a verim ze za ich volantmi nesedia nejaky blbci a neznalci. A ked su koncernove auta VW take perfektne tak preco cela Europa nejazdy len na nich ? A uz mi niektory Skodovaci aj povedali ze by si skodu nekupili nie preto ze by to bolo az take zle auto ale ze za vela penazi dava malo muziky.
A ono mam pocit ze dnesnej dobe sa vsetky auta robia na kvantitu a nie na kvalitu. Keby sa vsetky auta robili kvalitne tak vsetci mechanici, predajcovia ale aj ludia vo vyrobe by asi hladovali.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 19 Feb 2011 20:19 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09 Máj 2010 12:07
Príspevky: 6
Vidim podla vasich skusenosti je Renault pomerne spolahlive auto a porovnatelne s druhymi autami. Ja mam tiez renaulta a ked niektorim poviem ze vlastnim renaulta tak si niekedy pripadam ako blbec z ich pohladu ze ako som mohol take auto kupit.
Ale vy ste ma dost uspokojili vasimi skusenostami.
Budem rad ak nadalej budete prispievat vasii názormi na tuto znacku. Mne sa teraz napr. velmi páči ten renault fluence aky mate nan nazor.
A co poviete na novy renault latitude aj te voz sa mi velmi paci keby som mal tie peniaze co nemam tak si to kupim.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 20 Feb 2011 08:33 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 16 Nov 2010 06:40
Príspevky: 226
AUTO: Renault Megane II 1,6 16v, 83 KW
stefan56 napísal:
Ja mam tiez renaulta a ked niektorim poviem ze vlastnim renaulta tak si niekedy pripadam ako blbec z ich pohladu ze ako som mohol take auto kupit.

To sa stáva aj mne, ale keď potom poviem v akej je výbave a koľko som za to dal, tak vidím ako rozmýšľa, či nie je chyba, že kupoval staršieho GOLF-a za viac peňazí v slabšej výbave...tak ti treba si myslím <heh>

_________________
RENAILT MEGANE II 2003 1,6 16V 83kW
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 20 Feb 2011 13:58 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 02 Jan 2010 14:52
Príspevky: 175
Bydlisko: Trenčín
AUTO: Mégane II GT 88kW 2005
ex Megane Break 1.9dTi 72kW

http://forum.meganeklub.sk
jj presne takto sa chovaju väčšinou majitelia Škody a VW

_________________
Black Mégane II GT 120PS ,2005
Truhlička ex Renault Mégane Break 1.9dTi 98PS

http://forum.meganeklub.sk/viewtopic.php?t=3002


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 01 Mar 2011 13:07 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Okt 2010 15:15
Príspevky: 12
AUTO: Mégane Grandtour 1.5 dCi, 63 kW
Keď som išiel kupovať svoje prvé auto do Nemecka, mal som vyhliadnutého Peugeota 307, no nakoniec som ho nekúpil pre jeho zanedbaný stav (samozrejme bol premocne vychvaľovaný jeho majiteľom za super stav a fotený vždy tak, aby nebolo vidieť ušúchané veci a pod.) Šiel som do iného autobazára, kde som natrafil na Renault Mégane Grandtour 1.5 dCi, 63 kW. Aj keď som mal spočiatku obavy práve zo značky Renault, ktorú vlastní mimochodom aj môj otec- Mégane 1997, 1.4, 55 kW a neustále je v servise,môžem si dnes po dvoch rokoch prevádzky spokojne mädliť ruky ako skvele som natrafil a kúpil toto auto.Ešte jednu vec treba pripomenúť - auto malo 2 a pol roka a najazdené malo 160 000 km! Za dva a pol roka! Predchádzajúci majiteľ bol na servisných prehliadkach každé 3 mesiace - samozrejme vždy po odjazdení 20 000 km! Ja mám na ňom odjazdených 31 000 km bez nejakej motorickej poruchy!Isteže súhlasím s názormi ostatných prispievateľov, že hodne závisí od predchádzajúcich majiteľov, majiteľa, ako sa k autu správal on a samozrejme aj súčasný majiteľ.A že určite zaleží na tom, ako natrafíš, pretože kúpiš 2 rovnaké autá, ktoré spolu zišli z jednej linky a jedno bude spoľahlivé a druhé sa bude stále kaziť... takže to potom súvisi aj s laxnosťou pracovníkov trebárs... Ja netvrdím,že by značka Renault bola vyrovnaná značke Volkswagen,čo sa týka spoľahlivosti, ale rozhodne netreba autá tejto značky zatracovať. Pokazí sa ti aj ten Volkswagen, akurát s tým rozdielom, že zacaluješ za opravu viac. Nechcem kydať na značku VW, ktorých majitelia si myslia, že majú najnezničiteľnejšie autá na svete, ale pre porovnanie,otec môjho kamaráta ma 5- ročného Passata a používa ho asi rok a pol... Za ten čas už bol v servise 3 razy pre závažne poruchy!Prvá bola tá, že po zošliapnutí plynu, auto začalo zrýchľovať až po asi dvoch sekundách.Druhý raz ho auto nepekne nechalo na ceste - problém v elektronike - auto nechcelo naštartovať.No a tretia bola tá najzávažnejšia, aj čo sa peňaženky týka - neviem presne opísať ten problém, ale ako mi kamoš zhruba opísal, malo to niečo dočinenia s olejovym čerpadlom a tlakom oleja alebo niečo také. A oprava? 1500 eur!!! Tak kde sa stala chyba? Prečo má kamarát, ktorý má taktiež Passata, ale o tri roky staršieho,hlavu v smútku? Pretože si žiadne peniaze z výplaty neušetrí, pretože tie nejdú jemu na účet, ale rovno do rúk automechanikov. Ďakujem pekne teda.Kamarátov Ford Focus je natom tak isto. Aj keď u neho zohľadňujem už aj vek auta - 10 rokov. Prečo kamarát, ktorý ma Fiat Marea nemá také problémy ako tí dvaja predchádzajúci a spokojne si jazdí?Aj ja mám neustále skúsenosti s tým, keď sa ma niekto opýta, aké auto vlastním s pitomím úškrnom. Ale to si netreba všímať. Ja som s tým mojím maximálne spokojný. A ešte jedna poznámka... Renaulty ponúkajú za málo peňazí, celkom dosť muziky, takže ja osobne dám vždy prednosť značke Renault, ktorý ma slušnú výbavu pred VW, ktorý je holý...a čo znamená slušná výbava? Hlavne praktická výbava... Passaty sú manažerské vozy, vo svojej výbave obsahujú aj mnoho zbytočných vecí, na ktoých si bežný občan nepotrpí, ktoré majú dotyčnej osobe poskytnúť maximálne pohodlie a tým auto aj zbytočne predražujú, nemyslíte?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 01 Mar 2011 13:52 
Neprítomný
Moderátor
Moderátor

Založený: 28 Aug 2009 18:16
Príspevky: 580
Bydlisko: Stará Bystrica
AUTO: Renault Laguna III 2.0 dci 131kw INITIALE PARIS
spam: Nie
johny presne si to vystihol <faj>

_________________
MY EX CAR:Renault Clio 1,9D MIRAGE
MY CAR :Renault Scenic 1,6 16V


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 01 Mar 2011 20:04 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09 Máj 2010 12:07
Príspevky: 6
joniho príspevok sa mi páči . na ziadne auto nenedáva a nazor ma objektivny. aj ma celkom uspokojil s nazorom na renault.
dakujem. stefan


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2011 06:26 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09 Feb 2011 14:24
Príspevky: 5
Mam Scenica najazdene 216000 bez problemov opravy drobne vzhladom ku km. Mate to ako so zenou ked je dobra vydržíte s nou dlho .Ale ked sa dari tak sa dari


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 25 Mar 2011 19:04 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 25 Mar 2011 19:00
Príspevky: 1
zdravim
Mam problem zhanam motor do renaultu espace 2,2dci no velmi tazko sa zhanaju. Nasiel som vsak par motorov 2,2 dt.
Je mozne dat do auta aj tento druhy typ motoru? bude fungovat elektroinka?

a, dal si otázku do diskusie kde je uplne mimo tému
b, legálna je iba výmena motora rovnakého typu
c, fungovať to nebude lebo majú odlišný systém riadenia vstrekovania
pastorek


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 28 Mar 2011 22:55 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 04 Mar 2010 15:47
Príspevky: 7
AUTO: Renault Clio Grandtour 1,2 Tce Expression
Asi je predčasne hodnotiť značku renault z mojej skúsenosti, mám najazdených len cca 15 000km, ale predsa pridám svoj názor na túto značku, o ktorej by sa mi nebolo ani snívalo možno 2 týždne pred zložením zálohy za moje auto. Predtým som vlastnil Ś 100,žiguliaka.... na koniec to bola škodnica 105L s ktorou som bol mimochodom veľmi spokojný s ohľadom na jej vek a opotrebovanie. Ako adept na kúpu bolo nové auto japonskej výroby,kúpiť sa malo v HU, obchod ale nebol zrealizovaný maďarský predajca dostal nejaké pokyny z centrály že mi nemôže predať voz, viete si predstaviť, idete dohodnúť termín, ste nažhavený na nové auto a bác , oni že je problém. Keď som vychádzal od priateľa ktorý mi robil tlmočníka(ja neviem po maďarsky), na dvore mal taký starší Renault Scénic to bol bol asi impulz že som išiel rovno do "Renaultu" (niekde predsa s náhradným riešením začať musím), na značku Renault som mal ale asi taký názor že "medzi slepými je aj jenooký kráľ", hoci vôbec neviem prečo. V predajni ma oslovil model ktorý som nakoniec aj kúpil, tomu ale predchádzalo porovnávanie jeho ekvivalentov Fábia combi, Peugeot 207SW, nedovolím si kritizovať ich kvalitu, ale to čo oni ponúkali bolo z môjho pohľadu nenormálne predražené. Tiež sa pripájam že za málo peňazí, veľa muziky= Renault Clio 1,2 Tce. Myslím si že pri kupovaní auta v mojom prípade zvíťazil zdravý rozum nad nejakými negatívnymi poznámkami na autá Renault, a dúfam že tento názor už nebudem musieť meniť.

_________________
CLIO GRANDTOUR 1,2 TCE, 9/2009


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©