Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Renault najhoršie auto - ano alebo nie : Diskusia o všeličom

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 16:00

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2011 00:23 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 09 Máj 2010 12:07
Príspevky: 6
Chcem sa opytat či je automobil Renault najhoršie auto na trhu? Lebo na forach ich veľa ludi hanoby ale aj mnohy chvalia. Pripada mi ako keby už horšie auto na trhu alebo na svete nebolo. Ci su to predsudky k tej znacke, alebo jeden povedal ze je to srot a vsetci sa k nemu pripajaju alebo co ? Ked su tie auta tak zle potom preco ich na cestách tolko jazdy? To vsetci co jazdia na renaultoch su de*** alebo nevzdelanci alebo ako to je. To keby boli tak zle auta tak uz by museli byt predajcovia skrachovan a na nasom trhu by uz znacka renault nemala byt. To len VW a spol su najlepsie auta? Ked su VW a spol naj potom by tu mali bit len predajcovia VW grup popripade japonci a ostatní by tu už nemali byt. Pripada mi keby Renault vyrobil to najlepsie stale by to bol šrot. Pytam sa potom aka je dobra značka Fiat ,KIA, Hiunday, chevrolet ci Peugeot alebo co vlastne ? či len VW - Skoda a SEAT .
Jeden moj znami ma Mercedes nejakeho terenaka od nova a vravy ze je to stale v servise az sa boji niekde s nim ist aby niekde neostal stat. Je to nemecke auto malo by to byt TIP - TOP .
Dakujem vopred za seriozne odpovede od odbornikov


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2011 02:33 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Všetky autá sa kazia, iba o niektorých sa nerozpráva. Väčšinou automobilky robia iba skladačov a vyrábajú kasne, väčšinu komponentov kupujú od dodávateľov ktorý to vyrábajú pre viacej automobilek. Veľkú úlohu zohráva i snaha o nízke ceny. Pri mercedesi, bmw alebo audine nikto nepozerá ako prvé na cenu. Tá je až druhoradá tak sa môžu montovať kvalitnejšie diely.
Dosť záleží na mentalite ľudí v automobilke. Nemecká precíznosť je naozaj poznať a francúzska nonšalantnosť tiež. Ak porovnám kvalitu detailov na Audi z roku 1980 a trebárs novej Lagúny tak frantíci ešte nedospeli tam kde nemci boli pred 30 rokmi. Bohužiaľ je to realita. Japonci sú kategória sama o sebe a američanov je škoda komentovať.
Poznám kopu ľudí ktorý majú francúzske auto a sú spokojný. Ja mám dva Peugeoty a jedno Clio. Nechválim ale ani nenadávam.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2011 12:37 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 16 Nov 2010 06:40
Príspevky: 226
AUTO: Renault Megane II 1,6 16v, 83 KW
Vždy je to vec názoru. Sú ľudia, ktorí ostávajú verní jednej značke a nedajú na ňu dodopustiť (hlavne škodovkári) a pri tom inú ani nevyskúšali. Môže sa stať, že niekto iný si kúpi auto tej istej značky a hneď "smolný kus" trebárs a Mercedes, alebo Audi a navždy ho ako značku zatratí, pravdou ale je, že Renault patrí medzi najpredávanejšie autá pre jeho cenu. Ak si porovnáme výbavu v iných značkách v tej cene sa to asi nedá kúpiť, na druhej strane to je aj slabosť Renaultu, sú to tie tzv. "xxxxxx" Keď som sa rozhodoval pred kúpou auta tiež som mal obrovskú dilemu, ale každý o kom som si myslel, že by mi vedel poradiť mi povedal niečo iné. Z vlastnej skúsenosti viem k nemeckým autám povedať len toľko, že pred Renaultom so mal Opla a keď nerátam bežné veci ako náplne a pneumatiky, tak som do toho len tankoval a bolo mu jedno či je -25, vždy som sa mohol na neho spoľahnúť.


pozor na reci..

/krestan

_________________
RENAILT MEGANE II 2003 1,6 16V 83kW
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2011 12:43 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 01 Apr 2010 13:07
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava, PB
AUTO: Renault Clio 1,5dCI, r.v.2004
debata na tuto temu je "do nemoty"....to je absolutna vec nazoru a pohladu na auta ako take...to ako so zlatoma striebrom..ti co nemaju na zlato vykrikovali a vykrikuju, ze striebro je najlepsie, no pritom zlato ma kopec prednosti a dokazanych veci....cize opakujem, vec nazoru a pohladu a priznania si urcitych veci...
ja mam dieslove clio dva a pol roka a po trampotach na zaciatku /kupil som ho burane a nejake veci v motore trebalo vymenit co sme nezistili pri kupe/ mi jazdi ako hodinky...a vidim druhych ake maju problemy s autami inych znaciek...no nerozpravam o tom na forach..nekritizujem...ano, presne..znama ma mercedes a je viac v servise ako pred domom, dalsia ma opel a bucha si hlavu o stenu, ze co to kupila...dalsi ma fiat a neda na neho dopustit...osobne som mal vzdy skodu...a nedal som na nu vtedy dopustit /inak felda 1,6 bola super auto <zmuk> /, no teraz mam renault a zaujimam sa o neho momentalne, o jeho chyby a prednosti.
To kydanie je urcita zavist, no hlavne "hlupost" ludi....kydanie a taranie na znacku ktoru nevlastnim...kazdy si chvali to co ma a ostatne je prd pre neho....mozno nemam pravdu, opravte ma..ale toto je moj nazor na danu temu <heh> <zmuk>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 09 Jan 2011 11:50 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 06 Máj 2010 10:23
Príspevky: 220
Bydlisko: Trnava
AUTO: Renault Laguna 2.2dt Grandtour r.v.1999
Seat Alhambra 1.9tdi r.v.1998
Opel Frontera 2.2dti 16v r.v.2000
keď nevieš pozri si recenzie na stránke www.autorecenzie.sk alebo www.autoweb.cz

sú tam všetky značky a tieto recenzie sú od ľudí ktorý tieto autá vlastnia alebo vlastnili,a keď ani tak nebudeš vedieť na čom si skús sa pozrieť na fóra týchto značiek a uvidíš aký problém má WW alebo Audi,alebo BMW,ja som mal aj Audi aj BMW aj Mercedes všetko samozrejme staršie boli na nich bežné závady ako aj na francúzkych značkách len tie súčiastky sú oveľa drahšie a robota v servise tiež,keď si nevieš rady s opravou
s francúzkych áut som mal aj citroena BX-2ks. 1,9d a jeden 1.4 benzín a výsledok na jednom diesli sa kazil motor a druhý novší motor išiel ako hodinky ale zasa odchádzali podbehi na 1.4 odchádzali podbehi a potom sa niečo utrhlo v motory a auto nepojazdné,potom som mal jednu C-Xantiu kazila sa zhruba dva roky ale to len hadice od chladiča od brzdy,potom kolísanie otáčok inak naštartovala vždy aj ma doviezla a hydraulika u všetkých citroenoch bola v pohode len výmena oleja a hydraulických gúľ,čiže žiadne že by niečo prasklo
poznám majiteľov nových áut čo majú s nimi problémy a sú to autá nemecké,talainske,české
Renultom pokazilo meno prvá generácia MEGANA tie mali nejaké muchy ale nie všetky
Otec má clio 1.2 r.v.98 a auto ide bez poruchy bolo dovezené ako ročné z francúzka jediná výmena rozvody,ale to len kvôli opotrebovaniu inak nič
ja mám Lagunu 2.2 dt r.v.99 mám ju necelý rok,a jediná výmena žhaviče inak nič
Záleží vždy od auta ako sa vydarilo vo výrobe a tak isto ako sa o neho staráš alebo ako sa staral majiteľ pred tebou,

_________________
mario


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 10 Jan 2011 20:38 
Neprítomný
Moderátor
Moderátor

Založený: 28 Aug 2009 18:16
Príspevky: 580
Bydlisko: Stará Bystrica
AUTO: Renault Laguna III 2.0 dci 131kw INITIALE PARIS
spam: Nie
v mojom blízkom okolí (ludia s ktorými sa stretávam denne) má renault 8ludí,cintoen 1ks a jedno aveo...čo viem,tak aj ten jeden citroen pojde preč a bude renault...otec vo firme jazdil iba na renaultoch...nikdy nenadával na ne...ja som mal clio bolo super ale chcel som vačšie..bola na rade laguna alebo scenic...padol scenic...a dovod prečo renault...dizajnovo sa mi páčia,nejazdilo ich tu tak vela...postupne sa to tu rozbehlo,výbavou a cenou su inde ako octavia a passat(ked porovnáme rovnaké ceny) a tak isto je to s cenou za nd...švagrovi prdlo turbo na octavke(700eur oprava)...nie som si istý ale turbo na 1,9dci stojí okolo 250eur...

_________________
MY EX CAR:Renault Clio 1,9D MIRAGE
MY CAR :Renault Scenic 1,6 16V


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 24 Jan 2011 23:35 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý

Založený: 24 Jan 2010 00:54
Príspevky: 111
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
AUTO: Renault Clio Storia 2007 1,2 8V
Takže, ako tu už bolo spomínané, je to vec vkusu, názoru a ludského predvedčenia... Každému sa páči niečo iné a niečo iné očakáva, ale podla mojích skúseností je to vec času, až čas ukáže čo je čo zač, ja som zistil že každé auto má chyby... U nás v rodine sú tri autá, Smart, RAV 4 a Clio... Smart po 6tich rokov je viac v servise ako na cestách, vždy sa niečo najde čo v mercedesi nevedia opraviť a len odvrknú, že je to chyba smartou... RAVka po 4a pol roku začala blbnúť so štartovaním počas zimných mesiacov, čož je síce logické kedže je to diesel si myslím, ale doteraz to nerobila, žeby bolo o mnoho zimšie jak doteraz?? bohvie... a clio?? to bude mať teraz 4ri roky a ked nepočítam tri búračky tak nič vážne nebolo a dúfam že ani nebude :)

Takže počestovať neaký model za najhorší je podla mna len subjektivny pojem... To by človek musel vela rokov mať každú značku aby mohol povedať že ktorá je najhoršia, toť môj názor <an>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 25 Jan 2011 14:52 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý

Založený: 22 Jan 2011 18:22
Príspevky: 109
Bydlisko: Čadca
AUTO: Laguna 3 Grandtour 2,0 dCi 96 KW r.v. 2008
ex Megan I ph II, 1,9 dCi r.v. 2001
Ja mám Megana 3 roky,celkovo má 10.Najazdil som na ňom 40 000,väčšinou krátke trasy a zatiaľ ide úplne perfektne.Zatiaľ mi pustili žhaviče,zadný tlmič a pár ďaľších drobností,všetko veci ktoré sa bežne opotrebujú.A aj keď je to diesel,aj tak štartuje perfektne,minulú zimu bolo pod -20 a chytal na prvý krát.Takže až také šroty to asi nebudú


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 26 Jan 2011 17:37 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 12 Jún 2010 11:44
Príspevky: 17
Tiez si obcas zanadavam na tu mrd*u, ze to raz za cas nechce chytnut, alebo to vystreli kontrolku ktoru ignorujem do casu kym sama nezhasne... tak ako uz bolo spomenute ze to asi robi kazde auto.
Ale zas s tym autom som si zazil plno zabavy a raz mi bude za nim smutno ked sa ho chvalabohu zbavim, niezeby som ho nenavidel... proste je to moje prve auto a kym nevyskusam dalsie znacky nemozem zhodnotit ze je to nahorsie auto :-D praveze opacne, na prve auto ostavaju vzdy spomienky ako na prvu lasku ze ta bola asi najlepsia.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault najhoršie auto - ano alebo nie
OdoslaťOdoslané: 05 Feb 2011 23:58 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 02 Sep 2009 18:38
Príspevky: 222
Bydlisko: GALANTA
AUTO: Renault Clio Grandtour 1,2 TCE
Prvé auto Škoda 110 L, ojazdené, najazdené celkom 140 000 km, z toho mnou cca 35 000 km - bez problémov. Druhé auto Škoda 105 M-kový model, najazdené cca 115 000 km, z toho mnou cca 57 000 km - neuveriteľne spoľahlivé auto. Mal som 6 rokov Thaliu, novú, s motorom 1,4; rok výroby 2003, najazdených cca 100 000 km. Vždy výborná. Teraz mám, nové, asi rok a pol, Clio Grandtour 1,2 Turbo, cca 46 000 km a zatiaľ môžem len chváliť.
Ak nenarazíš na kazový kus od výroby, alebo u ojazdeného auta na vraha aut, tak nerozhoduje značka.
Ja osobne som sa rozhodol pre Renault preto, lebo za určitú cenu ponúka viac, ako konkurenčné automobilky.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©