Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Ulomena objimka na ziarovku - stretavacie svetlo : Renault Mégane II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 15:50

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Ulomena objimka na ziarovku - stretavacie svetlo
OdoslaťOdoslané: 19 Dec 2016 21:29 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 04 Aug 2016 20:15
Príspevky: 12
AUTO: Renault Megane kombi 1,6 2007
spam: Nie
caute chalani, dnes som menil ziarovky na oboch stranach pre stretavacie svetlomety na megane 2 r.v. 2007. Obe mi naraz skapali. Menil som ich asi pred necelym rokom a uz je po nich! Na spolujazdcovej strane som vsak so ziarovkou vybral rovno aj celu tu hranatu objimku, lebo ani za ten svet nechcela ta krava ist von. (Stalo sa to vsak nedopatrenim, vybrat som to takto urcite nechcel!) Objimku sa mi vsak uz nepodarilo osadit naspät. Uchytena je na takych troch malych akoby hacikoch presne v strede. Su ohnute dovnutra cize neda sa to tam podla mna ani dat inak nez kompletnym rozmontovanim svetla atd.... 1 hacik sa mi uz ulomil, 2. je nadlomeny a 3. este drzi. Kazdopadne, myslim si ze jedine servis mi v tomto pomoze. Nie som odbornik ani nic podobne a nemam ani priestor ani cas na riesenie tohto problemu. Tu hranatu objimku potrebujem kupit novy kus. Viete mi niekto pomoct alebo poradit ako a kde? Mimochodom som v nemecku tak neviem co s tym teraz. A mimochodom. Pred mesiacom som namontoval silnejsiu baterku nez som tam mal tak neviem ci to s tym moze suvisiet, ze mi praskli vlakna v oboch ziarovkach naraz?? Hmmm?? co myslite? vdaka za reakcie a napady ci postrehy, majte sa krasne nielen pocas vianocnych sviatkov, mier do vas! vdaka!! :-)

PS: znamy mi este hovoril, ze pokial nedokupil nejaky "medzikus" za ziarovku za 6 evri, tak kazde 3 mesiace musel menit skapanu ziarovku. Ten medzikus redukuje napätie ci co od alternatora. Nasledne sa uz ziarovky neznicili prepätim ci cim... :-) pardon za takuto expertizu, ale laicky sa to snazim popisat co a ako. Ten medzikus treba na kazde stretavacie svetlo, cize 2 kusy spolu 12 eur... to uz si poriesim. Ale treba mi este tu objimku. Je to predmet hranateho tvaru. Skusim pripojit foto... foto neviem pripojit, pise mi hore "Prepáčte, kvóta pridelená pre prílohy bola prekročená" co to znamena? dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Ulomena objimka na ziarovku - stretavacie svetlo
OdoslaťOdoslané: 20 Dec 2016 16:05 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
- často sa stáva že žiarovky odídu krátko po sebe
- ten "medzikus" je pravda a hovorí sa mu predradný odpor
- tie fotografie mi pošli na web@pepanet.sk lebo neviem presne o čom hovoríš


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©