Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Nefunguje automatické vyťahovanie okien : Diskusia o všeličom

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 13:26

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nefunguje automatické vyťahovanie okien
OdoslaťOdoslané: 22 Aug 2016 06:53 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 03 Okt 2012 05:57
Príspevky: 74
spam: Nie
Zdravím, chcem sa spýtať. Dal som opraviť okno vodiča, pretože sa mi nedalo vytiahnuť (že vraj pokazená sťahovačka okna). Auto má funkciu, že po dvojitom zamknití sa okná vytiahnu automaticky. Teraz po oprave v servise mi to nefunguje. Občas po naštartovaní, keď sťahujem okno tak mi ide po kúskoch a musím ho vždy vytiahnuť hore a podržaním tlačidla nastaviť polohu. Chcem sa spýtať či sa to nedá nejako jednoducho nastaviť alebo či to mám ísť reklamovať do servisu. Ďakujem. (Renault scenic II, 2003,1.6)


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nefunguje automatické vyťahovanie okien
OdoslaťOdoslané: 22 Aug 2016 07:21 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Ak zabúda krajnú polohu tak reklamuj.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nefunguje automatické vyťahovanie okien
OdoslaťOdoslané: 11 Sep 2016 14:10 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 03 Okt 2012 05:57
Príspevky: 74
spam: Nie
Zistil som že ono to nefunguje keď okno stiahnem úplne do spodnej polohy, potom ho musím vytiahnuť po kúskoch hore a nastaviť polohu, keď ho stiahnem dole ale nie do krajnej polohy tak všetko funguje. Bol som sa na to spýtať v servise a povedali mi, že je to preto lebo tie sťahovačky neboli originál a že sa to nedá nastaviť tak presne ako originály a je možné, že v spodnej polohe to sklo o niečo zaprie a vtedy sa zastaví, pretože mám tú funkciu, že keď napr. dieťa vystrčí ruku von z auta tak sa výsun skla automaticky zastaví. Zdá sa mi to také divné, že by to vždy v tej spodnej polohe o niečo zaprelo, neviem, nejako veľmi do toho nevidím, neviem ako to presne funguje a preto som sa chcel spýtať na váš názor. Ďakujem.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nefunguje automatické vyťahovanie okien
OdoslaťOdoslané: 11 Sep 2016 14:26 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 09 Jan 2011 14:31
Príspevky: 178
Bydlisko: okr.NM
AUTO: Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4,diag.Renault-Clip,VCDS.OP-com,Fiat ecu scan.Auto com cpd.Kts 540 Esi 2
dri napísal:
Zistil som že ono to nefunguje keď okno stiahnem úplne do spodnej polohy, potom ho musím vytiahnuť po kúskoch hore a nastaviť polohu, keď ho stiahnem dole ale nie do krajnej polohy tak všetko funguje. Bol som sa na to spýtať v servise a povedali mi, že je to preto lebo tie sťahovačky neboli originál a že sa to nedá nastaviť tak presne ako originály a je možné, že v spodnej polohe to sklo o niečo zaprie a vtedy sa zastaví, pretože mám tú funkciu, že keď napr. dieťa vystrčí ruku von z auta tak sa výsun skla automaticky zastaví. Zdá sa mi to také divné, že by to vždy v tej spodnej polohe o niečo zaprelo, neviem, nejako veľmi do toho nevidím, neviem ako to presne funguje a preto som sa chcel spýtať na váš názor. Ďakujem.


Nastav krajné polohy.Stlačaj až dolu a podrž cca 5sec.Potom nahor a 5sec.Mechanika nema s tým nic spoločné.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Nefunguje automatické vyťahovanie okien
OdoslaťOdoslané: 13 Sep 2016 07:22 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 03 Okt 2012 05:57
Príspevky: 74
spam: Nie
Ďakujem za odpoveď, skúšal som to. Hornú polohu viem nastaviť, ale pri spodnej mi to nejde. Môžem tlačítko držať koľko chcem ale nefunguje to.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©