Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Renault Megane 1,6 16 V, po štarte spadnú otáčky a zadochne : Diskusia o všeličom

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 18 Apr 2024 19:50

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Renault Megane 1,6 16 V, po štarte spadnú otáčky a zadochne
OdoslaťOdoslané: 07 Júl 2015 11:39 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 07 Júl 2015 11:13
Príspevky: 1
AUTO: Renault Megane Autentique 1,6 16V , r.v. 2002
spam: Nie
Neviem, či je to chyba ako sa písalo na fóre už dávnejšie...prečistiť škrtiacu klapku, ale štart je v poriadku, no po pár sekundách mi spadnú otáčky a auto zadochne.... <heh>
Robí to aj druhý, a niekedy a tretí krát...bez plynu sa neudržia.... už keď sa auto rozbehne už ide, ale predvčerom sa mi stalo, že keď som došla domov....nasávanie vzduchu vnútri mi dopravilo do auta taký zápach, ako síra, alebo ako keby mi káble tleli pod kapotou...Mám obavy s ním sa dostaviť aj do servisu, lebo neviem, ako sa bude správať počas cesty.. čím to je?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault Megane 1,6 16 V, po štarte spadnú otáčky a zadochne
OdoslaťOdoslané: 07 Júl 2015 18:24 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
Mohol by to robiť krokový motorček, znečistená škrtiaca klapka alebo netesnosť sacieho potrubia.
S tým zápachom ... ťažko povedať, môže to byť čokoľvek. Kým sa to neopakuje tak by som to neriešil.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Renault Megane 1,6 16 V, po štarte spadnú otáčky a zadochne
OdoslaťOdoslané: 11 Júl 2015 08:59 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 16 Nov 2010 06:40
Príspevky: 226
AUTO: Renault Megane II 1,6 16v, 83 KW
Asi pred 4 rokmi mi robilo tiež to, že mi to štarte asi po 10 sekundách zdochlo. Známi mi to napichol na diagnostiku, bola tam v pamati chyba polohy vačkovej hriadele, alebo niečo podobné, vymazal mi to a odvtedy sa mi stalo ešte asi 3x za pol roka. Potom mi odišla jedna cievka, tú som vymenil a odvtedy je pokoj, takže to mohla byť aj predzvesť odchádzajúcej cievky, ale je to len moja úvaha...
To s tým sírovým zápachom sa mi už tiež stalo, nikto mi nevedel povedať, čo to je, asi najskôr niečo so zlým spaľovaním, ale auto ide, neriešim...

_________________
RENAILT MEGANE II 2003 1,6 16V 83kW
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©