Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Fluence - studeny start a volnobezne otacky : Renault Fluence - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 16:56

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Fluence - studeny start a volnobezne otacky
OdoslaťOdoslané: 23 Mar 2012 10:39 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
mas nepodareny kus alebo si ho zle zabehol si mal ist do inej znacky,ja pracujem v jednej automobilke a to keby si videl ako sa vyrabaju tam aufta tak by si dakovala za renault a v servise sa to tiez da len treba tvrdo a ja mam predlzenu zaruku na 4 roky a zatial pokoj

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Fluence - studeny start a volnobezne otacky
OdoslaťOdoslané: 10 Apr 2012 20:59 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 01 Apr 2011 16:50
Príspevky: 7
AUTO: Renault Fluence Exception 1.6 16V Červená metalíza
No, ďakujem všetkým, čo prispeli do tohto fóra. Cez zimu som mal pocit, že sa spomínaný problém statil. Nuž, ale asi to bolo iba zdanie alebo som bol naladený na "zimný" režim, kedy sa auto musí zohriať a trasenie je normálne.

Dostal som pozvánku na garančnú kontrolu, pokúsim sa vyjednať si to so servisom, pretože tiež to vidím na drahú opravu po záruke. Oficiálne mám v pozvánke info, že môžem byť prítomný pri garančke, takže si všetko dôkladne pozriem a vrámci záruky budem na všetko nadávať a snažiť sa o výmenu.

[hdano] - dík za info, už som mal pocit, že som jediný, kto môže mať nepodarok. Fluence nie je zlé auto, ale má svoje muchy. No, takto, muchy má hlavne servis ani nie tak auto :-)

Teraz ma trápia neuveriteľne prehrdzavené náboje predných kolies, ktoré mi pri výmene za letné kolesá dali poooriadne zabrať (zadný náboj je iný, ten nezhrdavel, mám pocit, že na prednom náboji chýba tá časť, ktorá na zadnom bráni prehrdzaveniu). Som vyzeral ako debil, čo nevie prehodiť obuté kolesá :-D
Nakoniec ma spasil skúsenejší sused, ktorý nelenil, zobral letné koleso, poriadne uderil do zimného a bolo na prvý raz dolu :-)

[romix] Auto som zabehol absolútne v súlade s návodom, s radami od predajcu a podľa odporúčaní majiteľov nových benziňákov rôznych značiek. Nevytáčal som, nepodtáčal som, zodpovedne som radil, po zábehu kľudne vyháňam pavučiny z výfuku a vytáčam normálne vrámci normy. Podtáčam iba výnimočne omylom, prakticky vôbec. Takže skôr to vidím ako nepodarok a problém s čidlami, elektronikou, vstrekovaním a riadiacou jednotkou - proste nejaká kombinácia...

Chalani ďakujem za rady, zajtra volám do Renaultu a dohadujem si garančnú. Po garančke dám vedieť, ako som dopadol.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Fluence - studeny start a volnobezne otacky
OdoslaťOdoslané: 12 Apr 2012 16:51 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 02 Apr 2012 11:30
Príspevky: 4
Bydlisko: Banská Belá
AUTO: Renault Fluence 1,5 dci Advanntage
spam: Nie
rad by som bol keby ste pri krityke uvadzali ci mate auto alebo manualnu klimu


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Fluence - studeny start a volnobezne otacky
OdoslaťOdoslané: 17 Apr 2012 17:12 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
ja mam manualnu klimu

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Fluence - studeny start a volnobezne otacky
OdoslaťOdoslané: 04 Aug 2012 14:35 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 04 Aug 2012 12:55
Príspevky: 3
spam: Nie
Ahojte. O tejto chybe som už veľa krát čital na webe tiež som vlastníkom fluenca už dlhší čas a zatial my to neukazuje uvidime čo bude po dvoch rokoch :D


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Fluence - studeny start a volnobezne otacky
OdoslaťOdoslané: 02 Apr 2013 15:16 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 19 Feb 2013 13:26
Príspevky: 1
spam: Nie
Ahojte! Mam Renault Fluence 1.5dci, 81kw, 110PS. Ked rano naštartujem motor a motor beži asi 5min na volnobeh, po pridani plynu ma motor nepusti na viac ,ako na3000 otačok. Po zahriati jeto ok! Može to byt preto, že nieje nahriaty motor???


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©