Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112
blbne elektrika renault clio II 1,9D : Renault Clio II

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 29 Mar 2024 01:28

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 8 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 26 Dec 2012 15:49 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 26 Dec 2012 15:37
Príspevky: 8
spam: Nie
chcem sa opytat, prestalo mi ist dialkove ovladanie na central, niekedy mi nejde klakson, neotvorim od strany sofera okno na strane spolujazdca(elektricke) a teraz mi zacalo svietit aj ABS. nevie niekto poradit?


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 26 Dec 2012 18:23 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
To je príliš veľa symptómov na jednu závadu.
- centrál bude najskôr baterka v ovládači
- okno môže byť prelámaný kábel v dverách alebo spínač
- klaksón kde? na páčke? na volante? Na volante najskôr trecí kontak volantovu, pri páčke najkôr kontakty priamo na klaksóne.
- ABS , to by som šiel na diagnostiku lebo najčastejšie býva problém zo snímačom otáčok kolesa.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 28 Dec 2012 10:12 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 01 Apr 2010 13:07
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava, PB
AUTO: Renault Clio 1,5dCI, r.v.2004
Pani, zdravim. Cchcel by som nadviazat na predosly problem tak okrajovo. Ja mam problem s trubou, klaksonom uz dlhodobo a ked som to spomnul niekde kazdy sa len usmial a nevedel mi viacmenej poradit. Ide o to, ze pokial je klakson v prevadzke tak niekedy po 3/4 roku, niekedy po 3dnoch a niekedy to roi furt mi jednoducho zasvieti na palubovke elektronicka porucha , auto ide do 1000 otacok. A teraz ta "najzaujimavejsia" vec - ked zatrubim vsetko zhasne a auto sa sprava uplne normalne. Je jedno ci zatrubim pocas jazdy, albo v klude. A toto sa opakuje tak ako som pisal hore, raz tak, raz tak. Teraz jazdim bez truby, vybral som poistku a nesvieti vobec nic uz asi pol roka odkedy som tu trubu vypojil. Pred casom som skusal dat aj inu trubu, no robilo to zas.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 28 Dec 2012 10:56 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 26 Dec 2012 15:37
Príspevky: 8
spam: Nie
central nieje chyba baterka,tu som vymenil a nejde stale, ta truba nejde ani jedna. ako sa im chce... skor ked je vonku zima a prsi vtedy nejde. si skor myslim ze to bude nejaky zaoxidovany kontakt, teraz mi zacalo aj prave svetlo stretavacie blbnut,stale mi vypaluje H4


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 28 Dec 2012 18:44 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 26 Dec 2012 15:37
Príspevky: 8
spam: Nie
Dnes som vymontoval snimač dialkoveho ovladania centralneho zamykania a na dve hodiny som ho namocil do liehu. potom som to nehal riadne vysušiť a namontoval som ho späť. central uz ide bez problemov. To iste som spravil s ovladačom na otvaranie spolujazdcoveho okna zo strany vodica. Tiež problem je vyriešeny. Oba boli neskutočne zanesene a špinave. Až som nechapal ze niečo pod plastom vo vnutry auta moze byt take spinave. To iste skusim s tym klaksonom, len este musim prist na to kde to ma nejaky špušťač pre všetky tri. potom dam vediet. pekny den


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 01 Jan 2013 22:44 
Neprítomný
Profesionál
Profesionál
Obrázok používateľa

Založený: 22 Dec 2011 16:13
Príspevky: 473
Bydlisko: Rajec
AUTO: Renault clio lll facelift 1.2 16v 55kw
no tak to by ma nenapadlo namocit do liehu velmi zaujimave a vsak trubu nepotrebujes ci?

_________________
kvalitne a spolahlive auto Renault


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 20 Feb 2013 14:21 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 26 Dec 2012 15:37
Príspevky: 8
spam: Nie
trubu potrebujes pre dnesne cesty, ti blbi soferi co brazdia slovenske cesty. <jaz> a uz je aj ta opravena, bol otrhnuty kablik do hukacky


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: blbne elektrika renault clio II 1,9D
OdoslaťOdoslané: 01 Máj 2013 14:05 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 28 Apr 2013 09:31
Príspevky: 4
spam: Nie
Milan1809 napísal:
Dnes som vymontoval snimač dialkoveho ovladania centralneho zamykania a na dve hodiny som ho namocil do liehu. potom som to nehal riadne vysušiť a namontoval som ho späť. central uz ide bez problemov. To iste som spravil s ovladačom na otvaranie spolujazdcoveho okna zo strany vodica. Tiež problem je vyriešeny. Oba boli neskutočne zanesene a špinave. Až som nechapal ze niečo pod plastom vo vnutry auta moze byt take spinave. To iste skusim s tym klaksonom, len este musim prist na to kde to ma nejaky špušťač pre všetky tri. potom dam vediet. pekny den


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©