Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Megane 1,6 16V -2001 obcas prestane reagovat plynovy pedal. : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 19 Apr 2024 19:34

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Megane 1,6 16V -2001 obcas prestane reagovat plynovy pedal.
OdoslaťOdoslané: 21 Feb 2015 15:20 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 21 Feb 2015 13:52
Príspevky: 2
AUTO: renault megane grandtour 1,6 16V 79kW - 2001
spam: Nie
Dobry den.
Potreboval by som poradit s jednou malou zahadou. Minuly rok cez leto mi pocas jazdy prestal reagovat plynovy pedal. Zrazu mi otacky motora klesli z 3500 na cca 750 , teda volnobeh a ani pri stlaceni padalu sa otacky nezvysili. Odstavil som auto vypol som motor a znovu nastartoval . A vsetko bolo znovu v poriadku. Motor bez problemov reagoval na sliapnutie pedalu. Po cca 300 km sa problem opakoval. Zas som vypol motor a hned nastartoval a mohol som ist dalej. Po dalsich 150 km ,znova , ale teraz som vypol a nastartoval motor pocas jazdy . A nic . Musel som zastavit a po nastartovani to zas vsetko fungovalo bez problemov. Pri navrate zo zahranicia sa mi to stalo iba raz cca po 450 km a zvysok cesty 600 km uz bol bez problemu. Teraz cez zimu auto prakticky jazdi malo, tak sa to teraz nestalo. Len teraz som zvedavy ci sa to nestane znova pri dlhsej ceste. Chcem len dodat , ze plynovy pedal nie je elektronicky ,ale s lankom. Mohol by mi niekto povedat , kde by mohol byt problem? Udajne by to mohlo byt spojene s cidlom teploty vzduchu ,alebo nejakym potenciometrom. Podla niektorych ludi.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©