Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Check injection : Renault Mégane II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 25 Apr 2024 01:13

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Check injection
OdoslaťOdoslané: 20 Okt 2014 23:37 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Okt 2014 23:22
Príspevky: 1
AUTO: Renault Megane II 1.5dci
spam: Nie
Ahojte mám renault megane 2 1,5dci 78kw rok 2004. Kupil som to už ojazdené no ani nie po 300km mi počas jazdy vyskočilo na palubnom počitáči táto celkom známa hláška u Renaultu. Normalne sa na jazde nič nezmenilo všetko išlo super. Na další den ked som šiel štartovať mi to chytilo až na 3 krát a toto sa začalo opakovať ale len vždy ked auto stálo dlhšiu dobu čiže za studeneho prveho štartu. Ked auto stálo napr len 1 hod- 2 hod.. tak štartovalo hned našupu blblo to len po dlhšom čase. Tak som stým šiel do orig. Renault servisu na diagnostiku. Oni mi chybu zmazali ponukli mi nejaký 20E čistič na streky povedali mi že bol trošku slabší tlak na 4tom valci ale že ten čistič tomu "zaručene" pomože a že ked sa to NÁHODOU zobrazí mám prisť znova. No oni jak to zmazali opeť bolo všetko v normalne auto išlo ako hodinky štartovalo našupu . aj ked stalo 2 dni a aj ked bolo 8°C . NO zasa po nejakých 300km to vyskočilo a všetko bolo zas také iste. To studene štartovanie bolo niekedy aj na 6 krát a ptm to strašne dymilo (Biela hmla). Čim dlhšie auto stálo a čím večšia zima vonku bola tým horšie to štartovalo. po čase som zasa šiel do renaultu. No tento krát mi povedali že tam nič nenašli a že mi len resetli nastavenia vymazali to a malo by isť všetko ok . Aj tak bolo ale zasa len nejakých 300km. Trz mi v renaulte povedali že si budu musieť nechať auto dlhšie a porobiť kadejake testy, Ja im moc neverim len pýtaju peniaze a nič nerobia. Nemal niekto takýto problem alebo nestretol sa stýmto ? Ďakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Check injection
OdoslaťOdoslané: 10 Nov 2014 13:28 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 10:03
Príspevky: 8
Ahoj. Zrejme mame podobny problem - vid moja tema.
Kolko mas najazdene?
Ja autorizovane servisy nechcem sponzorovat vzhladom na prezite negativne skusenosti,takze mam rozhodene siete inde :)
Dnes idem na diagnostiku,aj ked opat daku "univerzalnu" a ideme skontrolovat prepady vstrekovacov co by mohlo napovedat viac..
Nepoznas niekoho co ma orig CLIP diagnostiku a ozaj ju vie pouzivat?
Tiez nedufam v to najhorsie (a najdrahsie) , ale na 95% budeme mat KO cerpadlo co zasralo cely palivovy system jeho sponami a tym padom aj trysky sa odporucaju. Cize nove,alebo repas + preplach vsetkych hadiciek,nadrzi,vymena pal.filtra (iba orig Delphi davat) atd..
Srandy kopec teda..
Ale neprivolavajme zlotu :) uvidime...
Dam echo co som vykoumal


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Check injection
OdoslaťOdoslané: 14 Nov 2014 13:03 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 10:03
Príspevky: 8
pre nejake info kuk moju temu: http://www.renaultforum.sk/megane-model2/topic5751.html
ty si nejak pokrocil?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©