Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Parkovacia poloautomaticka brzda : Renault Laguna II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 11:20

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Parkovacia poloautomaticka brzda
OdoslaťOdoslané: 11 Júl 2015 08:54 
Neprítomný
Moderátor
Moderátor

Založený: 28 Aug 2009 18:16
Príspevky: 580
Bydlisko: Stará Bystrica
AUTO: Renault Laguna III 2.0 dci 131kw INITIALE PARIS
spam: Nie
Ahojte...zacala mi blbnut rucna brzda...blika z oranzovej hlasky na cervenu a spat...
Bol som renaulte na diagnostike...vraj riadiaca jednotka rucnej brzdy 662eur nova a neda sa programovat ani repasovat nic...a taku palku nedam za to...viete mi niekto poradit inu variantu pripadne ci sa to da vypnut...v renaulte tvrdia ze sa to neda vypnut...vopred dakujem za pomoc

_________________
MY EX CAR:Renault Clio 1,9D MIRAGE
MY CAR :Renault Scenic 1,6 16V


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Parkovacia poloautomaticka brzda
OdoslaťOdoslané: 13 Nov 2016 01:54 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: 06 Feb 2011 23:34
Príspevky: 60
Bydlisko: Košice
AUTO: Renault Laguna Grandtour; 1,9dCi (88kW); Expresion 2005
Zdravim, nezakladam novu temu, ale opytam sa tu.
Mam taky problem, po uvolneni automatickej rucnej brzdy tiahlom medzi prednymi sedadlami a neskor pri pokuse o zatiahnutie rucnej brzdy mi rucnu brzdu nezatiahne. Motorcek huci a nieco rapká, akoby po nejakych zubkoch. Ale nic sa s lankami nedeje. Pri zatiahnuti to rapka asi 5 sekund a pri uvolneni asi sekundu.
Je mozne ze vyskocilo niedke lanko? Alebo nieco podobne?
Daju sa vymenit lanka za nove? Nema niekto schemu ako to vyzera dnu v riadiacej jednotke kde vedu lanka a je elektromotor?
Momentalne som Odpojil lanka zo strmenov a jazdim s chybovymi hlaskami na pristrojovke bez rucnej brzdy. Preto by som to rad dal do povodneho stavu.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Parkovacia poloautomaticka brzda
OdoslaťOdoslané: 16 Nov 2016 16:55 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 09 Jan 2011 14:31
Príspevky: 178
Bydlisko: okr.NM
AUTO: Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4,diag.Renault-Clip,VCDS.OP-com,Fiat ecu scan.Auto com cpd.Kts 540 Esi 2
BlueClio2 napísal:
Ahojte...zacala mi blbnut rucna brzda...blika z oranzovej hlasky na cervenu a spat...
Bol som renaulte na diagnostike...vraj riadiaca jednotka rucnej brzdy 662eur nova a neda sa programovat ani repasovat nic...a taku palku nedam za to...viete mi niekto poradit inu variantu pripadne ci sa to da vypnut...v renaulte tvrdia ze sa to neda vypnut...vopred dakujem za pomoc



https://www.groupelectric.sk/mobilny-se ... ckej-brzdy


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Parkovacia poloautomaticka brzda
OdoslaťOdoslané: 26 Nov 2016 23:00 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: 06 Feb 2011 23:34
Príspevky: 60
Bydlisko: Košice
AUTO: Renault Laguna Grandtour; 1,9dCi (88kW); Expresion 2005
Zdravim,

tak potrebujem poradit. Vymenil som komplet rucnu brzdu. Elektromotor aj s lanovodmi a brzda mi fungovala asi 3-4 zatiahnutia. Potom ked som asi piatykrat zatiahol rucnu brzdu, vypisalo chybu. Ovladanie rucnej brzdy prestalo fungovat. Prave zadne koleso ostalo zabrzdene, lave odbrzdene. Brzda nejde uvolnit ani nudzovym tiahlom medzi sedadlami v opierke. Ako uvolnim lanko veduce k pravemu kolesu ked mi brzda nereaguje na ovladacie tlacidlo? Vypisuje hlasku na pristrojovke ''poricha rucnej brzdy (panne frein de parking)'' cervenym a svieti servisny kluc na zlto. Teraz mam elektro motor odpojeny. Ked ho zapojim, zacne tam nieco ako cvakat na chvilku.
Budem vdacny za akekolvek tipy.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©