Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Iceman - Twingo RS-Cup : Renaultforum tím a členovia - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 25 Apr 2024 02:54

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 03 Apr 2010 09:57 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Áno je to dačo s Vladom Friedlom. Som členom jeho teamu PRO RACING. Súťažíme o.i. v teamovej trofeji v autoslalome. Na prvom autoslalome v tejto súťaži v marci na Pezinskej babe sme skončili 2. za neporaziteľnými chlapmi zo Zlína. Pracujeme však na tom , aby sme ich dali "dole". :-) Aj malé dobré auto chce veľa peňazí, aby bolo najlepšie a preto stále zháňame ďaľších sponzorov. http://www.auto.sk/clanok12532.htm


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 06 Apr 2010 23:22 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Na Veľkonočný pondelok som absolvoval ďaľšie kolo autoslalomu na Piešťanskom letisku. Trať bola nádherne mokrá, čo mi vyhovovalo, ale s výsledkom som spokojný len čiastočne. 11. miesto v tr. do 1,6 l z 36 prihlásených áut a 30. miesto absolútne zo 110 áut. Ale asi šiesti jazdci sme v jednej sekunde. Trieda do 1,6 l je veľmi vyrovnaná. Čo ma veľmi teší je, že absolútny Majster SR v r. 2009 P. Danielis na VW Golf 2,0 Turbo 4x4 mi dal iba 0,7 sek. V rámci šampionátu MSR (s licenciou pretekára SAMŠ) som absútne skončil 9. Môj team PRO RACING bol zasa na 2. mieste. Zn. Renault obsadila aj 3. miesto v tr. do 2,0 l s vozidlom Renault Clio RS za volantom s Tomášom Krchňavým. A na štarte bol aj nový Megan RS s jazdcom Pištom Hevešim. Takže Renaulťáci máte sa na čo tešiť na ďaľšom podujatí na letisku v Trenčíne 8.5. Dojdite povzbudiť. Ináč Renault je jediná značka, čo má v autoslalome zastúpenie vo všetkých objemových triedach.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 07 Apr 2010 06:36 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ

Založený: 28 Okt 2009 08:45
Príspevky: 31
Bydlisko: Hnúšťa
AUTO: Renault Kangoo 1.4, 55kW, rok 2000, farba sahara
Renault Kangoo 1.4, 55kW, rok 2000 + LPG, farba modrá metalíza tmavá
Pekné výsledky, gratulujem, len tak ďalej...


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 08 Apr 2010 07:47 
Neprítomný
Prispievateľ
Prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13 Jan 2010 04:06
Príspevky: 89
Bydlisko: Dunajská Lužná
AUTO: R4 3x
R4CV
R16 2x
Estafette
Caravelle 2x
Dauphine
A110
Náhodou Julo Bariš s R8 nebol?

_________________
1. Obrázok hospitz v SK
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 08 Apr 2010 09:58 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Nie nebol a ani iná R 8-čka.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 03 Máj 2010 01:54 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Twingo prežilo náročný víkend a zdá sa, že si začíname rozumieť. V sobotu 1.5. absolvovalo úvodný dvojpretek(v jeden deň 2 samostane zarátavané preteky) v seriáli TDC pretekov do vrchu, netradične na Piešťanskom letisku a skončilo v triede S-2 do 1600 ccm(sériové autá bez akýchkoľvek úprav) na 2. a na 1.mieste v súboji s Hondou Civic 1,6 VTi(160 koní).
V nedeľu 2.5. bolo na autoslalome v Prešove v seriáli MSR a zóny strednej Európy(CEZ). Výsledky 12. miesto absolútne v Majstrovstvách SR z 98 áut, 2. miesto v S2 do 1600. A v CEZ skoncilo 1. v triede S2 do 1600 (sérioviek) a 3.!!! v tr. do 1600 bez rozdielu úprav. (ešte stále tomu nemôžem uveriť po tom, čo som videl aké autá tam boli, že Orreile) Výsledky v CEZ ešte nie sú oficiálne potvrdené FIA, ale je to super a zdá sa, že Twingo RS-Cup je najrýchlejšia nákupná taška.:-))) Škoda, že samotnému Renaultu na tom nazáleží.:-(


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 03 Máj 2010 20:14 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
-


Prílohy:
124posl.jpg
124posl.jpg [ 92.46 KiB | Zobrazená 4101 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 06 Máj 2010 15:56 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý

Založený: 10 Apr 2010 14:41
Príspevky: 124
Tak tak :) konkurencia v presove bola silna :), ja som chytil zlu triedu - do 2000 ccm kde som mal najslabsie auto v poli ale tak polovica triedy padla za obet, aj ked Clio II Sport by som uz realne nevedel chytit - 94 koni je proste málo. Ale víkend to bol prekrasny aj vdaka slalomu aj vdaka rally co sa sla prvy den tam

_________________
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 17 Máj 2010 02:09 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Chalani, práve som sa vrátil z Maďarského Keckemetu, kde bolo ďaľšie kolo majstrovstiev Europy-strednej zony(CEZ) v autoslalome a Twingo tam dalo "dole" vedúceho šampionátu Super produktion car nad 1,4 l, Rakusana Schagerla na Mitsubioshi EVO 9 a vedie túto kategóriu o 1 bod. Ďaľšie kolo CEZ je 5. a 6. júna v Českom Přerove a Zline. Drzte palce.:-) Predtym si este odkocime 29. a 30. mája pokorit "kopec"Šturec" v seriali TDC pretekov do vrchu.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Iceman - Twingo RS-Cup
OdoslaťOdoslané: 31 Máj 2010 13:25 
Neprítomný
Pokročilý
Pokročilý
Obrázok používateľa

Založený: 22 Mar 2010 22:47
Príspevky: 190
Bydlisko: Bratislava-Petržalka
AUTO: Renault Twingo RS2-Cup
Cez víkend bol s Twingom jazdiť na "kopci" Šturec pri Banskej Bystrici v seriáli TDC. Bol som sám v triede, lebo neprišli kolegovia v nej, takže som skončil 1. po obidva dni. To nie je však hamba, lebo pozor, v nedeľu krásne lialo(čo mám rád) a tak som skončil absolútne 7. A mohol som byť aj na absolútnej bedni, keby som vedel, že som 6. Totiž som mal nárok na opravnú jazdu, lebo v prvej ostrej jazde som predbehol predo mnou štartujúce dve autá (aj to je paráda). Odmietol som tú opravnú, lebo však som bol aj tak na prvom mieste v triede. Až na štarte do druhej ostrej som zistil(časomiera nestíhala zverejňovať priebežné výsledky), že som 6. absolútne (čo by ma ani vo sne nenapadlo pri tom množstve štartujúcich STIčiek a EVO), ale už bolo neskoro. Potom som klesol ešte na to 7. miesto.
Aj tak som velmi spokojný a každému z vás prajem si zajazdiť na uzavretom Šturci. Je ešte lepší ako doteraz pre mňa najkrajší Dobšinský "kopec". :-)


Prílohy:
Sturec 2010.jpg
Sturec 2010.jpg [ 90.64 KiB | Zobrazená 4064 krát ]
Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 222 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©