Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
Espace IV, 3,0dci porucha ventilatora kurenia : Renault Espace I, II, III a IV

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 28 Mar 2024 14:13

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Espace IV, 3,0dci porucha ventilatora kurenia
OdoslaťOdoslané: 25 Okt 2015 20:15 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 14 Sep 2010 16:08
Príspevky: 4
Ahojte, zacalo mi fukanie blbnut najprv akoby isiel iba na polovicny vykon, raz normalne, raz zblbol. Jasne hned som vymenil vsetky filtre. Potom zacal akoby vypadavat, bud po starte isiel alebo nie a bolo treba startnut znova aby sa chytil. Teraz je uz uplne tuhy a nejde.... Je to ozaj vec ventilatora? na starsom megane ochadzalo tyrystorove riadenie.. .Kde je problem pri Espace IV? a ako na to?

Dik za rady


p.s. : ja osobne by som forum espace I, II. III., IV rozdelil, ved rozdiely medzi IV a starsimi verziami su uz o rozdieloch medzi znackami aut...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Espace IV, 3,0dci porucha ventilatora kurenia
OdoslaťOdoslané: 05 Nov 2015 00:31 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 14 Sep 2010 16:08
Príspevky: 4
Je to neuveritelne, ze ma opat stretla porucha s ktorou sa nikto iny nestretol...

No... rozobral som pristup k riadeniu ventilacie, bola to ozaj fuska na ktoru je treba uz profesionalne vybavenie. Nedospel som ale k nicomu prevratnemu. Konektory neroztopene, kable v poriadku, dve tyristorove jednotky su zial tak zaliate, ze nie je mozne so 100% urcitostou meranim dospiet k nejakemu zaveru. Ak by sa tie tyritory dali vybrat bolo by to meratelne ako tranzitor. Zial konstrukcne to dodrbali ako aj vela inych veci nielen v tomto modeli. Motor je tiez v poriadku, premerany nakratko odskusany.
Takze momentalne cakam na odstrojenie kompletneho kurenia z jedneho rozpredavaneho espace a budem postupne menit a skusat.

Este som dostal typ na ovladanie vo dverach, chystam sa na to zajtra... viete mi niekto poradit ako sa ten displej zhadzuje? Treba rozobrat tapacir? Ci sa to nejak iba vylupne?

dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©