Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Nejde mi zaradit jednotku : Renault Mégane I

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 02 Máj 2024 15:40

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2011 15:54 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 08 Jan 2011 14:38
Príspevky: 10
Caute,

vcera sa mi stalo, ze mi nesla zaradit jednotka. Celkovo som mal od zaciatku kupi auta (pred dvoma tyzdnami kupovane), ze sa mi nejako tazko podraduje. Daval som medziplyn a slo to lepsie. Lenze vcera mi nechcela poriadne vojst jednotka, az na druhy-tretikrat sa mi to podarilo. Neviete, ze cim to moze byt? Majitel mi vravel, ze taketo problemy nemal, aj ked mu moc neverim.

Za vsetky rady dakujem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 08 Jan 2011 16:34 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Máj 2010 19:25
Príspevky: 11
Bydlisko: Plešivec
AUTO: renault megan 1.6.i 55kw r.v. 1996
Zdravim.Mne sa to už tieš stalo hlavne v zime mi tam tahšie išlo zaradit ale po vymene oleja v prevodovke už stym nemam problem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 08 Feb 2011 21:27 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 18 Nov 2010 18:11
Príspevky: 50
Bydlisko: Beladice
AUTO: renault megane hatchback 1997, 1,9D eko
no mne sa to tiez niekedy stane teda nejde jednotka... ja si myslim ale ze problem je v radiacej pake a to v tom systeme kde sa radi aj spatecka... nieco v tom sa zasekava lebo ked to trochu pridvihnem ako keby som chcel dat spatecku ale nie uplne hore tak ide lahko jednotka... ty mas pocit ze to zasekava v pake alebo samotnej prevodovke?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 08 Feb 2011 22:03 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Nejde zaradiť.. za akých okolností?
- tesne po štarte - skús v neutráli pustiť spojku, znova stlačiť a zaradiť
- pri podraďovaní z dvojky - vysoký rozdiel otáčok hriadeľov v prevodovke, pomôže medziplyn
- vždy - malá vôľa spojky a nevypína dostatočne
teoreticky i vôle v tiahlach


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 11 Feb 2011 19:41 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 18 Nov 2010 18:11
Príspevky: 50
Bydlisko: Beladice
AUTO: renault megane hatchback 1997, 1,9D eko
no neviem presne ale da sa povedat ze to uz prestalo... robilo mi to po vymene prevodovky par tyzdnov aj to len sem tam ale uz je ok.. asi sa to usadilo :)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 14 Feb 2011 12:21 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 17 Aug 2009 09:04
Príspevky: 32
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Renault Megane
a nemohol si to mať spôsobené parkovaním vonku? Mne sa to ešte nestalo, ale myslím, si, že by to mohlo byť spôsobené tým, ak auto nemáš v garáži a stojí len tak vonku, môže byť v zime pri mrazoch so zaradovanim rýchlostí problém práve pre to mrznutie. A teraz ked už vonku taká zima nieje, by ti to už mohlo ísť normálne. Ale to len preto píšem takúto príčinu, ak by bolo možné len z dôvodu toho chladu. Ja parkujem v garáži a renault mám 4 roky a ešte sa mi to nestalo...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 14 Feb 2011 18:28 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 18 Nov 2010 18:11
Príspevky: 50
Bydlisko: Beladice
AUTO: renault megane hatchback 1997, 1,9D eko
no nieje to zimou lebo napriklad minule zastudena v pohode.. pobehal som par km asi 30 a potom to zacalo robit.... a zase par km a uz to nerobilo.. ja si myslim ze nieco v kulise radiacej paky.. ale to nieje ziadny problem nerobi to stale takze ok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 14 Feb 2011 22:02 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 16 Nov 2010 06:40
Príspevky: 226
AUTO: Renault Megane II 1,6 16v, 83 KW
sosny napísal:
Caute,

vcera sa mi stalo, ze mi nesla zaradit jednotka. Celkovo som mal od zaciatku kupi auta (pred dvoma tyzdnami kupovane), ze sa mi nejako tazko podraduje. Daval som medziplyn a slo to lepsie. Lenze vcera mi nechcela poriadne vojst jednotka, az na druhy-tretikrat sa mi to podarilo. Neviete, ze cim to moze byt? Majitel mi vravel, ze taketo problemy nemal, aj ked mu moc neverim.

Za vsetky rady dakujem.

Ja by som mu to auto čo najskôr vrátil, lebo keď sa pustíš do opravy prevodovky budeš MI v cene MII ani nevieš ako <hmm>

_________________
RENAILT MEGANE II 2003 1,6 16V 83kW
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 21 Mar 2011 21:42 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 18 Nov 2010 18:11
Príspevky: 50
Bydlisko: Beladice
AUTO: renault megane hatchback 1997, 1,9D eko
co som spomynal ze mi obcas nejde jednotka.. robilo to po vymene prevodovky.. problem bol v nastaveni polohy tyce od radiacej paky na spodu auta a tyce od prevodovky.. som to povolil trosku pootocil a hotovo.. jednotka ide absolutne lahko...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nejde mi zaradit jednotku
OdoslaťOdoslané: 30 Jún 2011 14:24 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 08 Jan 2011 14:38
Príspevky: 10
Zdravim,

dlho som tu sice nebol, ale na tej zavade sa nezmenilo nic. Je to skor nieco v prevodovke. Stane sa to ozaj iba raz za mesiac, ale ja sice ani moc nejazdim. Je jedno, ci za studena alebo uz po zahriati motora, rozdiel v chybe to nie je ziadny. Ono to nerobi ani tak pri podradzovani, staci, ze aj stojim na semafore a nejde tam.. ide akoby iba do polovice a potom nic.. tak ju vzdy vyhodim, dam neutral a uz to ide.. alebo aj jemne povolim v tej polovicnej polohe a pomocou spojky spojim ozubene kolieska.. neprehrkam to az tak, ze mi motor chce dat facku.. proste jemnucko to tam vojde.. len mam sem tam problem, ked za mnou trubia auta.

Dakujem


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©