Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Pomoc motor 1.8 8V 66kw : Renault Clio I - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 00:03

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 15 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Pomoc motor 1.8 8V 66kw
OdoslaťOdoslané: 01 Feb 2010 21:09 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 14 Sep 2009 16:50
Príspevky: 6
No pani motor zme zohnali za slušnu cenu cely novy len je s laguny je to tne isty motor len v označeny motora je rozdiel v poslednom označeny tak by som potreboval od vas ak niedko vietie či bude porbelm transplantovať ten motor a použiť veci zo stareho aby sme sa rozumely povodny motor s toho clia mal kod f3pa7 14 a ten čo sme zohanly je s laguny a ma kod F3PB6 74 ma ten isty vykon akurat stary bol rok 93 a novy je rok 97 vyzualne sedy čo som si všimol je že tennovy ma viacbodovy vstrek a sekvenčne zapalovanie ( nema rozdelovač) ale v tom by som nevydel problem prehodi sa sanie a nahodi sa rozdelovač ale zaujma ma či nieje neičo v konštrukcii motora zmenene natolko aby to nefungovalo ked ho tam nahodime v podstate pojde o operaciu kedy sa vymeny holy motor za ten stary čiže pojd eiba bolk klukovka piesty hlava s noveho a všetko ostatne zo stareho
Pište nejake postrehy alebo tie rozdieli medzi motormy mechanicke a tak aby sme vedlei bo ešte zme ho nezobrali ale uvažujeme nad tym lebo je slušna cena na to a nema moc nabehane a je teda mladši ako ten predtym len ma zaujam aj to že či nebol tento ročnik nejako kazovy a tak lebo o tej 93 bolo aj višie niekde pisane že pokial si sa staral bol to nezmar

Tak dakujem zatial vopred za postrehy a odpovede :)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pomoc motor 1.8 8V 66kw
OdoslaťOdoslané: 02 Feb 2010 01:49 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Ak použiješ iba polomotor tak by sa to malo dať transplantovať bez problémov.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pomoc motor 1.8 8V 66kw
OdoslaťOdoslané: 12 Apr 2010 21:28 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 29 Sep 2009 12:32
Príspevky: 12
Bydlisko: KE
AUTO: Renault clio williams a darca organov 16v
viac menej mozes menit v pohode ale odporucal by som ti vymenit aj riadiacu jednotku..vtedy ti to urcite pojde tak ako ma..mas tam oznacenie motoru to znamena ze motory niesu rovnake..su podobne ale nie rovnake..ale su v nich len minimalne rozdieli..keby si nahodou chcel 1.8 16v tak taky mam a mam ku nemu skoro vsetko..komplet prislusenstvo..a ten tam vymenis bez problemov a ide odost lepsie ako 8 ventil..


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pomoc motor 1.8 8V 66kw
OdoslaťOdoslané: 12 Apr 2010 21:30 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 29 Sep 2009 12:32
Príspevky: 12
Bydlisko: KE
AUTO: Renault clio williams a darca organov 16v
sory som si nevsimol datum kedy si to riesil takze je ti to teraz asi na nic..


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Pomoc motor 1.8 8V 66kw
OdoslaťOdoslané: 20 Dec 2010 03:30 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Dec 2010 03:27
Príspevky: 1
Ahojte, ja mám CLIO 92, 1.8 8v, baccara. neviete kto to kupi? STK A EK 10/2012, Ko, všetko o.k, akurat sedadlá maju dosť. dajte vedieť.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 15 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©