Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Problém !? :( : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 23 Apr 2024 11:51

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 13 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 06 Máj 2011 09:19 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 09:05
Príspevky: 7
Ahojte, Dobrý deň. Mám Megana 1,4 RT 55Kw r.v. 97, a mám dosť závažný problém :( Všimol som si, že po vkuse nabehaných cca 50 km mi začne dačo blbnúť v aute. Išiel som jeden krásny deň s mojím Meganom, všetko bolo v pohode, zrazu som prešiel cez koľajnice ktoré boli už trošku vzlom stave, plno dier pred a po nich a zrazu mi začali otáčky začali skákať z 2000 na 3000 ako náhle som prešiel cez diery auto mi okamžite zhaslo. Na druhý tretí krát sa mi ho podarilo naštartovať a išlo ďalej. Potom zase diera a zas sa to celé opakovalo....Otáčky skákali a motor zhasol. Bol som u opravára, podozrievavý bol benzínový filter, ten sme vymenili autíčko šlo v pohode a potom zas sa mi to stalo....Prešiel som cez spomalovače a motor mi zhasol.... Je to dosť znervózňujúce pretože bez auta neviem robiť :/ tak by som sa Vás chcel opýtať či nemal niekto podobné problémy ako ja, a ak ano čo môžu byť príčiny ? Batéria, nejaký zlý kontakt, injector ???


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 06 Máj 2011 11:06 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Toto je veľmi nepríjemné a asi ťa nepoteším. Evidentne sa jedná o sporadickú závadu najskôr sposobenú voľným kontaktom. Tieto závady sa hľadajú veľmi ťažko ale máš možnosť skúsiť diagnostiku a dúfať že tá závada bude v pamäti. Vyhľadávanie takejto poruchy v garáži je veľmi problematické.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 06 Máj 2011 12:50 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 09:05
Príspevky: 7
Tušil som že tam bude nejaký kontakt....ako ja som aj hovoril opravárovi nech mi to hodí na PC tomu hneď isto ukáže kde je ten problém. Len on mi povedal že kým mi nesvieti kontrolka že to treba dať na diagnostiku že to zbytočne dáme na PC .... Je to dosť problematické no...ale dúfam že ma to nevyjde na draho :/


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 09 Máj 2011 13:33 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 09:05
Príspevky: 7
Ešte ma napadlo či by to nemohlo byť palivové čerpadlo ?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 09 Máj 2011 13:54 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Je to možné ak už dobre nesedia uhlíky a to je pri staršom aute pravdepodobné.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 19 Máj 2011 13:17 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 09:05
Príspevky: 7
pastorek napísal:
Je to možné ak už dobre nesedia uhlíky a to je pri staršom aute pravdepodobné.


Chvala bohu sa zistila zaváda....bude to predsa len tá pumpa....už len treba vymeniť a dúfam že bude po probléme :)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 06 Júl 2012 08:14 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 06 Máj 2011 09:05
Príspevky: 7
Poblém vyriešený :) nebolo to palivové čerpadlo :) zblblo mi kúrenie v aute a to konkretne ak som mal zapnutu vnutornu cyrkullaciu vzduchu furt mi to dusilo motor a zdochynalo mi auto. opravar mi odmontval vutornu cyrkulaciu vzduchu a auto slape uz pomaly jeden rok bez problemu.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 06 Júl 2012 09:41 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
To bude nejaká kravina. Ovládanie kúrenia nemá nič spoločné s chodom motora. Vnútorná cirkulácia je iba zmena polohy klapky na saní kúrenia. Motoru je určite jedno v akej je polohe. Dokonca i keby bola elektricky ovládaná a ovládanie vyskratované tak vyletí poistka ale všetko okolo motora pôjde ďalej.

Určite je to iba náhoda.
19. mája inentifikuješ závadu a 6. júla napíšeš že ide rok bez problémov? Zrejme mesiac?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 05 Okt 2012 21:35 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Sep 2012 22:12
Príspevky: 3
AUTO: renault Megane 1
spam: Nie
čaute potrebujem poradit s vymenou servo riadenia, neviem presne ako mam demontovat stare a či sa da aj tak že auto bude nad jamou iba.....


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Problém !? :(
OdoslaťOdoslané: 05 Okt 2012 21:46 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Nenapísal si síce aký motor ale i tak ti poviem že to pôjde možno i bez jamy. Daj si bacha na vytekajúci olej a predné skrutky sú prístupné cez diery v remenici.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 13 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©