Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Nový sedan Fluence : Renault Fluence - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 16:50

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 22 Feb 2010 09:10 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
ja ho mám mat v máji..teda slúbili..))) prvé dva majové týždne....no uvidíme a tiež sa neviem dočkat...a to hlavne kvôli tomu že som si stare auto predal..../somár/..))) nevedel som že sa bude tolko čakat...takže MHD vitaj...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 22 Feb 2010 15:52 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Feb 2010 17:12
Príspevky: 9
Našťstie ja stré ešte mám, inak by som tiež používal MHD, nečakal som že naň budem takto dlho čakať. Ale tvrdili že ten 17. jún je len posledný možný termín, vraj by mohol prísť už koncom mája tak uvidíme. Ale aspoň v ňom budem mať všetko čo som si želal, dokonca mi zdarma pridali aj Arkamis a alarm.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 23 Feb 2010 09:03 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
teda to máš super ... mne dali zadara len alarm....objednal som si 1.5dci 78kw 105k exception čierne....no krása..)))))17 palcové hliníkové disky...nebude ten motor slabý na také velké auto ? s toho mám strach ...či to bude mat štavu........


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 23 Feb 2010 10:59 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Feb 2010 17:12
Príspevky: 9
Vidím že sme si objednali presne to iste :) Motor aj farbu a dokonca aj disky (nevieš ako vyzerajú tie 17tky? ja som sa snažil nájsť nejaký obrázok ale nič som nenašiel). Ešte som na poslednú chvíľu rozmýšlal nad šedou ale nakoniec som zostal u tej čiernej a priobjednal som si navigáciu TomTom. Neviem ako to bude s výkonom u tohoto auta ale keď som bol pôvodne rozhodnutý pre Octaviu tak tá mala motor 1,6 diesel 105k a v nízkych otáčkach bola trochu mŕtva a podľa mňa jej chýbal 6 prevodový stupeň. Buhužiaľ v mojom okolí majú len Fluecne s benzínom, tak že som na ňom nejazdil. Ale tiež mám obavu že tak veľkému autu nemusí tá 1,5dci 78kw stačiť.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 23 Feb 2010 12:46 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
no tak tie disky by tam mali byť 17 palcové monitor a tie uvidíš ked si otvoríš renault fluence brožuru...to je ako je ceník fluence /renault.sk/a tam je aj v pdf katalog alebo brožura fluence na zaslanie ale dá sa to otvorit a tam si to prelistuj tam ich najdeš pri scheme rozmerov auta..skoro na konci...a čo sa týka prečo som si zobral ten nafták....tak preto že viezol som sa benzínaku v BA na skušobnej jazde...o ničom ...to auto sa nevedelo rozbehnút....zaberalo až ked som mal pol plynu dole....až som sa zlakol či som to nepokazil..)))zaberalo až pri vyšších otačkách a ja na svojej KIA benzíne 1.6 ke v praci trhám asfalt..))))proste lenivé a potom som si prečítal recenzie na nete ludí čo robili skúšobné jazdy a jednoznačne odporučajú ten silnejší nafták....aj čo sa týka aksceleracie aj hlučnosti.....beznín pri vyššej rýchlosti je dost hlučný....


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 23 Feb 2010 12:52 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
ešte aby som nezabudol by som si chcel doobjednat chromované kryty vonkajších zrkadiel..))) keby že líznem zrkadlo aby som si lak nezničil....))) a čo ma štve že vo výbave nie sú koberčeky ani textilné ani gumenné....ved to je bežná vec...na tom šetria ?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 24 Feb 2010 19:25 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 19 Okt 2009 21:56
Príspevky: 28
Diesel v teste http://automix.centrum.sk/testy/630411/ ... enovy-trik


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 25 Feb 2010 08:32 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
ďakujem za link....ale aj tak ho chcem..)))


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 25 Feb 2010 12:01 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Feb 2010 17:12
Príspevky: 9
Tiež ďakujem, stále sa naň teším...a hlavne sa už nedá nič robiť keď je záloha zaplatená :) Určite bude lepší ako môj Peugeot 206 1,4 benzín.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nový sedan Fluence
OdoslaťOdoslané: 25 Feb 2010 12:16 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Feb 2010 09:19
Príspevky: 54
tak podla mna to sa nedá porovnávat....ja som sa rozhodoval aj medzi kia ceed....ale jednoznačne zvítazil fluence....KIA mám v praci 1.6 benzín priemrná spotreba 8,2 litra...čo k tomu dodat....nespávam s dcérou majitela benzínky..))))))))))) podla mna má fluence najkrajší exterier vo svojej tirede...konečne niečo nové /aj ked polepené/ ale iné ako ostatný ....pripadá mi že sa tie ostatné autá viac a viac na seba podobajú....človek to zdialky ani nerozozná čo to je.........a nech mi niekto povie čo kupi za 16 000 lepšie.........s lepšou vybavou a krajšie..a ten motor ....no chcelo by to niečo silnejšie ale ja to kupujem pre rodinu a nie na závody....


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 78 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©