Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Snimace tlaku na pneu : Pneumatiky a disky

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 21:25

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 14 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 07 Apr 2016 11:38 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Jan 2011 15:13
Príspevky: 8
Ahojte.
Prosim o radu. Mam Megane 3, na kolesach mam snimace tlaku. Mam sezone prezutie, ked som ho kupil (ako nove) mal som tam letne pneu, snimace boli zosinchronizovane, na jesen som kupil zimne v Renaulte, cize bez problemu snimace su zosinchonizovane.
Teraz som si doma prehodil kolesa na letne , a vyhadzuje chybu snimacov, asi sa zase musia zosinchronizovat.
Nechce sa mi investovat zakazdym pri prezuvani, nestojim o tuto funkciu, ale stve ma ze mi tam furt svieti servis. Neda sa to niekde deaktivovat, popripade vybrat dajaku prislusnu poistku, alebo co by ste mi poradili?
V manuali som sa iba docital ze, v menu ked mam zobrazene snimace treba stlaci tlacitko cca. na 3 sekundi, potom mi chyba zhasne, ale po chvili sa zase rozsvieti.

A este ma stve start/stop, zakazdym ho musim prislusnym tlacitkom deaktivovat, v Renalte som sa nato pytal ci mi to nemozu cez diagnostitu natrvalo deaktivovat. Povedali mi ze to nejde. Auto mam este v zaruke, a samozrejme nechcem o nu prist.
Inak som z autom velmi spokojny.

DAKUJEM za radu, s pozdravom...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 07 Apr 2016 19:58 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 29 Mar 2016 14:33
Príspevky: 8
AUTO: Clio 1,2 43kW Storia
spam: Nie
ked sa prehadzuju letne a zimne treba sozynchronizovat ale malo by sa to dat tlacidlom vo vozidle bez potreby specialne diagnostiky treba si dobre nastudovat manual


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 11 Apr 2016 07:43 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Jan 2011 15:13
Príspevky: 8
Ved som ho studoval, ale nic viac som nezistil.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 13 Apr 2016 21:59 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 29 Mar 2016 14:33
Príspevky: 8
AUTO: Clio 1,2 43kW Storia
spam: Nie
tu mas navod v anglictine hadam pooze http://www.e-guide.renault.com/portail/ ... 1&idHspt=1


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 28 Máj 2016 16:25 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Jún 2012 09:29
Príspevky: 7
spam: Nie
No nevím,nevím.
Máme nové clio a ten samý problém.Vymazat páčkou to jde jen na chvíli.Připojil jsem Clip a vymazal chybu v řj.Stejně nepomohlo,chyba se objevila znova.Ted mám objednaný aktivátor ventilků..snad příští týden přijde...a pak to zkusím sám přes clip aktivovat.Bohužel jiné řešení asi není.
ahoj


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 28 Máj 2016 19:47 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Vymazanie páčkou alebo zmazanie závady bude fungovať iba chvíľu lebo chyba ako taká je stále prítomná. Páčkou sa resertuje napríklad chyba po oprave defektu. Pre trvalé odstránenie je treba zosynchronizovať ventilky.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 28 Máj 2016 22:27 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Jún 2012 09:29
Príspevky: 7
spam: Nie
Máš pravdu..zkoušel jsem toho víc.Při snaze přijmout ventilek vyslat své údaje jsem zkusil vyfukovat a nafukovat kolo (samozřejmě v daném momentu při napojeném clipu) ale nešlo to..asi to bylo tím,že mám jen malý kompresor a pomalá změna tlaku není to pravé.Pak jsem zkoušel točil přes přípravek kolem vrtačkou,ale opět nic.Nyní jezdíme s kontrolkou,ale jak říkám,aktivátor by měl brzy dorazit.Našel jsem v polsku výrobce za dobrou cenu,tak čekám...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 30 Máj 2016 14:16 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Jan 2011 15:13
Príspevky: 8
Ahoj.
Potom ked vyskusas ten aktivator, tak daj vediet ako to funguje.
Ak bude fungovat tak tiez by som si ho kupil.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 05 Jún 2016 11:29 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Jún 2012 09:29
Príspevky: 7
spam: Nie
Určitě dám vědět.Objednal jsem dva..ještě pro jednoho známého...a v pondělí(zítra:-)) by mi je měli přivézt do práce.Sám jsem zvědavý,co v krabici bude a jak to bude vypadat.Potom napíšu více...ahoj


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Snimace tlaku na pneu
OdoslaťOdoslané: 06 Jún 2016 15:43 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 09 Jan 2011 14:31
Príspevky: 178
Bydlisko: okr.NM
AUTO: Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4,diag.Renault-Clip,VCDS.OP-com,Fiat ecu scan.Auto com cpd.Kts 540 Esi 2
mouchatsetse napísal:
No nevím,nevím.
Máme nové clio a ten samý problém.Vymazat páčkou to jde jen na chvíli.Připojil jsem Clip a vymazal chybu v řj.Stejně nepomohlo,chyba se objevila znova.Ted mám objednaný aktivátor ventilků..snad příští týden přijde...a pak to zkusím sám přes clip aktivovat.Bohužel jiné řešení asi není.
ahoj


Ak máš Clip a vieš s tým robiť,mal by si vedieť,že sa dá nakonfigurovať leto aj zima-číže obe sady.Zápis kodov na každú sadu,ale to asi vieš.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 14 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©