Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Megane 1,9 dci,additivum : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 00:35

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Megane 1,9 dci,additivum
OdoslaťOdoslané: 16 Mar 2013 21:07 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 20 Feb 2013 20:30
Príspevky: 16
AUTO: Renault Megane Grandtour 1,9 dci
spam: Nie
Dobrý deň, mám megane 1,9 dci,75 kw,. Je to dost poruchove a celkovo nákladné auto.Chcem sa spýtať, či mám používať nieaké additívum.Doteraz cca 7 rokov sa tam žiadne additívum nepridávalo.Počul som veľa chváli na additívum Vif.Zatiaľ som to neriešil lebo auto bolo garážované a v zime aj pri -20 nebol problem so štartom.Trochu zakašlalo ale vždy vpohode naštartovalo.Počul som ,že to šetrí motor a že je chod tichší a celkovo že je motor kultivovanejší.Počul som však aj taký názor ,že po pridaní Vifka sa upchal palivový filter,ventily a tak dalej,že to vif rozpustilo sajrajt ,ktorý bol v nádrži a že to svinstvo sa potom dostalo do celého systému a bolo po srande.Ja som VIF nikdy nelial ,tankovalo sa zväčša na shellke.Potreboval by som teda poradiť či to tam mám začať pridávať alebo nie.Bojím sa aby sa mi nestalo to ,že to vif tiež rozpustí nieaký bordel v nádrži ,ktorý tam asi je kedže som to nikdy nepridával a upchá mi to neviem čo všetko- Dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Megane 1,9 dci,additivum
OdoslaťOdoslané: 16 Mar 2013 21:23 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
VIF je značka viacerých prípravkov a ak niekto do starého znečisteného systému dá veľké množstvo čistiaceho aditíva tak môžu nastať problémy. To čo sa použiva najviac je zimné aditívim do nafty ktoré zlepší štartovateľnosť a má celkom dobrý vplyv na chod motora. Obsahuje i mazivá ktoré svojim účinkom zlepšujú chod motora.
Takže ak dáš zimné aditívum nič zlé sa nestane ale začni polovočnou dávkou.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©