Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/8/7/87915072-9b4b-439c-9622-7e54483d8870/renaultforum.sk/web/includes/functions_content.php on line 673
thalia I. r.v. 2008, zadne repro : Audio, GPS, video a príslušenstvo

Renault fórum

Renault forum a Renault klub Slovensko
Práve je 26 Apr 2024 00:11

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Solárne elektrárne na dom
Lacné baterie do notebooku



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: thalia I. r.v. 2008, zadne repro
OdoslaťOdoslané: 16 Mar 2011 12:02 
Neprítomný
Užívateľ
Užívateľ

Založený: 16 Mar 2011 11:24
Príspevky: 2
AUTO: R Clio 2006, 1,2i 8v, 43kW - na predaj
R Thalia I. 2008, 1,2i 16v, 55kW
Ahojte.
pred par dnami som dostal do uzivania Thaliu I, r.v.2008, ale hudba iba z prednych 2 repro je bieda.
Chcem sa Vas preto opytat, ci ste niekto dorabal zadne reproduktory. Z kufra vidim, ze za zadnymi sedadlami su v plate 2 vynechane otvory na osadenie reproduktorov.
Autoradio tam nie je original, ale priamo v predajni pri kupe dorobene radio Pioneer.
Este som ho nemal vytiahnute, tak neviem ci su z neho rozvody k zadnym repro niekde vytiahnute a ukoncene, alebo je potrebne ich instalovat od radia az k repro.

Tak prosim, ak mate skusenosti, poradte ako na to, pripadne ak viete ake velkost repro kupit, pripadne co by tam najlepsie hralo. neviem presne typ radia, ale prehrava to MP3, ma to aux vstup, 4x50W vykon samizda. Typ zistim a dopisem.

Pripadne poradte, ak mate este skusenost, ako by fungoval subwofer pod prednym sedadlom a ci je k tomu potrebny zosilovac.

Dakujem Vam pekne za rady.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
 Predmet príspevku: Re: thalia I. r.v. 2008, zadne repro
OdoslaťOdoslané: 13 Apr 2011 21:30 
Neprítomný
Skúsený
Skúsený
Obrázok používateľa

Založený: 02 Sep 2009 18:38
Príspevky: 222
Bydlisko: GALANTA
AUTO: Renault Clio Grandtour 1,2 TCE
Mal som v Thalii radio-CD Pioneer DEH 1500R, 4 × 50 W a vzadu repro, radio disponovalo výstupmi na 4 repro a šlo nastaviť hlasitosť vpredu i vzadu, zvuk priemerný, ale mne to stačilo. Vylepšenie prinesie tlmenie.
Káble som nemal predinštalované, ťahal som si sám. Veľkosť podľa otvoru, zober pravítko a zmeraj.
Ohľadom inštalovaného výkonu (subwofer a zosík) sa informuj, aby si nepotreboval ďalšie úpravy v elektroinštalácii. Inak dnes sa dá z auta urobiť slušná hudobná skriňa - samozrejme po úpravách.
Na autosalónoch zvyknú vystavovať takýto rachotilkovia, len som ticho závidel, ale počas jazdy by som to aj tak nepočúval a za babami v mojom veku už nechodím. Takže len pijanko, aby som počul sirénu za sebou.


Hore
 Profil Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mailovú správu  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron



partneri

©renaultforum, Powered by phpBB ©