Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Recenzie servisov : Recenzie servisov a opravárov - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 20:29

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 07 Máj 2013 19:20 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31 Máj 2012 05:43
Príspevky: 17
Bydlisko: Nitra okolie
spam: Nie
Ahojte , na aute sa mi rozsvietila hlaska "CHECK INJECTION SYSTEM " okamzite som letel do servisu do Vrabel MAGNUM ci ako ich volaju auto dali na diagnostiku a zistilo sa ze je vadny snimac klepania . Chybu vymazali ze to mohla byt nahodna udalost ?? Ze aka blbost len aby som to dalej neriesil . O tyzden sa mi znova rozsvietila ta hlaska znova som isiel do servisu do Vrabel auto uz ani nemienili diagnostikovat ! Ja ze akoze nic stym nemienite robit ??? A ten ujco za pultom mi hovori ze nech si nemyslim ze ked sa na aute nieco rozsvieti ze sa to bude hned menit , ze to tak vobec nefunguje ! Cize u mna MAGNUM VRABLE skoncili !!!! Platit ano ale vybavit reklamaciu to nie . Uz som na toho ujca pocul ze sa len vyhovara aby nemali resp. neriesili ziadne reklamacie . Tak po tejto skusenosti som sa vybral do NOVYCH ZAMKOV . Auto islo na diagnostiku chyba tam bola suciastka sa objednala a aj vymenila . Ziadne vykrucacky , ze to nejde a ine . Proste takto to ma byt !!!!


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 07 Máj 2013 19:59 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Dovolím si trochu dodať s vlastnej skúsenosti.
Ozaj sa často stáva že diagnostika auta zaregistruje poruchu ktorá je úplne náhodná a vôbec sa nemusí opakovať. Pri diagnostike prístrojom je uložená v pamäti ako "sporadická" a ak sa neobjavuje opakovane stačí jej vymazanie. Prečítanie chybovej pamäte riadiacej jednotky je úkon ktorý sa nedá reklamovať s odstupom času.
Takže, ak si prišiel do Vrábel s tým že niečo reklamuješ, tak sa nedivím že boli neochotný.

V serióznom servise ti pri sporadickej závade povedia o čo ide ale hneď nemenia súčiastky. V neserióznom vidia možnosť zárobku tak hneď by menili čo sa dá zdôvodniť.

Pozor! Týmto nechcem povedať že postup Novozámockého servisu bol neseriózny, konali správne, porucha sa objavila opakovane tak vymenili vadný diel.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 07 Máj 2013 20:32 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 16 Nov 2010 06:40
Príspevky: 226
AUTO: Renault Megane II 1,6 16v, 83 KW
aero napísal:
Auto islo na diagnostiku chyba tam bola suciastka sa objednala a aj vymenila . Ziadne vykrucacky , ze to nejde a ine . Proste takto to ma byt !!!!

Len aby si nebol prekvapený, keď sa ti hláška objaví znovu a budeš sem zase písať ako s tebou v NZ vybabrali...

_________________
RENAILT MEGANE II 2003 1,6 16V 83kW
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 07 Jún 2013 08:58 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 07 Jún 2013 08:40
Príspevky: 1
spam: Nie
Ja som chodil do Kestler-u na Panónskej ceste V Petrzalke, ale uz nikdy viac.
Prezutie a vymenu stieracov, na co som bol objednany 3 tyzdne dopredu, mi robili 2,5hodiny !!!!
Pri prezuti mi pokazili snimac tlaku v pneumatikach, a to uz druhy rok po sebe- samozrejme udajna unava materialu( Grand Scenic 2008).A za cele som zaplatil vysse 150€!!!
Kedze samozrejme nemali skladom ten snimac, uz dalsi som objednal u konkurencii, kde mi zistili ze kolesa boli nevyvazene, snimace poprehadzovane ( t.j. lavy predny snimac bol v zadu , atd.).
No, sranda celkom ze nie ? :-)
tak som zmenil servis, a zatial som spokojny


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 19 Jún 2014 10:12 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 07 Okt 2009 09:27
Príspevky: 460
Bydlisko: Bratislava
AUTO: Dacia Logan II Arctica 1,2 16V 55 kW
spam: Nie
A kam chodíš teraz do servisu? Ja mám za sebou prvú garančnú prehliadku po roku s mojim Loganom v Autozaku a zaplatil som 113 eur, a to mi tvrdili, že sú určite lacnejší, ako originál servis, ale ako pozerám cenník, tak napr. pre Sandero to vraj stojí 94 eur.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Recenzie servisov
OdoslaťOdoslané: 23 Apr 2019 15:58 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Apr 2019 07:38
Príspevky: 1
AUTO: Koleos
spam: Nie
hdano napísal:
No asi to nebude náhoda, ale prave v TT CAR NITRA som prave absolvoval servis tiež.
A som nad mieru spokojny s pristupom, a so službami. <heh>
Inde by som uz ani nesiel, aj ked je to trochu od ruky.

Na rozdiel od toho v MOTORHOUSE, s.r.o. Okružná 79 - Tovarníky by som uz nikdy nekupil ani šrob ! ! !
Arogantny, neochotny a ked som tam mal auto na servise, nechal som v aute pustenu kameru, a ked som si to potom prehral, nestacil som sa cudovat.
Servisakove vyroky boli: "tento k***t si to tu co namontoval" , "sa mu na to je*em" , atď .....
Ked sa mi pri 3000Km zacal supat volant, presviedcali ma ze sa mi moc potia ruky a ze je to moja chyba.
Ked sa mi objavila 3x chybova hlaska motora , tak to len vzdy vymazali a nic neriesili , ked uz bolo auto mesiac po zaruke, tak naratali 150 - 200 euro za nejaky snimac a zrazu vedeli kde je chyba.
A to som u nich kupoval dva roky a rok dozadu 2 nove auta.
Takto si teda uctili zakaznika. <hov> <hov> <hov>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©