Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
štartovanie : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 09:00

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 26 Dec 2011 23:48 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Aug 2009 09:04
Príspevky: 32
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Renault Megane
Dobry den ludkovia, renaultaci.
Pred casom som jaszdil na Renault Megane, je to mesiac a rok vyroby 12/1996 a objem motora je 1,4e, cize benzin. Sice teraz uz na Reanaulte spominanom nejazdim, no zostalo v rodine, dal som ho svagrovi a teraz asi po pol roku sa mu vyskytol problem so startovanim. Ked otoci klucikom a chce nastartovat, je pocut iba cerpadlo ako natiahne palivo, ale ani starter nezacne tocit. Najprv sme mysleli, ze to je problem so slabou baterkou, ale baterka je dobra, aj sa nabila. A auto stale neslo nastartovat. Asi tyzden ci 2 tyzdne to robilo, a vobec nenastartovalo. Teraz zazrakom chytilo asi na 4x, ale bol to taky neisty start, pretoze nechcelo sa to nejak nakopnut. Prosil by som nejake info o tom co by tam ake poruchy mohli byt. Ci starter, alebo co? Pretoze je riziko sa pustat tym autom, ked moze cloveka nechat potom hocikde... Vopred vam vsetkym co poradite velmi pekne dakujem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 27 Dec 2011 00:36 
Neprítomný
Renault King
Obrázok používateľa

Založený: 18 Okt 2009 11:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Galanta
AUTO: Renault Megane IV GrandCoupe 140 Intens 2/2023
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009 - dcera
spam: Nie
Ako prvé zkontroluj a očisti pripojenie všetkých vodičov vedúcich do štartéra <o> <o> <o>

_________________
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 27 Dec 2011 15:07 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Aug 2009 09:04
Príspevky: 32
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Renault Megane
Jasne, to uz som povedal ze skusim, no len ja to auto doma nemam, takze az ked pojdem k svagrovi. No ale ak by som to ocistil, co este by tam mohlo byt? ked to tak bliblo ako som pisal? <o> <hmm>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 27 Dec 2011 18:02 
Neprítomný
Renault King
Obrázok používateľa

Založený: 18 Okt 2009 11:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Galanta
AUTO: Renault Megane IV GrandCoupe 140 Intens 2/2023
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009 - dcera
spam: Nie
Ďalej zkontrolovať ukostrenie štartéra a potom uhlíky a komutátor,či nie sú zodraté <o> <o> <o>

_________________
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 27 Dec 2011 21:11 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Aug 2009 09:04
Príspevky: 32
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Renault Megane
Cize ta pricina moze byt iba okolo startera, a nikde inde? No a este taka zaujimavost, mozno je to len nahoda, ked to nastartoval a isiel na tom, zhasli mi hodiny a stupne, a tusim spominal, ze mu aj zhaslo na palubovke neviem ci tackomer, alebo teplota - palivo. Tam myslim, ze by boli skor poistky zle. ale tak radsej sa spytam co este by mohlo byt aj v tejo poruche, kedze sa v elektrike moc nevyznam, a pod palubovkou ani neviem ako su kable robene... Cize otazka, cislo 1: S tym startovanim je len pravdepodobne problem pri starteri? Otazka 2: Co moze byt teda na pricine spominanej poruchy zhasnutia vyssie spomenutych ukazovatelov? Dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 27 Dec 2011 22:28 
Neprítomný
Renault King
Obrázok používateľa

Založený: 18 Okt 2009 11:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Galanta
AUTO: Renault Megane IV GrandCoupe 140 Intens 2/2023
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009 - dcera
spam: Nie
K otázke1-najpravdepodobnejšie
K otázke2-pravdepodobně zlé ukostrenie ktoré môže súvisieť so závadou štartéra
<o> <o> <o>

_________________
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 07 Jan 2012 15:18 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Aug 2009 09:04
Príspevky: 32
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Renault Megane
No s tym startovanim to urobilo zase, nechcelo startovat, jedine bolo len cerpadlo pocut, pri otoceni klucika v zapalovani, ale ani naznak startovania. Pritom aj elektrika fungovala vo vnutry auta, vsetko teda islo, len nie a nie nastartovat. Tak sa nachvilku dala baterka na nabijacku a potom to auto nastartovalo... Moze to byt teda iba v tom starteri, ked baterka bola dobra? Inak ta baterka je asi 2,5 - 3 roky stara. No a upresnim este to co som pisal v predoslej sprave, ked to auto nastartuje tak nesvietia hodiny a stupne Celzia a k nim sa pridal otackomer. Neviem teda, ci to moze byt len kvoli tomu starteru to prestanie svietenia spomenutych ukazovatelov. Co este poradite? dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 07 Jan 2012 19:06 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
skusali ste aj poistky?prejst si kabel po kabliku od startera ,rozobrat vycistit,je to ho viac...

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 10 Mar 2012 22:04 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Aug 2009 09:04
Príspevky: 32
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Renault Megane
To startovanie uz ide, spravil som to niekedy v polovici januara, bola to taka blba chyba, ze bol vypadnuty kabel z cievky startera. Cize to je uz OK. Len by som sa este chcel spytat, hoci sa to netyka startovania, ale ostrekovacov. V nadobe ostrekovacov je naliata zimna kvapalina do - 20 stupnov a nejako prestali tie ostrekovace fungovat. Tej kvapaliny ukazuje v hrdle nadoby dost, cize je tam, a neni ani zamrznuta, kedze su neni take mrazy, ale pri stalceni packy ostrekovaca vodu nestrieka ani na predne okno, ani na zadne. Pritom stierace stieraju, ale voda cez ostrekovace neprejde. Vycistil som trysky, no nestrieka ani na predne, ani zadne sklo. Som skusal uz aj poistky, no nic. Mam podozrenie, ze bude daco s motorcekom ostrekovacov, ktory je asi zrejme na nadrzke. Ale neviem, kde je ta nadrzka umiestnena, co mam vsetko dat dolu, aby som sa k nej dostal. Pripadne, co vsetko to este moze mat za nasledok, myslim nejaka pricina kvoli ktorej to nefunguje (okrem toho motorceka)? <hmm>


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: štartovanie
OdoslaťOdoslané: 10 Mar 2012 22:46 
Neprítomný
Renault King
Obrázok používateľa

Založený: 18 Okt 2009 11:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Galanta
AUTO: Renault Megane IV GrandCoupe 140 Intens 2/2023
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009 - dcera
spam: Nie
Je to návod na Megan II,ale asi tam moc rozdielov nebude
Kód:
http://renaultclub.cz/navod_na_opravu_motorku_cerpadla_ostrikovacu_-_megane_ii.html

<o> <o> <o>

_________________
Renault Thalia 1,2 16V Privilége 7/2009


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©