Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Xenón poblikáva : Renault Mégane II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 19 Apr 2024 19:49

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Xenón poblikáva
OdoslaťOdoslané: 02 Okt 2013 11:35 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 07 Jún 2013 18:01
Príspevky: 4
spam: Nie
Ahojte,
mám Renault megane Grandtour 1,5 dci 78kW r.v.2008 a stretávacie svetlá mám xenóny. Môže byť niekde zlý kontakt na xenónovom svietidle, keď mi poblikáva iba jedna strana? Všimol som si, že po dlhšej ceste mi aj prestane svietiť úplne...keď som už tu, nesvietia mi hmlovky, ale poistky sú pravdepodobne O.K. Nesvieti ani jedna, nemôže tam byť iná chyba, ako obe žiarovky vypálené naraz? Vďaka za všetky odpovede.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Xenón poblikáva
OdoslaťOdoslané: 02 Dec 2013 22:44 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ
Obrázok používateľa

Založený: 02 Dec 2013 21:59
Príspevky: 8
AUTO: Megane II 2006 facelift 1.9dCi 96kW
spam: Nie
Xenony mas origos ? ci HID dorabane ? Pri dorabynych sa mi to uz stalo blikal likal a nedokazal sa zasvietit,,, odisla vybojka. A je to dost mozne aj pri originaloch... Hmlovky ak sa jedna o predne mozes mat odpojene v prednom narazniku je tam konektor aby sa dal naraznik pohodlne dat prec. Mohlo sa stat ze ak bol dole niekto ho zabudol nacvaknut... Aj mne sa to raz skoro stalo ale vcas som sa uvedomil.

_________________
Megane II kombi 2006 facelift, 1.9dCi 96kW + chip, robim diagnostiku Can-Clipom, PU


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Xenón poblikáva
OdoslaťOdoslané: 15 Jún 2016 12:41 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05 Júl 2011 12:27
Príspevky: 25
Bydlisko: Považská Bystrica
AUTO: Scénic RX4 1.9 dCi Privilége Salomon 75kW
Mégane Scénic 1.6 16V 79kW BiFuel
Mégane Cabrio PH1 1.6 66kW
Mégane II PH2 1.6 16V 82kW
Mégane II PH1 1.9 dCi 88kW
Ak ti preblikava xenon, pravdepodobne je uz vysvieteny, je v nom uz riedky plyn so slabou koncentraciou a tak nedokaze chytit vyboj. Po dlhsom case zhasne pretoze starter vybojky, musi stale startovat, co je prud omnoho vacsi ako pri stalom svieteni, tym padom sa viac zohrieva a termopoistka ho odstavi aby cely starter nezhorel. Mohla by to byt aj chyba starteru, ale to sa vyskytuje len malokedy.
Ak sa ti nechce investovat do novej vybojky tak skus vybojky vymenit vzajomne medzi sebou. Ak sa ti blikanie presunie na druhu stranu, je to vybojkou. V opacnom pripade je vadny starter vybojky.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©