Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
Preklad CNI2 a CNI2 CB do SLOVENSkEHO JAZYKA : Audio, GPS, video a príslušenstvo - 2

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 20 Apr 2024 15:33

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 12 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Preklad CNI2 a CNI2 CB do SLOVENSkEHO JAZYKA
OdoslaťOdoslané: 15 Okt 2012 10:24 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 15 Máj 2012 20:40
Príspevky: 14
spam: Nie
odpoved na otazky clena pana pastoreka :

a - nebral som uvedenie odkazu na stranku ako komercny odkaz / dost zvlastne pomenovanie upozornenie na stranku zaoberajucu sa danym problemom... / - mate moje hlboke ospravedlnenie, nevedel som som o taktomto pristupe na tomto fore.

b - o tom ci nejake ceny uvediem je len a len moja sukromna zalezitost , do ktorej vas nic nie je . no kedze je to tu takto , ceny budu pod 50€ podla typu navigacie a software pouzitom na preklad, preto som sem neuviedol presnu cenu. neexistuje totiz. to k tomu "zatajovaniu" ...

c - clenom fora, ktory ma budu kontaktovat cez forum - ss alebo emailom , bude dana zlava 25%.

dufam, ze som vam zodpovedal na vsetky vase otazky.

igor


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: Preklad CNI2 a CNI2 CB do SLOVENSkEHO JAZYKA
OdoslaťOdoslané: 15 Okt 2012 13:41 
Neprítomný
Administrátor
Administrátor
Obrázok používateľa

Založený: 23 Sep 2009 22:11
Príspevky: 3024
Bydlisko: kúsok od Trnavy
AUTO: Clio II 1,4 Extréme, automat
spam: Nie
iginko79 napísal:
a - nebral som uvedenie odkazu na stranku ako komercny odkaz / dost zvlastne pomenovanie upozornenie na stranku zaoberajucu sa danym problemom... / - mate moje hlboke ospravedlnenie, nevedel som som o taktomto pristupe na tomto fore.

Doteraz bola tvoja téma iba o tom čomu sa venuješ a bral som to ako poradenstvo či pokec. Vložením odkazu na oficiálnu ponuku sa s toho stala komerčná záležitosť.

iginko79 napísal:
b - o tom ci nejake ceny uvediem je len a len moja sukromna zalezitost , do ktorej vas nic nie je . no kedze je to tu takto , ceny budu pod 50€ podla typu navigacie a software pouzitom na preklad, preto som sem neuviedol presnu cenu. neexistuje totiz. to k tomu "zatajovaniu" ...

I to je jeden s dôvodov prečo som to doteraz nepovažoval za komerciu a nevyžadoval uvedenie cien ale už sa tu pár ľudí pýtalo na ceny a nedostali odpoveď, respektíve možno dostali alebo nebola na fóre uvedená. Máš pravdu že je tvoja súkromná záležitosť či uvedieš ceny alebo nie ale ak niečo ponúkaš na predaj (služba či tovar) tak musí byť uvedená i cena. Napríklad i známe "cena dohodou" je prípustná.
iginko79 napísal:
c - clenom fora, ktory ma budu kontaktovat cez forum - ss alebo emailom , bude dana zlava 25%.

Toto je jeden z dôvodov prečo požadujem uvedenie ceny. Ak tu máme mať komerčné ponuky tak musí byť jasné čo to bude stáť a aká je výhoda pre členov fóra. Takže cena je do 50€ a pre členov fóra je do 37,50 €.

Teraz je všetko ako má byť.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 12 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©